Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » .htaccess z mod_rewrite blookuje katalog głów servera

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 .htaccess z mod_rewrite blookuje katalog głów servera « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
grejf
PostWysłany: 30 Sty 2007, 12:25    Temat postu: .htaccess z mod_rewrite blookuje katalog głów servera Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Witam zaczne og tego, ze mam serwer nieszczesny nazwa.pl i ma właczony mod_rewrite moguł na katalog ze stroną do tego plugin permalinks zaimplemetowany w WordPress'a i jest wszystko ok, tzn spelnia swoja powinność, wszystkie strony w swoich katalogoach sa odwiedzane przez roboty, mapy tez bez zarzutu, na podpietych domenach. Lecz glowny katalog serwra tez ma luzem strone np; www.moja-strona.nazwa.pl standardowa domena serwera glownego, w ktorym znajduje sie tez plik .htaccess z mod_ewrite na katalog wordpresa, probowalem go przerzucic do katalogu wordpresa ok, wszystko ok, znowu glowny serwer przyjąl mape w G dostepny dla pająków, myslę rozwiazalem sprawe, w katalogu z wordpressem i plikiem .htaccess dostepny (nie powoduje zablokowania) patrze pare dni temu utworzyl mi znowu na glownym katalogu .htaccess blokujac dostep do strony Wow , poniewaz w nazwie jest system prezekierowywania podpietej domeny na glowny serwer a pozniej w panelu myadmin podanie sciezki na katalog strony nie robi z tym problemu. Moze ktos sie spotkal z takim problemem, lub ma pomysl jak go rozwiazac, a 2 sprwa sprecyzuje sie, wyłączajac plugin permalinks i zmienieniu w panelu wordpres odnosniki wszystkie sherp's w wynikach wyszukiwania beda prowadzily w kosmos wiadome i normalnie juz tak sie zbulersowalem tym, ze musze o tym napisac, abyscie mi pomogli.
Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 30 Sty 2007, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Jak wygląda to blokowanie dostępu do strony??
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grejf
PostWysłany: 30 Sty 2007, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

już Ci pisze 500 (Błąd wewnętrzny serwera) odrzycił dotychczasową weryfikację mapy, chyba bede musial napisac do nazwy. Oni maja wiecej kruczkow na tych serverach niz wiesz.. Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
webworker
PostWysłany: 01 Lut 2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Może w rozwiązaniu tego problemu za bardzo niepomogę ale jeżeli chcesz zmienić serwer (co ja wlasnie robie) to polecam transer domeny na ovh. Oto co mi dzisiaj odp. pomoc techniczna z OVH:
Kod:
Można przetransferować domenę 'studiumkosmetyczne.edu.pl' do OVH. Proszę najpierw zdobyć kod authinfo od obecnego operatora a następnie proszę złożyć zamówienie na transfer na naszej stronie głównej. Obecnie transfer domeny pl jest za darmo i premiowany serwerm 1000gp. W zamówieniu prosze zaznaczyc zarządzaj na 1000gp.
Promocja jest do 10.02.2007

Także taniutko wszystko wychodzi, za domene pozniej placisz 80/rok a serwer 1000gp gratis-już z niego korzystam i niemam żadnych problemów-ani z mod rewrite ani z BD, php i obsługa xml/xslt tez ok-może to by było wyjście-po co się tyle pocić?
pozdrawiam
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grejf
PostWysłany: 01 Lut 2007, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

wiem, ze masz racje, ale mam juz baze strony klientow w sumie 2 bazy ok, 5 mb na myskl przenoszenia tego chce mi sie plakac, a poza tym mam jeszcze 6 miesiecy abonametu, dzis do nich pisze albo zadzwonie co robic.
to opisze napeewno ktos sie z tym spotka

a zapomnialem www.lypha.com 250GB za ok 80$ rocznie, i jaki transfer 6 TB dziekuje nie mam pytan.

pozdrawiam rozwniez. Smile
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
grejf
PostWysłany: 02 Lut 2007, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

A wiec odpisalli mi

Cytat:
Błąd 500 występuje tylko w kilku przypadkach:
* błędnej konfiguracji serwera,
* błędnej konfiguracji dokonanej przez Klienta w pliku .htaccess,
* aplikacji wykonującej się dłużej niż 30 sekund aplikacji alokującej
zbyt dużo pamięci.

Dwa pierwsze elementy można wykluczy - z reguły objawiaj się stale a
nie sporadycznie.
Błąd trzeci możee być związany z:
* zbyt długim pobieraniem danych z bazy danych,
* zbyt długim pobieraniem danych ze źródeł spoza NetArt,
* nieoptymalnym przetwarzaniem danych.

Pierwszy element pozostaje do sprawdzenia w Państwa gestii - ruch na
bazach danych został przez nas rozłożony na kilka serwerów i pracują one
niemal nieobciążone. Może to być związane np. z nieoptymalnym zapytaniem
do bazy danych lub serii zapytań następujących zaraz po sobie, lub z
zapytaniem o bardzo dużej ilości rekordów (proszę przy okazji sprawdzić,
czy mają Państwo na bazie danych utworzone indeksy).

Druga możliwość występuje kiedy serwer nie wyświetli Państwu strony
dopóki nie uzyska danych np. z zewnętrznej bazy danych.

Trzecia możliwość pojawia się jeśli nieoptymalnie przetwarzaj Państwo
dane alokujce zbyt wiele pamięci, lub wykonywany jest skrypt zbyt długo.

Proszę w związku z tym o sprawdzenie Państwa skryptów.


Wiec co u mnie z tym Wordpressem jest jesli .htaccess dziala "mod_rewrite"


Kod:
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# END WordPress


Moze, ktos z Was przeanalizuje to i pomoże dobra rada, jak wspomniałem blokuje (bład 500) wszystkie inne katalogi poza wordpress'em
Prosz?
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » .htaccess z mod_rewrite blookuje katalog głów servera
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group