Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Zmiana domeny w google

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Zmiana domeny w google « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szafran86
PostWysłany: 30 Sty 2007, 15:48    Temat postu: Zmiana domeny w google Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 15


Mam stronke zaindexowaną w google, ale nidawno przeniosłem ja na inny serwer. I jednocześnie zmieniła mi się domena strony. I teraz:

Jak zrobić zeby google dalej miało zaindeksowaną tą stronę ale pod innym adresem??
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 30 Sty 2007, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Poczytaj post: przekierowanie adresu strony
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szafran86
PostWysłany: 31 Sty 2007, 02:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 15


No ok, wszystko fajnie tylko ze za 3 dni kończy mi się umowa i poprzedni serwer na którym miałem stronkę już nie będzie mi działał.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 31 Sty 2007, 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


szafran86 napisał:
ze za 3 dni kończy mi się umowa i poprzedni serwer na którym miałem stronkę już nie będzie mi działał.

To problem, tych którzy żałują kilkudziesięciu złoty, aby zainwestować we własną domenę. Po co ci była domena uzależniona od hostingu? Warto od razu inwestować we własną domenę i wtedy nie uzależniasz się od jednego hostingu. Lepiej zamiast kilku piw kupić domenę i mieć z głowy.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szafran86
PostWysłany: 31 Sty 2007, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 15


Nie pomogłeś mi za bardzo tą odpowiedzią, ale teraz zawsze kiedy bede miał wypic piwo pomysle o Twoich radach Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 31 Sty 2007, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

bo tobie nie mozna pomóc . Nie ma rozwiązania które w 2 dni zmieni ci domene w google . Nie wiem na co liczyłeś ze ci podamy złote rozwiązanie ??
Lepiej nie mysl tylko kup domene . Bo przykolejnej zmianie serwera bedziesz zadawał to samo pytanie
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 31 Sty 2007, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

jak to ci nie pomogl???? pomogl i to bardzo. nastepnym razem bedziesz madrzejszy, nauczysz sie na wlasnym bledzie i zrobisz inaczej. chcesz przekierowanie? to wykup ten smieszny hosting z domena na kolejny rok i zrob przekierowanie na nowa albo wykup i postaw na nim zaplecze i linkuj nowa strone.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 31 Sty 2007, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Jeśli strona jest wartościowa to zainwestuj i przedłuż umowę z poprzednim hostingiem, ja tak robiłem kiedyś i się opłaciło - cały power przeszedł na nowa domene po updejcie googla.
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szafran86
PostWysłany: 31 Sty 2007, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 15


Gdybym miał kase to bym sobie przedłużył umowę z poprzednim hostingiem, i wiem ze to byłoby najlepsze rozwiązanie (dlatego napiszałem ze odp: JankesM za bardzo mi nie pomogła), poprostu myślałem ze da się to jakoś inaczej rozwiązać
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 31 Sty 2007, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


szafran86 napisał:
poprostu myślałem ze da się to jakoś inaczej rozwiązać

Nie da się inaczej rozwiązać. Musisz mieć dostęp do poprzedniej domeny, żeby ją przekierować. Dlatego lepiej pożycz od kogoś kasę i już dzisiaj zainwestuj w domenę, którą przekierujesz na nowy hosting. Za jakiś czas nie powtórzysz tego samego problemu, który masz teraz.

Rozbawił mnie tekst na Twojej stronie:
Cytat:
Kiedy juz zamówisz u mnie stronę a ja ją wykonam daje Ci możliwość utrzymania Twojej strony na moim własnym serwerze. I o nic nie musisz się martwić ja zajmę się wszystkim...

Jasne, ktoś nie musi się martwić, ale jak narazie to z Twoim podejściem do tematu inwestycji w hosting i domenę, to raczej takie osoby będą musiały się martwić...
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 31 Sty 2007, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to nic nie zrobisz z takim podjeciem . Niby tworzysz grafike i co nei stac cie na 30 pln ? tyle kosztuje domena !
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 31 Sty 2007, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Koniu napisał:
Niby tworzysz grafike i co nei stac cie na 30 pln ?

Zapewne kolega na allegro sprzedaje swoje usługi i zarabia na tym 9,99 PLN BRUTTO. Tak więc musi się nieźle narobić, żeby na taką domenę zarobić.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szafran86
PostWysłany: 31 Sty 2007, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 15


1. NIE Twój kolega
2. Zapewne NIE

Ta strona na której byłeś, jest narazie strona na której ucze się wszystkigo(pozycjinowania itd...)

A w ogóle to jeśli nie jestes pewiez ze sprzedaje grafe na allegro to nie pisz bo potem powstaje PLOTKA (wiesz co to jest???)

A i jeszcze coś dla modów.
Proponuje zamknąć ten temat bo robi się nieprzyjemnie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 31 Sty 2007, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to ucz sie dalej , zacznij od nauki pisania i logicznego myslenia . Bo kazdy starał ci sie pomoć . Ale fakt niestac cie na domene to allegro ci zostało i widze ze juz zadbales o ten rynek Smile tylko sobie aktywuj konto bo nikt nic od ciebie nie kupi Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szafran86
PostWysłany: 31 Sty 2007, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 15


Koniu napisał:
Ale fakt niestac cie na domene to allegro ci zostało i widze ze juz zadbales o ten rynek


Że niby czemu "zadbałem".

Nie po to rejestrowałem sie na tym forum zeby sie kłócić czy psuć tu atmosferę, ale inni też powinni o tym pamiętać.

Czy tak trudno było napisać , ze nie da się tego zrobić??

A pisać i log. mysleć umię.

Pozdrawiam Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Zmiana domeny w google
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group