Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wyniki uzupełniające w Google

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Wyniki uzupełniające w Google « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
weronika
PostWysłany: 01 Lut 2007, 21:01    Temat postu: Wyniki uzupełniające w Google Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Zauważyłam, że jest na tym forum sporo osób pasjonujących się pozycjonowaniem. Może ktoś mi doradzi i podpowie co robić. Od jakiegoś czasu mój chłopak pozycjonuje stronę przyjaciółki i od jakiegoś czasu przy adresach w wynikach wyszukiwania pojawia się napis Wynik uzupełniający

Jak to wygląda na przykładzie innych stron, możecie zobaczyć wpisując w Google np:
Kod:
site:www.wp.pl - inurl:www


Podstrony, które mają w wynikach wyszukiwania opis Wynik uzupełniający nie mają mocy i na frazy pod jakimi były pozycjonowane nie są wogóle widoczne na pierwszych podstronach wyników wyszukiwania.

Pytanie do specjalistów, którzy może coś mi poradzą. Jak możemy pozbyć się wyników uzupełniających przy podstronach naszego serwisu? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 01 Lut 2007, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Poczytaj sobie m.in. informacje o wynikach uzupełniających na blogu usera mariolosek z naszego forum -> wyniki uzupełniające w Google
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 01 Lut 2007, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Sporo ciekawych informacji na ten temat. Bardzo dziękuję Martin za link.

Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś informacje na ten temat, lub sam wychodził ze swoimi stronami z wyników uzupełniających to proszę o informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewa
PostWysłany: 20 Lut 2007, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


Ja mogę dorzucić że z moich ponad 2 tysięcy zaindeksowanych stron około 10% znajduje się w wynikach uzupełniających. Dlaczego strony ze słowami kluczowymi kaczuchy, taniec z gwiazdami czy psalm Rubika zostały odfiltrowane jakoś sobie potrafię wyjaśnić, ale dlaczego do tego zestawu trafiły wszystkie strony z piosenkami dla dzieci w języku angielskim - już trudniej zrozumieć. Piosenki w języku polskim na szczęście zajmują wysokie pozycje w rankingach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 20 Lut 2007, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Czyli jak się pozbyć tych linków uzupełniających?
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewa
PostWysłany: 02 Mar 2007, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


Zauważyłam, że część stron wyszła już z wyników uzupełniających. Były to strony, które dodałam w ostatnim czasie. Szkoda, że dokładnie nie policzyłam ile to trwało. Nie zwróciłam wcześniej na to uwagi. Poza tym znalazły się tu strony, które z róznych powodów mam w 2 miejscach (takie same) oraz strony ze statystykami - to akurat całkiem dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 25 Lip 2007, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


a jak sprawdzacie ile macie stron w si ?
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 25 Lip 2007, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


wpisz w google polecenie:
site:www.strona.pl ***-view
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 25 Lip 2007, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

http://mkane.antygen.pl/seo/wyniki-uzupelniajace/ Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 25 Lip 2007, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Już to czytałam i ten art z ittechnology a dalej nie wiem, co się dzieje z moją stroną, poza błędem zauważonym i usuniętym kilka dni temu. Później opiszę co jest nie tak.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 25 Lip 2007, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Lexy napisał:
dalej nie wiem, co się dzieje z moją stroną

A co się dzieje?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 25 Lip 2007, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


o tym dowiemy sie później :]
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 25 Lip 2007, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Lexy napisał:
site:www.strona.pl ***-view


właśnie w tym rzecz że nie do końca wierzę tej komendzie - bo ona czasem pokazuje większe wartości SI niż w sumie jest zaindeksowane z site: ( a na małych stronach lekki odchył jest np z site: wychodzi że w SI jest np. 7 stron a z tej komendy że np. 10 ) : nie wiem może korzysta z różnych DC i dlatego wyniki są odmienne . Zastanawiam się czy niema innego lepszego sposobu sprawdzenia
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 25 Lip 2007, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Już jestem i mogę pisać Wink

Otóż... mam stronę www.diety.kobiety.az.pl i nie dość, że strona główna i wszystkie podstrony poza jedną są w wynikach uzupełniających to jeszcze kopia strony jest z 26 czerwca. Domyślałam się, że najprawdopodobniej chodzi o zbyt mało linków, bo to młoda strona, ale... po dodaniu mapy strony w narzędziach webmastera widzę, że coś jest nie tak. W narzędziach pokazuje mi 17 zaindeksowanych podstron, ale jak dalej wchodzę w links -> internal links, pokazuje tylko i wyłącznie tę jedną podstronę, która nie jest w SI, czyli www.diety.kobiety.az.pl/dieta-1000-kalorii/ Linkuję spokojnie do tej strony zarówno z kilku mocnych stron, jak i for i precli. Dalej nic. Nie wiem, co się dzieje, a podejrzewam, że to jakiś głupi błąd, bo zwykle właśnie takie sprawiają najwięcej problemów.

Macie jakieś pomysły?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 31 Lip 2007, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


neeon napisał:
a jak sprawdzacie ile macie stron w SI?


site:nazwa-strony.pl/&
site:nazwa-strony.pl *-abcde
site:nazwa-domeny.pl *** -view
site:nazwa-domeny.pl - inurl:www
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wyniki uzupełniające w Google
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group