Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] Zlecę nową wersję witryny TwojaIdea.pl - szczegóły wewnątrz

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ zlec? ] Zlecę nową wersję witryny TwojaIdea.pl - szczegóły wewnątrz « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
neo_idea
PostWysłany: 12 Lut 2007, 10:26    Temat postu: Zlecę nową wersję witryny TwojaIdea.pl - szczegóły wewnątrz Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 11


Witam,

Jako, że konkurs , który ogłosiłem 2 tygodnie temu nie spełnił moich oczekiwań odnośnie grafiki (przyszły głównie projekty od małolatów, którzy chcieli sobie zarobić) zmieniłem zasady mojego zlecenia, które wciąż jest aktualne .

Na początek zaznaczę, że jestem w stanie pokryć "normalne" koszty wykonania WWW , jednak w systemie ratalnym na umowę , w zamian zapewniam stałą współpracę i wciąż nowe zlecenia, których nie będzie brakowało. Zdaję sobie sprawę, że Państwo chcieliby z góry gotówkę, jednak wówczas nie mógłbym sobie pozwolić na taką jakość, jakiej oczekuję.

Idea Media to firma, która skupia dziś 4 części, (niewykluczone że pojawią się kolejne):
- Radio Idea - duża stacja internetowa pop , liczba komputerów podłączonych dziennie wynosi około 1000 w prime time, co oznacza czołówkę estacji w Polsce.
- Idea Portal - wielotematyczny portal rozrywkowo-towarzyski z informacjami
- Hosting mediastreaming - serwery shoutcast, autopiloty itp pod inne stacje internetowe
- Dział promocji i reklamy Idea Media

Pełna współpraca w zakresie dostępu do studia nagraniowego i radiowego w Agencji Reklamowo-Dźwiękowej WIPI.PL - jako jedyne radio internetowe w kraju od marca rozpoczynamy emisję audycji z prawdziwego radiowego studia.

Staramy się rozwijać naszą działalność, jednak nie oszukujmy się - bez porządnej strony WWW nie zdziałamy tyle, ile byśmy chcieli. Same starania nie wystarczą, potrzebny jest efekt - a tego w postaci strony WWW obecnie nie posiadamy .

Z racji, że firma jest na rozruchu a z miesiąca na miesiąc uzyskujemy nowe zlecenia i wpływy prosimy o zgodę na rozłożenie jej na raty (zabezpieczenie w postaci umowy nie stanowi problemu) .

Oczekujemy tego, by strona , która aktualnie widnieje pod adresem twojaidea.pl (chodzi o Idea Portal) była dostosowana do dzisiejszych wymogów rynku. Może być stworzona w oparciu o phpnuke, ale nie musi.

Podstawowe wyznaczniki:

- Strona dla każdego odbiorcy, w wieku od 12 do xxx lat, ładna - EFEKTOWNA (zależy mi na tzw. smaczkach graficznych), estetycznie wykonana z ciągłą możliwością jej rozbudowy (w tym wypadku najlepszy bylby phpnuke, choc nie bede sie upierał), żywa kolorystycznie, wyróżniająca się jakością spośród innych tego typu witryn
- Rozdzielczość 1024x768 z możliwością przeglądania też w wyższych, opcja 800x600 dodatkowo
- Elementy Flash mile widziane, strona oczywiscie w php z wykorzystaniem sql
- wymagana zgodność z IE, Operą, Firefoxem, itp
- musi być zachowana absolutna... przynajmniej większość aktualnie dostępnych opcji na WWW, choć mogą zostać inaczej rozwiązane - konieczny jest swoisty system punktacji userów za różne osiągnięcia itp
- zależałoby mi na tym, by strona była w PHP-Nuke, jednak jeśli nie jest możliwe zrealizowanie dobrze wyglądającej i działającej WWW w tym CMS, proszę zastosować inną - nie będę się upierał
- jakoś ciekawie rozwiązana opcja Radia, Hostingu na powstałym portalu (podstrona/y? a może osobna strona? - decyzja należy do Państwa)

Czemu warto zdecydować się na zlecenie dla nas?

- Firma, która wykona dla nas WWW może liczyć wciąż na nowe zlecenia, zróżnicowane (poprawki na www, nowe opcje, wizytówki, foldery, bannery poziome (np. do wywieszenia), emblematy itp)
- Firma, która wykona dla nas WWW może liczyć też na reklamę, im lepiej strona zostanie wykonana, tym większą reklamę otrzyma
- możliwość negocjacji cen w oparciu o reklamę w Radiu , na nowej, wykonanej przez Państwa WWW, możliwość nagrania profesjonalnego spotu reklamowego w agencji dźwiękowo-artystycznej WIPI.PL , która stanowi integralną cześć Radia Idea - studio (wówczas częsciowo zlecenie możnaby rozliczyć barterowo - możnaby, ale nie trzeba oczywiście)
- rozpoczynamy wejścia w projekty "poza siecią" - organizacja koncertów gwiazd pod naszym patronatem, plany wydania płyt itp
- TwojaIdea.pl ma już teraz dużą oglądalność mimo beznadziejnej jakości tej WWW- statystyki na www.stat.pl , nick: neoidea - ponad 20tys unikalnych wizyt dziennie - mamy więc reklamę, teraz potrzebujemy mieć się z czym pokazać
- wystawiamy oczywiście faktury VAT
- możliwość zatrudnienia na umowę/zlecenie, umowę/o pracę w przypadku miłej współpracy

Posiadamy kilka serwerów dedykowanych, z 2 GB RAMu i procesorami 3,0GHz na łączach 100mbit, mamy wiec techniczne możliwości by utrzymać duży portal - w razie konieczności można zupgrade'ować maszyny.

Zdaję sobie sprawę, że koszt tego typu zlecenia może wynieść 5000zł lub tą kwotę przekroczyć . Jestem w stanie ponieść takie koszty w systemie ratalnym (na 12 m-cy), w miarę wzrostu dochodów, jestem w stanie zapłacić w jednym miesiącu np. 2 raty itp . Czemu raty? W przypadku gotówki musiałbym ograniczyć kwotę, dzięki opcji rat, można sobie pozwolić na ciekawszy, bardziej rozbudowany projekt - a właśnie taki jest potrzebny dla Idea Portalu.

Zależałoby mi na możliwie szybkiej realizacji (nie liczę na kilka dni czy tydzień, bez przesady ), gdyż strona mogłaby zacząć zarabiać, a tym samym szybciej mógłbym Państwu zapłacić za wykonaną pracę... .

Wszystkich zainteresowanych Państwa bardzo proszę o kontakt i przesyłanie swoich ofert/propozycji:
email: neo@twojaidea.pl
tel: 500-063-943
ew. gg: 923396


Pozdrawiam,
Piotr Baranowski
Idea Media
www.twojaidea.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] Zlecę nową wersję witryny TwojaIdea.pl - szczegóły wewnątrz
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group