Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Strona Remiza istnieje w KCS a jej nie widać

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Strona Remiza istnieje w KCS a jej nie widać « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Porta
PostWysłany: 13 Lut 2007, 13:08    Temat postu: Strona Remiza istnieje w KCS a jej nie widać Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 11

Skąd: L?bork

Kiedyś dodałem stronę WWW - Remiza.com.pl - niedawno chciałem ją dodać, ale niestety pisze że ona istnieje, co robić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 13 Lut 2007, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zgadza się strona była dodana 2006-06-03, ale niestety nie została przez 7 dni opłacona, w związku z tym teraz znajduje się na naszej czarnej liście stron, których nie dodajemy do katalogu ciekawych stron.

Więcej o tym pisaliśmy w poście: płatność za zaakceptowaną stronę w Katalogu stron KCS. Przeczytaj uważnie cały ten post.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Porta
PostWysłany: 13 Lut 2007, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 11

Skąd: L?bork

Co zrobić, aby się zrehabilitować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 13 Lut 2007, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

zaplacic potrojnie plus rekompensate za stracone nerwy admina ;P
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grejf
PostWysłany: 17 Lut 2007, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Kupic Martinowi dobry koniak. Razz
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 17 Lut 2007, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

grejf napisał:
Kupic Martinowi dobry koniak.

Jeżeli już "żartujemy", to musiałby kupić 3 koniaki, bo jest 3 redaktorów katalogu KCS: Martin, Max, Jurij. Ja osobiście nie lubię koniaku. Pochodzę, ze wschodnich kresów Polski i lubię czystą wódkę. Proszę odbierać te słowa jako żart.
Porta napisał:
Co zrobić, aby się zrehabilitować?

Niestety moim skromnym zdaniem nie ma szans. Osoba zgłaszająca stronę do katalogu jest świadoma i cały czas informowana o tym, że Katalog Ciekawych Stron jest płatny. Po akceptacji strony, osoba taka otrzymuje informację mailem, o sposobie płatności (tylko zaakceptowane strony są płatne). Jest 7 dni na dokonanie płatności. TO BARDZO DUŻO CZASU! Po 5 dniach, osoba jest po raz kolejny informowana mailem wysyłanym z automatu, że nie opłaciła strony. Po mailu pozostają 2 dni. TO BARDZO DUŻO CZASU! Po 7 dniach strona jest usuwana ze zbioru katalogu i wpis trafia do czarnej listy stron, które nie zostały opłacone i których nie dodajemy. Na czarnej liście jest już prawie 100 stron. Niestety, ale ja nie mam ochoty bawić się w kotka i myszkę z takimi osobami. Jeżeli ktoś nie traktuje nas poważnie, to my również nie mamy takiego obowiązku. To prywatny katalog i sami decydujemy o tym co w nim robimy. Porta czy przez 7 dni nie zdążyłeś opłacić strony, po jej zgłoszeniu - czy liczyłeś na to że nie usuniemy strony?

Moja aktywność na forum nie świadczy o tym, ze jest jeden redaktor katalogu KCS. Powyżej napisałem moją opinię na ten temat. Jednak jest 3 redaktorów KCS i może pozostali uważają inaczej?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 17 Lut 2007, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

ah pisząc koniak juz widzialem myslami ten odpis lubię czystą wódkę, jak to sie czuje u słowianina. Cool , slowo koniak to raczej przez polakow jest odbierane jako cos do mozna dac, a ten ktos kto to wezmie zalatwi cos, a koniak lezy w szafie sposrod 240 innych i czeka na rotację, w innej sprawie badz problemie Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
weronika
PostWysłany: 17 Lut 2007, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Bardzo dobre podejście Martin. Gość nie jest fair, bo nie zapłacił jakiś czas temu i nie powinien trafić już do katalogu. Chyba, że wprowadzicie takim stronom ponowne dodanie do katalogu za kilkukrotną kwotę. To jest pomysł.

Porta swoją drogą wiele straciłeś, że nie zapłaciłeś za wpis. Katalog Ciekawych Stron to według mnie jeden z najmocniejszych i najlepszych katalogów w Polsce. Oczywiście mam na myśli prywatne katalogi, a nie komercyjne typu WP, czy Onet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Strona Remiza istnieje w KCS a jej nie widać
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group