Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie edycja luty 2007

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 Głosowanie na strony w konkursie edycja luty 2007 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
G?osowanie na strony w konkursie edycja luty 2007
www.filmikas.com
3%
 3%  [ 1 ]
www.zegluga.apisvideo.pl
6%
 6%  [ 2 ]
www.travellis.pl
18%
 18%  [ 6 ]
www.zombiezone.one.pl
25%
 25%  [ 8 ]
ktpzg.pttk.pl
3%
 3%  [ 1 ]
www.Czesci24.pl
18%
 18%  [ 6 ]
www.mmorpg.orv.pl
0%
 0%  [ 0 ]
remiza.com.pl
9%
 9%  [ 3 ]
odblokuj.pl
0%
 0%  [ 0 ]
poem.netslave.pl
15%
 15%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 32
Autor Wiadomość
kuba1982
PostWysłany: 21 Lut 2007, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 18

Skąd: Cz?stochowa

O ile dobrze mi wiadomo (dzieki uprzejmosci znajomych posiadających IE) nasza stronka powinna działac dobrze w owej przeglądarce. Do tej pory nie zanotowaliśmy przypadków aby ktoś skarżył się na strone techniczną serwisu urzędując na IE Wink

Co witryna wnosi ... Smile a co np wnosi www.rafa-koralowa.pl ? Wink

Serwis Zombie Zone jest "dzieckiem" naszej pasji Wink Ja i mój przyjaciel Ogar stworzyliśmy ten serwis dla własnej przyjemności. Na początku to nie była stronka traktująca w 100% o tej tematyce. Mieliśmy kilka recenzji różnych horrorów, troszke zdjęć etc etc. Później cały projekt ewoluował w tym kierunku który widać dzisiaj. Oboje z kolegą jesteśmy fanami filmów grozy, a ten specyficzny podgatunek upodobaliśmy sobie najbardziej i cieszymy się że polscy fani zombie-movies mają wreszcie serwis z którego mogą czerpać wiadomości z tego tematu Smile Dla nas to wystarczy.

Pozdrawiam
_________________
www.forum-zombiezone.one.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Waldek
PostWysłany: 22 Lut 2007, 04:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

kuba1982 napisał:
O ile dobrze mi wiadomo (dzieki uprzejmosci znajomych posiadających IE) nasza stronka powinna działac dobrze w owej przeglądarce. Do tej pory nie zanotowaliśmy przypadków aby ktoś skarżył się na strone techniczną serwisu urzędując na IE Wink

Co witryna wnosi ... Smile a co np wnosi www.rafa-koralowa.pl ? Wink

Może mnie poprawicie, ale sprawdzałem na dwóch komputerach i strona w/w w IE-7 się nie otwiera.
Otwiera się tło strony i koniec, może nie mam zainstalowanej jakiejś wtyczki.
Co do porównania do strony http://www.rafa.koralowa.pl to nie znajdziemy tu żadnego porozumienia o wartości merytorycznej między obu stronami.
Jeden lubi przyrodę a drugi bajki.

Niewątpliwie są miliony Exclamation ludzi, którzy lubią oglądać takie makabreski więc i produkcja idzie w najlepsze.
Ja tam nie widziałem nigdy w realu takich stworków, ale ponoć ci co nadużywają trunki przysięgają, że są. Smile
I komu tu wierzyć Question
W sumie to się nie irytuj, masz taką pasję i niech tak zostanie.
Nie atakuję Twojej strony tylko wyrażam swoje wątpliwości.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kuba1982
PostWysłany: 22 Lut 2007, 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 18

Skąd: Cz?stochowa

Przekazałem Twoje uwagi dotyczące IE koledze który zajmuje się techniczną stroną serwisu. Jak tylko dowiem się coś więcej dam znać czy faktycznie jest jakiś problem. Smile

Co do drugiej sprawy... wiesz to kwestia tego że troche dziwnie wygląda wypowiadanie się w stylu "wasza strona nic nie wnosi, nie interesuje się taką tematyką". Jeśli to nie lezy w Twoich zainteresowaniach to logiczne że dla Ciebie i wielu innych osób podobnie myślących serwis ZZ nie będzie przedstawiać żadnej wartości, ale czy to wystarczający powód aby pisać że dana stronka nic nie wnosi ? Mnie osobiście ani trochę nie interesują rafy koralowe, jedynie niektóre zdjęcia robią na mnie wrażenie, ale nie powiem tak serio żeby ów serwis był niepotrzebny czy nic nie wnosił. Wręcz przeciwnie, bardzo mi się podoba, od strony technicznej i wizualnej a także od strony zawartości (dużo informacji). Na pewno wiele osób ceni sobie www.rafa-koralowa.pl tak samo jak wiele osób ceni sobie nasz serwis. Nasze zainteresowania obracają się ściśle wokół kinematografii i ZZ jest też tego przykładem... a kinematografią interesują się faktycznie... miliony Very Happy

ps: ci co nadużywają trunki z reguły czuję potrzebę mówienia prawdy.. teraz mnie wystraszyłeś Wink Very Happy Laughing
_________________
www.forum-zombiezone.one.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 22 Lut 2007, 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Waldek napisał:
Może mnie poprawicie, ale sprawdzałem na dwóch komputerach i strona w/w w IE-7 się nie otwiera.

Nie wypowiadam się w tym temacie, bo jestem w jury konkursu, ale Waldek ma rację, ze strona nie wyświetla ekranu powitalnego pod IE:

Tak wygląda strona pod IE, tak więc osoba używająca tej przeglądarki nie widzi okna powitalnego i nie może przejść dalej.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 22 Lut 2007, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Nie używam IE, ale w związku z waszymi opiniami otworzyłem i faktycznie wygląda to w IE jak na screenie zrobionym przez Martina.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 22 Lut 2007, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

pod operetkę mam to samo - plaża ... cZasem refresh pomaga.

Ale ogólnie sotran nawet na wyróznienei nei zasługuje - taka jest moja opinia.
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Porta
PostWysłany: 22 Lut 2007, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 11

Skąd: L?bork

Dziękuje za słowa poparcia - wole się nie wypowiadać. To Jury wybierają, a ja się zabieram do pracy. Pozdrawiam i życzę wygranej!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kuba1982
PostWysłany: 22 Lut 2007, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 18

Skąd: Cz?stochowa

Problem został zażegnany (a dokładniej wykasowany Wink ), teraz serwis powinien działać bez zarzutu na każdej wersji IE, Firefoxie i Operze. Jeśli byłby jakieś problemy, będziemy wdzięczni za informacje.

ps: Zgredzie, jeśli możesz to rozwiń swoją opinię o naszej stronie. Czego nam brakuje ? Co jest nie tak ? A może po prostu nie interesuje Cię taka tematyka ?

Pozdrawiam Smile
_________________
www.forum-zombiezone.one.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
zgred
PostWysłany: 22 Lut 2007, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

starałem sie obiektywnie podejśc do strony i tematyki i chyba mi sie nei udało. Strone oceniam jako średnią, tematykę mało interesującą - jako to się mowi hobby niszowe cięzkie do spopularozywania. Mało tego - za ten temat można pojsc siedziec - jak się ktoś uprze - obraza moralnosci, egzorcyzmy bedą wam odprawiali nad wami Wink etc...

Poza tym mam egzamin z KC w sobotę i tak mnie naszło pare artykułów/punktów, że można by stronę zamknąć za samą tematykę a autorow ukarać za jej popularozyowanie.

Teoretycznie strona powinna być filtrowana na wstepie wpisem - jeśli masz ukończone 18 lat to wejdź - a nei ma tego ostrzeżenia. Ale to tylko opinia nieprofesjonalnego człowieczka czytającego KC Wink -> patrz dzieckowsieci.pl
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kuba1982
PostWysłany: 22 Lut 2007, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 18

Skąd: Cz?stochowa

No i właśnie dlatego że tematyka Cię nie interesuje automatycznie skazujesz nasz serwis na banicje Wink Faktycznie zbyt obiektywne to to nie było... cóż, w takim razie duże szczęście że nie Ty zasiadasz w jury Wink

Rozbawiłeś mnie szczególnie tym tekstem o obrazie moralności Wink to było niezłe Very Happy

aleee.... W polskim internecie jest sporo stron traktujących o tematyce filmów grozy i tym podobnych... nie spotkałem się nigdy z tym aby dany serwis miał ostrzeżenia i plansze z podanymi przez Ciebie napisami... Co do zamykania stronki za tematyke bądz karania za popularyzacje (tylko CZEGO ? Smile ) to ja bym proponował silić się na cenzurę takich serwisów które na to serio zasługują... chociażby sklepy sprzedające nasiona marihuany.

ps: Twój avatar jest niemoralny i przyczynia się do utrwalania stereotypu kobiety-materaca Razz

hehe Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marian
PostWysłany: 22 Lut 2007, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 1


zgred chłopcze proponuję zacząć dzienne studia nie zaoczne bo masz za dużo wolnego czasu i zapychasz sobie głowę jakimiś pierdołami Wink

Chyba nie wiesz ile stron o takiej tematyce jest na świecie? Więc jest ich cała masa, tylko Polska to taki ciemny kraj i wielka wieś, w której nie wiele mamy, a kiedy ktoś próbuje coś nowego wprowadzić to znajdzie się taki niedoszły studencik, który od razu chce coś zamykać a autorów karać.

zgred, z takim avatarem nie masz prawa mówić o moralności!
Może tak administracja zechce ukarać Ciebie za twój awatar? Tylko jakiś małolat ustawia sobie takie awatary :]

Mi ta strona podoba się właśnie za to że jest jedyna w Polsce i widać że autorzy starają się jak mogą żeby zrobić coś fajnego dla ludzi którzy interesują się tą tematyką.


Pozdrawiam Marian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 23 Lut 2007, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

dlatego uzyłem odpowiednich emotek z przymrużeniem oka - zarówno co do merytoryki jak i wyłuszczenia prawa Razz Co do stron na świecie moze być ich tony tysiące - a w Polsce od mocherów byś rozgrzeszenia nie dostał Razz co z resztą sam przyznałeś.

Co do studiów: nie mow do mnie chłopcze bo nie wiesz ile mam lat i kto jestem - wiec nie traktuj mnie z góry. Ja nie oceniałem twojego poziomu intelektualnego ani nei pozwoliłem sobie na ocene Twojej/Waszej moralnosći - tylko poziom strony (zawartośc) i tyle. I tak - nie podchodzi mi tematyka - co powiedziałem i wyraziłem to otwarcie. Dlatego nei oddałem głosu na Zombie - podobało mi się co innego.
Również napisałem, że strona ma charakter niszowej - ale może się pomyliłem.

Poza tym nie zrozumiałes mojego przesłania - jeszcze raz odsyłam na dzieckowsieci.pl.

Pare słow o mnie żeby było wiadomo co ze mnie za wariat i niemoralny facet Wink: studia skonczyłem ponad 10 lat temu (PW Elka - jestem sieciowcem) a obecnie studiuję MBA i chciałbym zostać dobrym menadżerem. To tyle o mnie.

I jeszcze raz proszę: nie oceniaj kogokolwiek po poście bo to rodzi daleko idące konsekwencje (poczytaj o dysonansie poznawczym hehehe)

Poza tym jury konkursu i tak ma prawo głosu ostatecznego Very Happy

Jak dla mnie EOT.
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 23 Lut 2007, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Marian od razu widać, że jesteś kumplem usera: kuba1982. Najważniejsza zaleta osób startujących w konkursach to umieć pogodzić się z tym, że nie każdemu Wasza strona może sie podobać. Mi się podoba i pisałem to w pierwszym swoim poście w tym temacie. Jednak są różne opinie i musicie być na nie otwarci.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kuba1982
PostWysłany: 23 Lut 2007, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 18

Skąd: Cz?stochowa

A ja chyba musze oficjalnie napisać że nie podpisuję się pod ŻADNYMI wypowiedziami ludzi którzy chwalą nasz serwis bo to zaczyna przypominać pyskówkę a nie normalną konwersacje. I tylko ja na tym moge stracić Confused
_________________
www.forum-zombiezone.one.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Porta
PostWysłany: 26 Lut 2007, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 11

Skąd: L?bork

Nie wiem co ma na celu ten dział - każdy przecież może tutaj swoich "użytkowników" nasłać, aby głosowali i pisali, dopingowali co doprowadzi do bałaganu. Po to są Jury, aby wybrali perły internetu. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie edycja luty 2007
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group