Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Brak indeksu w Google - filtr

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Brak indeksu w Google - filtr « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 16 Lut 2007, 12:06    Temat postu: Brak indeksu w Google - filtr Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

Odkąd dostałem filtrem (dzieki ci o końkurnecjo) na strony z dzwonkami mam problem z powrotem jednej z witryn.

site:www.loga-dzwonki.pl nie pokazuje mi strony głownej ... i tak to trwa juz 7 miesiac. pozostałe 2 stronki mi wrociły po ok 3 meichach a ta nie chce.

Co moge z tym zrobić ? czekac dalej ?

modyfikowałem ostatnio stronę główna zeby cos wskoczyło i też kupa ...
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 16 Lut 2007, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A co ma konkurencja do filtra?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 17 Lut 2007, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

bo mnie linkowali na potęge Sad
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 17 Lut 2007, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Nie sądzisz, że to nielogiczne? Po co konkurencja miałaby do Ciebie linkować?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 17 Lut 2007, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

zeby dostal bana/filtra?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 17 Lut 2007, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A od kiedy to za linki można dostać bana?

Na ile fraz ją linkowałeś do 7 miesięcy temu? Jakoś dziwne mi się wydaje, żeby konkurencja nagle linkowała do 3 Twoich stron tylko po to aby ją wsadzić do filtra i aby miała aż taką siłę.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 18 Lut 2007, 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

zaloz nowa domene i daj jej na prawde duza liczbe linkow z jednym anchorem a wpadnie w filtr. i nie chodzi mi o linki z katalogow smietnikow czy linkujpro albo innego syfu. mozna tak zrobic bo sam tak kiedys zrobilem dla testow. inna sprawa ze jak kontynuujesz dodawanie to pozniej mozna na niezla pozycje wpasc, a wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 18 Lut 2007, 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


idaho666 napisał:
a wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.


dokładnie , dużo sie o tym pisze tu i tam , ale zawsze na PLUS , z filtra się wydostaniesz , na pewno linkuj dalej co by udowodnić że ten przyrost był rzeczywisty , wybijesz się bardzo wysoko dzięki konkurencji , a tak czy inaczej będziesz miał zaplecze z wysokim PR Very Happy
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 18 Lut 2007, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
daj jej na prawde duza liczbe linkow z jednym anchorem a wpadnie w filtr.

No właśnie, ale to jest filtr a nie ban. Też słyszałam, że po wyjściu z filtra jest się na dość wysokich pozycjach, wyższych niż wcześniej.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 18 Lut 2007, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

to miło by było - tylko ze filtr jest od hmm... konca sierpnia ...

of korz linkuje - w sumie na 4 rozne anchory.
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 18 Lut 2007, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


No cóż... filtry mogą tyle trwać, ale może już niedługo z Twojej strony zostanie zdjęty. A przed filtrem strona była długo na wysokich pozycjach i jeśli tak to na jakie frazy?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 19 Lut 2007, 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

była długo w top5 na rózne frazy - ogólnie na bardziej niszowe bo na "dzwonki" nie mogłem się przebić. wiec sobie pouzywalem na "polifonia"...
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
grejf
PostWysłany: 19 Lut 2007, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Jest Ban - co dalej ? Stronę mona "odbanować" - w tym celu należy wpierw usunąć przyczynę zbanowania (jeśli znajduje sie na stronie ) i wypełnić formularz na http://www.google.com/webmasters/, tzw wniosek o ponowne włączenie strony do indexu -https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=sitemaps&nui=1&continue=https://www.google.com/webmasters/tools/siteoverview%3Fhl%3Den&hl=en . Po wypełnieniu wniosku pozostaje tylko poczekać ...

Z własnego (przykrego) doświadczenia mogę powiedzieć ze wypełnienie wniosku ma sens . Wink

Albo domena kup z pr badz, nowa jakpisal, przedmowca.


A co to znaczy w Toim rozumieniu''pouzywałem" jakies zabiegi turbo..? To jak byles bna top5 naprawde mocno i zauwazyli mogli Cie zdjąc recznie /paragraf-31/

Cytat:
paragraf 31 ma zastąpić aktualnie najpopularniejszy filtr tzw. SandBox;
paragraf 31 jest nowym filterm stosowanym na stronach, które używają tzw. Szarego SEO, czyli jeszcze nie SPAM ale przeoptymalizowana strona, linki i przekierowania w JavaScript lub pozycjonowanie na bardzo dużą ilość trudnych słów kluczowych, co przy naturalnym pozycjonowaniu wydaje się bardzo mało prawdopodone;
paragrafem 31 jest karane pozycjonerskie zaplecze typu: katalogi stron lub strony do których prowadzą linki tylko z katalogów;
Przyjmując do wiadmości powyższe powody nakładania filtra pojawia się pytanie w jaki sposób algorytm potrafi odróżnić plew od ziarna? Czy oby napewno nakładnie nowego filtra jest wynikiem działania algorytmu ?! A moze Paragraf 31 jest filtrem nakładanym ręcznie przez pracowników Google

_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
zgred
PostWysłany: 20 Lut 2007, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

Ban to raczej nie jest bo nie ma tylko strony głównej w indeksie - pozostałe podstrony są.

Google odwiedza stronę regularnie Smile Nawet sitemap-e odświeżylem.

Czy był par.31 ? Trudno określic bo linki były z katalogów różnych, troche było kupionych na róznych stronach aczkolwiek rzeczywiście wiekszosc byla z katalogów...

Żadnych zabiegow TURBO nei było - uzylem tego slowa bo wiekszosc anchorów oraz strony zawierały sporo słów "polifonia" - optymalizowałem wg zaleceń WEBCEO Wink wiec moze tu był problem bo przeoptymalizowałem. Trudne slowa tez odpadają bo używałem niszowych połaczęń np "dzwonki polifonia" bo troszkę ludzi tego szuka Smile

Ciekawostka jest fakt że wyleciały mi w sumie 3 witryny ale tylko jedna ma objaw ten co napisałem: brak strony głownej.

Co do bana mam jedna zbanowana domene i wczoraj ją zgłosiłem do reindeksacji (po 2 latach) - wiec zobacze czy wroci Smile

w zasadzie teraz strony robvią mi jako zaplecze Wink wiec nie ma tego złego ... PR4 i kilka tysi stron to też coś Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zgred
PostWysłany: 07 Mar 2007, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

odgrzewam temat Smile

inne strony ktore były na pozycjach 450-500 wróciły dnia dzisiejszego do top10 Smile siedziały tam rowne 5 tygodni...

aż ide wypić Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Brak indeksu w Google - filtr
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group