Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] 20.000 linków za 10 artykułów

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ wspó?praca ] 20.000 linków za 10 artykułów « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
kors4r
PostWysłany: 18 Lut 2007, 22:34    Temat postu: 20.000 linków za 10 artykułów Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 2


Witam!

Potrzebuję treści na strony www, w zamian mogę zaoferować linki w katalogach, dodawane automatycznie (różne IP, dodawanie rozłożone w czasie). Łącznie ok 20.000 linków.

Aby zautomatyzować wymianę, uruchomiłem stronę http://wymiana.kors4r.net. Na tej stronie można dodawać artykuły i linki.
_________________
pozdrawiam
kors4r

http://wymiana.kors4r.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 19 Lut 2007, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Przy tym linki te uzyskasz w sposób "naturalny" - stopniowo, po kilkanaście lub kilkadziesiąt dziennie.

Shocked To ma być stopniowo? Chętnie bym coś napisała, ale za coś innego niż linki w katalogach (nie mam również na myśli $).

Rozumiem, że nad/pod artykułem znalazłoby się moje imię i nazwisko/nick z linkem do mojej strony?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 19 Lut 2007, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

stopniowo, hurtem Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kors4r
PostWysłany: 19 Lut 2007, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 2


@grejf - tak, stopniowo, jest możliwość ustawienia do ilu katalogów dziennie link ma być dodawany

@lexy - jestem otwarty na propozycje Smile
może chcesz serwer na rok? w nazwa.pl - active lub active pro (czyli pojemność/transfer: 5/50 lub 10/100)
no ale taki serwer to napewno nie za 10 artykułów
_________________
pozdrawiam
kors4r

http://wymiana.kors4r.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 20 Lut 2007, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

wiesz, koes4r nie dzięki mam wlasne roboty, tak forum to kiepski sposob reklamy, e marketing sie klania, tu raczej znajdziesz osoby b.obyte w temacie. Tłuką kokosy na innej zasadzie
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Koniu
PostWysłany: 20 Lut 2007, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

kolejny co adlera kupil i sie bawi
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 20 Lut 2007, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
Chętnie bym coś napisała, ale za coś innego niż linki w katalogach

Jeżeli Lexy chcesz coś pisać to pisz za kasę. Jeżeli nie lubisz pisać za kasę (znam takie osoby), to pisz dla siebie i zbieraj content, który jest pomocny do budowania mocnego zaplecza. Wink
grejf napisał:
to forum to kiepski sposob reklamy, e marketing sie klania, tu raczej znajdziesz osoby b.obyte w temacie.

Potwierdzam. Jeżeli chcesz znaleźć osoby piszące za link to poszukaj na forach literackich. Na tym forum głównie siedzą osoby zajmujące się webmasteringiem i pozycjonowaniem, tak więc tutaj nie znajdziesz osób chcących dzielić się dobrą metodą na budowanie zaplecza w zamian za marne linki w katalogach, które mają coraz mniejszą wartość.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 20 Lut 2007, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


W 100% zgadzam się z tym co napisał Martin
Good
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 21 Lut 2007, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
może chcesz serwer na rok? w nazwa.pl

Mam w tej chwili bardzo dobry serwer + kilka stron na nazwa.pl Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mir123bych
PostWysłany: 04 Mar 2007, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 60

Skąd: Lublin

hehe a ja się spytam o czym te artykuły niby miały być?
_________________


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen
szuman
PostWysłany: 04 Mar 2007, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

jak chcesz, to mozemy pohandlowac, bo jestem w trakcie kompletnej modernizacji bloga i w nowej odslonie nie znajdzie sie okolo 50 tekstow z obecnego. Wiekszosc tekstow jest na tyle dluga, ze mozna by je podzielic na cz.1 i cz.2 wiec mysle, ze z 70 by sie usbieralo Wink a 140 tysiecy linkow droga nie chodzi Laughing
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 05 Mar 2007, 01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Czemu ja tam widzę tylko 3 artykuły, z czego jeden to powitanie?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] 20.000 linków za 10 artykułów
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group