Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Aktualizacja strony Travellis.pl + reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Aktualizacja strony Travellis.pl + reklama « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Travellis
PostWysłany: 22 Lut 2007, 11:49    Temat postu: Aktualizacja strony Travellis.pl + reklama Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 22

Skąd: Gliwice

Witam

Czy można dokonać aktualizacji strony Travellis.pl ? http://kataloog.info/strona-20065.html

W taki oto sposób:

Tytuł: Noclegi w Polsce - Travellis.pl

Opis: Ogólnopolska baza, mająca na celu udostępnienie użytkownikom internetu szczegółowych informacji o miejscach noclegowych w Polsce.

Kategoria: Turystyka Wypoczynek


Chciałbym odświeżyć wpis ponieważ mam zamiar umieścic reklamę typu:
- Link sponsorowany
- Link tekstowy
- reklama przez Allpay
w KCS Wink
_________________
Travellis.pl - Twoja Baza Noclegowa !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Travellis
PostWysłany: 22 Lut 2007, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 22

Skąd: Gliwice

Należność za Link tekstowy oraz reklamę przez "Allpay" już wpłaciłem. Gdy tylko wpis w KCS będzie uaktualniony, wpłacę należność za Link sponsorowany Smile
_________________
Travellis.pl - Twoja Baza Noclegowa !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 22 Lut 2007, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Wpis został uaktualniony: Noclegi w Polsce Travellis
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Travellis
PostWysłany: 22 Lut 2007, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 22

Skąd: Gliwice

Dziękuje Smile Opłatę za Link sponsorowany również uregulowałem. Potwierdzenia wpłat zostały wysłane na e-mail: admin@kataloog.info
_________________
Travellis.pl - Twoja Baza Noclegowa !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 22 Lut 2007, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Widzę, że trochę zainwestowałeś Travellis w reklamę swojej strony.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Travellis
PostWysłany: 22 Lut 2007, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 22

Skąd: Gliwice

Mam nadzieję, że zaowocuje reklama w KCS Wink
_________________
Travellis.pl - Twoja Baza Noclegowa !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 23 Lut 2007, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Travellis napisał:
Chciałbym odświeżyć wpis ponieważ mam zamiar umieścic reklamę typu: Link sponsorowany, Link tekstowy, reklama przez Allpay w KCS

Travellis opłaty za wszystkie formy reklamy doszły. Wczoraj Jurij uaktywnił reklamę płatną przez allpay i Twoja reklama strony wyświetla się w 4 serwisach i na stałe w boxie reklamy allpay w podkategorii: Turystyka Wypoczynek.

Dzisiaj otrzymałem opłaty na rachunek i uaktywniłem: link sponsorowany oraz link tekstowy w boxie: Nasi przyjaciele na wszystkich podstronach.

Dziękujemy za zaufanie i inwestycję w reklamę na naszych serwisach.

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Travellis
PostWysłany: 24 Lut 2007, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 22

Skąd: Gliwice

Teraz to wygląda naprawdę super ! Wreszcie jestem widoczny Wink

Mam jeszcze takie pytanie, dotyczące billboard-u... Czy mogę kontrolować ilość wyświetleń billboard-u i jaką kwotę musiałbym wpłacić, aby był wyświetlany przez cały miesiąc ?
_________________
Travellis.pl - Twoja Baza Noclegowa !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 24 Lut 2007, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Travellis napisał:
Czy mogę kontrolować ilość wyświetleń billboard-u i jaką kwotę musiałbym wpłacić, aby był wyświetlany przez cały miesiąc?

Tak. U nas otrzymujesz login i hasło do systemu zarządzania reklamą billbordową i możesz na bieżąco sprawdzać ile wyświetlił się Twój billbord.

Cennik takiej reklamy jest na stronie: reklama billboard i u nas płaci się za ilość wyświetleń billbordu.

Naszą odwiedzalność możesz sprawdzić na stronie: http://toplista.trout.pl/index.php?a=stats&u=Martin
Unikalne odsłony ~ 3565,9/dzień
Wszystkie odsłony ~ 5524,4/dzień
Stat.pl pokazuje wyższe wartości, ale...

Zapraszamy do reklamy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Aktualizacja strony Travellis.pl + reklama
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group