Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] Modyfikacje i dopracowanie katalogu na skrypcie otwarty.min

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ zlec? ] Modyfikacje i dopracowanie katalogu na skrypcie otwarty.min « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
AJadek
PostWysłany: 27 Lut 2007, 20:32    Temat postu: Modyfikacje i dopracowanie katalogu na skrypcie otwarty.min Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 13

Skąd: Bydgoszcz

Witam!

Chodzi o przerobienie skryptu otwarty.mini. Przeróbki typu mod-rewrite przyjazne url i inne. Zainstalowanie skryptu komentowanie, ocenianie stron oraz wyroznione strony. Linki płatne przez smsa. Możliwe że trzeba będzie zrobić katalog od podstaw czyli od instalacji grafiki itd. Więcej informacji podam na email lub GG. Prosze o kontakt osoby które znają sie na rzeczy.

Po ostatniej osobie z którą miałem kontakt w sprawie katalogów to zostały mi dwa niedokończone katalogi ponieważ osoba ta nie poradziła sobie z tymi modyfikacjami. Smile Dodam tylko że znalazłem ją w sieci ma swoją strone zajmuje sie pozycjonowaniem katalogowaniem itd. Exclamation

GG-3001123
_________________
AJadek

Starocie Porcelana Antyki
Antyczny Katalog Stron
Dobry Katalog Stron
Firmowe Strony Internetu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 27 Lut 2007, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Po co robić wszystko od podstaw? Pobierz sobie:
Otwarty.pl mini modified by pkruk and wedan:
http://www.wedan.pl/mini_otwarty_mod.zip
wygląd po instalacji: http://katalog.diamondstore.pl/

Dzięki temu masz połowę roboty z głowy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AJadek
PostWysłany: 27 Lut 2007, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 13

Skąd: Bydgoszcz

Witam!

Mam otwarty zwykły chciałem by pkruk and wedan, ale tak jak pisałem osoba co miała sie zająć przeróbkami nie za bardzo była w temacie Smile Dałbym link do katalogu, ale w stopce jest link a nie chce robić reklamy.
Ja nie bardzo łapie te przeróbki i skrypty i chciałbym,aby ktoś kto sie zna zrobł mi poprawki w kodzie takie jak pisałem.

P.S.
Martin przez PW do Jurij zadałem pytanie odnośnie zakupu skryptu Link Popularity tego co używacie w Waszych katalogach czy jest taka możliwość.
_________________
AJadek

Starocie Porcelana Antyki
Antyczny Katalog Stron
Dobry Katalog Stron
Firmowe Strony Internetu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 27 Lut 2007, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

AJadek napisał:
w stopce jest link a nie chce robić reklamy

Korzystając z modyfikacji pkruk and wedan korzystasz z czyjejś ciężkiej pracy. Sam widzisz, że nie łapiesz się w tych przeróbkach, tak więc jak nie ma się podstawowej wiedzy w tworzeniu stron to warto brać to, co dają za darmo i wymagają jedynie "malutki" link w stopce. O wiele więcej zapłacisz osobie, która będzie ci robila katalog od podstaw. Przemyśl to Wink
AJadek napisał:
Martin przez PW do Jurij zadałem pytanie odnośnie zakupu skryptu Link Popularity

Jak zadałeś pytanie do autora skryptu Jurija, to musisz poczekać na jego odpowiedź. Nie jestem autorem tego skryptu, tak więc nie mam prawa za niego odpowiadać Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AJadek
PostWysłany: 27 Lut 2007, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 13

Skąd: Bydgoszcz

Niezrozumieliśmy sie Wink
Nie chodzi o link pkruk and wedan
Martin napisał:
co dają za darmo i wymagają jedynie "malutki" link w stopce. O wiele więcej zapłacisz osobie, która będzie ci robila katalog od podstaw

Chodzi o link osoby która spaprała mój katalog do linku pkruk and wedan jest dodany link tej osoby i dlatego nie chce podać adresu strony.
_________________
AJadek

Starocie Porcelana Antyki
Antyczny Katalog Stron
Dobry Katalog Stron
Firmowe Strony Internetu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] Modyfikacje i dopracowanie katalogu na skrypcie otwarty.min
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group