Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » PowerLINK (normalne strony) i EroPowerLINK (erotyczne)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 PowerLINK (normalne strony) i EroPowerLINK (erotyczne) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
frozen
PostWysłany: 02 Mar 2007, 15:12    Temat postu: PowerLINK (normalne strony) i EroPowerLINK (erotyczne) Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 1


PowerLINK.pl - system wymiany linków do "stron normalnych".
EroPowerLINK.pl - system wymiany linków erotycznych (zgdonych z prawem)

Systemy maja linki statyczne zmienne co 24 godziny (w podobny sposób jak linkor i linkuj)
Wg mojej (i pewno waszej tez Smile obserwacji takie linki działaja na zasadzie pojawiania sie newsa na stronie i potrafią dac bardzo dużego kopa Smile

Systemy sa nowe ale sa juz strony w systemie.
Dodatkowo stron bedzie szybko przybywac bo chce zainwestowac w jego reklame.
Zapewniamy ze system przez kilka miesiecy nie bedzie nic brać dla siebie tzn przez kilka miesiecy powinny byc maksymalnie mocne.
W pozniejszym okresie bede z niego takze korzystac i jakis niewielki procent bede brac dla siebie ale na pewno priorytemtem bedzie dla mnie by system był dalej mocny i duzo dawał.
Więc tak jak pisałem przez pierwszych kilka miesiecy stawiam tylko na rozwój systemu czyli na to by system jak najwiecej wam dawał i był maksymalnie mocny.
Wkrótce bedzie także program partnerski.
Dodatkowo bedzie takze licznik ilosci storne ktore sa w systemie.

Zapraszam do dodawania swoich stron i do korzystania z systemu.
Wszelkie uwagi mile widzaine zarowno na naszym forum www.forum.powerlink.pl.
Na wszelie zapytania bedziemy starli sie odpisywac jak najszybciej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 02 Mar 2007, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

frozen napisał:
Zapewniamy ze system przez kilka miesiecy nie bedzie nic brać dla siebie tzn przez kilka miesiecy powinny byc maksymalnie mocne.
W pozniejszym okresie bede z niego takze korzystac i jakis niewielki procent bede brac dla siebie ale na pewno priorytemtem bedzie dla mnie by system był dalej mocny i duzo dawał.

pozostaje w to uwierzyć ;] życzę powodzenia w realizacji zamierzeń
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » PowerLINK (normalne strony) i EroPowerLINK (erotyczne)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group