Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie contentem

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Pozycjonowanie contentem « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 03 Mar 2007, 10:58    Temat postu: Pozycjonowanie contentem Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Większość pozycjonerów (z tego co zauważyłam) drażni kiedy rozmawiając o pozycjonowaniu mówi się o dużej wartości contentu i wspomina dawne hasło "Content is king".

Oczywiście do pozycjonowania konkurencyjnych fraz sam content nie wystarczy, ale traffic wzrasta nie tylko dzięki nim. Za przykład weźmy mój blog o pozycjonowaniu. Ostatnio pisałam na nim o pozycjach strony o CAE, oczywiście do bloga nie linkowałam nigdy z frazami dotyczącymi tego egzaminu, ale sam tekst na ten temat sprawił, że po wpisaniu CAE testy jest na 10 pozycji. Co prawda osoba szukająca testów CAE nie znajdzie tego czego szuka na moim blogu, ale to tylko przykład tego jak content wpływa na pozycję. Zerknijmy na inną frazę, tym razem związaną z tematyką bloga, którą jest pozycjonowanie w msn (to jest pierwszy link do bloga na tę frazę), a pozycja w Google jest 1.

To pokazuje również ile trafficu może ominąć stronę zbudowaną na ramkach, w całości we flashu albo z tekstem w grafice.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Ewa
PostWysłany: 03 Mar 2007, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


Lexy - podzielam Twoją opinię. Uważam, że content to podstawa rozpoczęcia jakichkolwiek poważnych działań związanych z pozycjonowaniem stron www. Przecież strona, to nic innego jak produkt, którym chcemy zainteresować klienta. Większość dyskusji o pozycjonowaniu rozbija się o promocję a zapomina się o jej przedmiocie. Łatwiej sprzedać dobry produkt, niż byleco. Trafiający w gusta klientów produkt sam potrafi się zareklamować, jak widać, również w wyszukiwarkach. Sama taką metodę stosuję już 4 lata i mogę stwierdzić, że to działa.
Dobrze, że rozpoczęłaś taki wątek, to zwróci uwagę wielu osób na nieco inne podejście do zagadnień związanych z pozycjonowaniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 03 Mar 2007, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

i ja wyznaje tą zasade Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 03 Mar 2007, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


mam jeden blog na wordpressie nigdy nie pozycjonowany, nie zglaszany do zadnych wyszukiwarek itp (czekam, az zmienie standardowa skorke na jakas wlasnego autorstwa) i na wiele hasel (wystepujacych w tersci strony czy to nazwy kategorii) jestem w pierwszej 5 w google, onecie i wp
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ewa
PostWysłany: 03 Mar 2007, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


Na blogach właśnie można to dobrze zauważyć. Sama domena np. wordpress jest już znana i założenie tam bloga jest szansą na wysokie pozycje w Google. Dłużej trwa proces dostawania się na wyskie pozycje jeśli mowa o nowych domenach. Blog można więc wykorzystać jako własne zaplecze do pozycjonowania n sprawdzona metoda i dość skuteczna - polecam Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 03 Mar 2007, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


ja mam swoja domene .pl, pisalem "na wordpressie" - chodzilo mi ze dziala na cmsie wordpress Smile
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ewa
PostWysłany: 03 Mar 2007, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


Dotyczy to ogólnie blogów. W każdym wypadku wykorzystanie gotowych elementów, związanych z czymś wysoko wypozycjonowanym odnosi podobny skutek. Jeden dobry link więcej wart od setki bylejakich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 04 Mar 2007, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

mnie to cieszy poniewaz content daje nam nie ograniczone mozliwosci mozna go modelowac jak plastelinę, aby nasz kochany Gogiel uznal nas za przyjacioł Very Happy Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
neeon
PostWysłany: 04 Mar 2007, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


grejf napisał:
Gogiel


gogiel jak piszesz Smile widzę że ceni też prostotę zobacz na " dodaj ogłoszenie " nic nie robiłem z ta podstroną .. a ma T04 będziesz mądry .wiem ze fraza prosta .. ale tak czy inaczej .. ?? aż dziw bierze ..
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 05 Mar 2007, 01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jak to nic skoro widzę linki do niej na tę frazę? n
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 13 Mar 2007, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Content to podstawa-niby czemu spamerzy starają się ukrywać słowa kluczowe?bo niechce im się pisac wartościowych tekstów i wolą wklepać byle co ale muszą to oczywiście ukryć. Przecież z założenia szukamy contentu a nie marnej strony o duzej ilosci linków...
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie contentem
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group