Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » Serwis Powiatu Piaseczyńskiego + Forum Mieszkańców

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 Serwis Powiatu Piaseczyńskiego + Forum Mieszkańców « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 15 Mar 2007, 13:29    Temat postu: Serwis Powiatu Piaseczyńskiego + Forum Mieszkańców Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ostatnio dostałem sporo zapytań na maila i PW na tym forum co dzieje się z moją aktywnością i dlaczego coraz rzadziej jestem dostępny na GG itp. Otóż wyjaśniam, że ten czas poświęcałem i dalej poświęcam na budowę i rozbudowę serwisu informacyjnego regiony w którym mieszkam. W między czasie zajmuję się również promocją serwisu w Internecie + nawiązywaniem kontaktów z serwisami lokalnymi samorządów gmin powiatu. Miałem poczekać z tą informacją do czasu, aż wszystko dopnę na ostatni guzik, ale niestety ilość maili na które muszę odpowiadać z osoba zadecydowały, że wolę napisać wszystkim na forum - czym się teraz głównie zajmuję. Poniżej zamieszczam linki:

Tytuł: Powiat piaseczyński

Adres: www.powiat-piaseczynski.info



Opis: Serwis ten powstał, dla wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, którzy interesują się sprawami powiatu / gmin, w których mieszkają. Prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego prezentuje aktualne informacje o wydarzeniach rozrywkowych, sportowych i kulturalnych w powiecie piaseczyńskim i poszczególnych gminach w powiecie. Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn. Prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego i gmin powiatu. Forum regionalne mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Darmowe ogłoszenia.

Tytuł: Forum Powiatu Piaseczyńskiego

Adres: forum.powiat-piaseczynski.info



Opis: Forum Powiatu Piaseczyńskiego mieszkańców gmin: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn. Przyłącz się do rozmów na forum regionalnym powiatu piaseczyńskiego. Forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, na którym zaczerpniecie niezapomnianej interaktywnej rozrywki, jaką dają dyskusje na forum z innymi mieszkańcami naszego powiatu (gminy).

Pisząc tą informację chciałbym wspomnieć, że grafika którą możecie oglądać w serwisie i style CSS (fundament serwisu) zostały przygotowane przez Tomasza Brzezińskiego znanego wam jako redaktor katalogu KCS: Max. W serwisie informacyjnym jest również w gronie redaktorów + adminem technicznym na forum powiatu. Wielkie podziękowania za pomoc!

Serwis oparty jest na moich autorskich rozwiązaniach - nie korzystam z ogólnodostępnych CMS'ów. Z rzeczy technicznych: trwają jeszcze prace nad katalogiem firm powiatu piaseczyńskiego.

Jeżeli pojawią się Wam jakieś uwagi i sugestie to proszę pisać.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 15 Mar 2007, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Przeglądam Twój blog, tak więc byłem na bieżąco z tym co robisz.

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem serwisu a przede wszystkim tego:
http://validator.w3.org/check?uri=http://www.powiat-piaseczynski.info/
http://jigsaw.w3.org/css-validator/validator?uri=http://www.powiat-piaseczynski.info/
GRATULACJE!
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martyna
PostWysłany: 15 Mar 2007, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Jestem pod wrażeniem. Kod strony bez błędów. Strona zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych. Widać, że znasz się Martin na rzeczy i serwis stworzyłeś z myślą o skutecznym pozycjonowaniu, które przy tak zrobionym serwisie będzie robiło się prawie samo. Już na frazę: powiat piaseczyński jesteś w czołówce nie tylko w Google, ale także w polskich portalach: Onet i WP.
Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 16 Mar 2007, 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Poprawną walidację kodu rozpoczął Max, a ja starałem się następnie jedynie utrzymać poprawność kodu wstawiając skrypty.
martyna napisał:
Już na frazę: powiat piaseczyński jesteś w czołówce nie tylko w Google, ale także w polskich portalach: Onet i WP.

Tak naprawdę jeszcze nie zacząłem pozycjonować serwisu. Dodany jest serwis jedynie do mojego blogu, moich katalogów i katalogów komercyjnych (Onet, WP). Jak widać na razie wystarcza, bo serwis sam się pozycjonuje. Jak skończę pracę nad katalogiem firm, to wtedy dopiero zacznę swoje pozycjonowanie i wszystkie oficjalne serwisy powiatu i gmin polecą w dół (już ja się o to postaram).
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 17 Mar 2007, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Kolejny serwis redaktorów katalogu KCS (Martina i Maxa), który pokazuje ich profesjonalizm i znajomość tematu webmasteringu. Poprawność kodu XHTML, CSS 2.1, delikatna grafika, przez co strona jest bardzo czytelna i przyjazna w użytkowaniu. Podoba mi się.
Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 17 Mar 2007, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

weronika napisał:
strona jest bardzo czytelna i przyjazna w użytkowaniu

O to właśnie chodziło + stworzenie przy tym strony przyjaznej robotom indeksującym.

Ostatnio rozpocząłem rozmowy na temat współpracy z oficjalnymi serwisami poszczególnych gmin w powiecie piaseczyńskim. W tym tygodniu również zostałem zaproszony na osobistą rozmowę do Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zauważyłem, że wbrew pozorom oficjalne strony chcą współpracować z prywatnymi serwisami mieszkańców.

INFORMACJA:
Poszukuję do współpracy strony, które posiadają w swojej ofercie (bazie) np: nieruchomości, oferty pracy, motoryzacja oraz inne ogłoszenia z województwa mazowieckiego, najlepiej z powiatu piaseczyńskiego. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

p.s. Rozpocząłem rozmowy z Koniu, ale przestał się odzywać? Masz problem z przygotowaniem RSS'a?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 17 Mar 2007, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to i ja napisze co sadze Smile zgodniosci bede wychwalal bo sam jestem fanem poprawnego kodu Wink grafika ladna ale nie powalająca Smile

Ps. Martinie miałem masę spotkań i sam sie nie wyrabiam, jak rozmawialiśmy wszystko aktualne - mam nadzieje że jak najszybciej go wystawie.
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 17 Mar 2007, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Martin napisał:
O to właśnie chodziło

Jeżeli o to chodziło, to moim zdaniem udało się wam to osiągnąć.
Koniu napisał:
grafika ladna ale nie powalająca

Jeżeli ktoś chce zrobić delikatną grafikę, czytelny serwis i co najważniejsze przyjazny wyszukiwarkom internetowym to nie może pakować zbędnej grafiki i wodotrysków. Twoje serwisy Koniu są również ubogie w grafikę, ale są przez to stonowane i lekkie. O to właśnie chodzi. Nie podobają mi się strony napakowane zbędną grafiką.

Przejrzałam teraz oficjalne strony gmin z powiatu piaseczyńskiego i muszę przyznać, że te serwisy są nudne i piszą na nich jedynie o jakiś spotkaniach rady miast itp. W Twoim serwisie ludzie mogą dowiedzieć się sporo o rozrywce i kulturze w regionie. To się chwiali i na pewno serwis zdobędzie sporo zwolenników wśród mieszkańców powiatu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 17 Mar 2007, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

masz racje Smile ale myslalem ze chociaz herb bedzie baedziej wyeksponowany Smile ale mi sie podoba Smile czasem trzeba sie poczepiać ot tak
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 17 Mar 2007, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
Martinie miałem masę spotkań i sam sie nie wyrabiam, jak rozmawialiśmy wszystko aktualne - mam nadzieje że jak najszybciej go wystawie.

Dzięki za odpowiedź Koniu. W takim razie czekam na informację.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeJk_SEBA
PostWysłany: 17 Mar 2007, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 93

Skąd: Goszczanów

Martin czy mi się wydaje czy strona jest w WordPress'ie?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Koniu
PostWysłany: 17 Mar 2007, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

wydaje ci sie Razz
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 17 Mar 2007, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

DeJk_SEBA napisał:
Martin czy mi się wydaje czy strona jest w WordPress'ie?

Wspominałem o tym w pierwszym poście:
Martin napisał:
Serwis oparty jest na moich autorskich rozwiązaniach - nie korzystam z ogólnodostępnych CMS'ów.

Mam na swoim koncie sporo stron internetowych i nie korzystam z gotowych rozwiązań CMS itp. Zdecydowanie wolę autorskie rozwiązania i skrypty. Jedyną stroną, którą mam na swoim koncie i jest oparta na ogólnodostępnym skrypcie to mój prywatny katalog stron. Wszystkie inne moje strony są od A do Z oparte na autorskim sktypcie i rozwiązaniach.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeJk_SEBA
PostWysłany: 17 Mar 2007, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 93

Skąd: Goszczanów

Martin nie doczytałem... złudnie podobny Smile Bardzo ładnie wykonane Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 18 Mar 2007, 06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

DeJk_SEBA napisał:
złudnie podobny

Podobny do czego..., bo standardowy wygląd WordPress'a wygląda inaczej. Warto też czasami zajrzeć w kod, który na pewno wygląda inaczej... Wink
DeJk_SEBA napisał:
Bardzo ładnie wykonane

Dzięki. Za wizualne wykonanie odpowiada Max, któremu jeszcze raz dziękuję. Będę skromny i napiszę, że ja jedynie podpiąłem tam swoje skrypty, wstawiam informacje i nawiązuję kontakty z innymi serwisami podobnymi tematycznie... Jakoś się kręci i za jakiś czas się "rozbuja". Eh... dlaczego doba ma tylko 24 godziny?
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » Serwis Powiatu Piaseczyńskiego + Forum Mieszkańców
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group