Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 13 Mar 2007, 21:26    Temat postu: Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


W nawiązaniu do postu: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=2901

Cytat:
to ty wysłałeś zapytanie z mojej strony o pozycjonowanie

Skoro wspominasz o swojej stronie, czemu tekst na niej jest ten sam co tu?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 14 Mar 2007, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

ale cie adamku zjechali na pio....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 14 Mar 2007, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Właśnie dlatego spytałam o to n
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 14 Mar 2007, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

mozna link do watku na pio , pomysl moze i ok ale powodzenia
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 14 Mar 2007, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Chodzi o skopiowaną treść, a nie o projekt.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 17 Mar 2007, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

już mu odpisałem nie miałem netu 1,5 m-ca więc mógł mnie fragles oczerniać
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 17 Mar 2007, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ale ja również jestem ciekawa o co chodzi. Skoro aż na tak dużym forum pisali na ten temat, a tutaj reklamujesz swoją stronę, a tym samym usługi, warto abyśmy znali odpowiedź. Dziwne jest dla mnie jeśli ktokolwiek oferuje SWOJE usługi za pomocą CUDZYCH tekstów, dlatego byłabym wdzięczna za odpowiedź. Tekst na Twojej stronie jest żywcem w całości skopiowany Confused Czasem nawet ktoś z forum może zaoferować Ci współpracę i zła opinia spowodowana tą sprawą może na to negatywnie wpłynąć.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 17 Mar 2007, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

Copyright by ADAMKU.COM 2006

ja bym powiedzial

stolen by aDAMKU.COM 2006
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 17 Mar 2007, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

poczytałem i sie zgadza , paskudne zachowanie , brak poszanowania cudzej pracy .Sory ale będę brutalny. To ze jesteś niepełnosprawny nie daje ci prawa do KRADZIEŻY cudzej pracy. Bo na pio podniosłeś ten temat .Jak ja skrytykowałem twoja stronę to na mnie najechałeś ze jestem uprzedzony do ciebie bo jesteś niepełnosprawny. Swoja pseudo oferta psujesz wyłącznie rynek i co gorsza uważasz sie za super pozycjonera a pozycjonujesz na frazy niszowe .

Ps a nawet dajcie mi ostrzeżenie za tego posta ale tak mysle
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 18 Mar 2007, 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

a gdzie tam jest do ciezkiej chol... plagiat????

a teksty "pseudo" pozycjonerow z pio mnie juz nie ruszaja
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 18 Mar 2007, 05:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat
Cytat:
a teksty "pseudo" pozycjonerow z pio mnie juz nie ruszaja

Crazy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 18 Mar 2007, 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Gdzie jest plagiat? Tu - KOPIA
Tekst jest skopiowany żywcem słowo w słowo, bez zmiany nawet kropki czy przecinka, ze strony http://www.websukces.net/nowo-ci/pozycjonowanie-oferta.html Trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć. Mam skopiować cały artykuł?

Tekst ze strony websukces.net
Cytat:
Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach to nic innego jak sprawienie by wyszukiwarki umieszczały daną stronę w czołówce wyników zapytań na pozycjonowane słowa kluczowe. Pozycjonowanie jest najprostszą jak i najskuteczniejszą formą promocji strony w internecie - blisko 80% ruchu w polskim internecie generują wyszukiwarki. Tak więc promocja strony poprzez pozycjonowanie jest rozwiązaniem na problemy z oglądalnością.
Pozycjonowanie stron z gwarancją skutecznego pozycjonowania to dewiza Pro Infonet

Pozycjonowanie stron jak dotychczas jest najefektywniejszą formą reklamy w Internecie. Jest to forma reklamy, której celem jest bezpośredni wzrost sprzedaży, a nie poprawa wizerunku. Przy kampaniach wizerunkowych celowe jest korzystanie z banerów, kiedy natomiast celem jest wzrost sprzedaży, kampanie banerowe są nieefektywne, a koszt sprowadzenia potencjalnego klienta na stronę internetową jest ok. 20 razy wyższy. Dodatkowo wizyty te są nierówne. Znacznie cenniejsza jest bowiem wizyta osoby, która aktywnie poszukuje Państwa produktu w wyszukiwarkach od wizyty osoby, która kliknęła na baner. Dlatego więc promocja Państwa strony w internetowych wyszukiwarkach jest tak ważna dla zwiększenia sprzedaży oferowanych przez Was produktów czy usług.

Pozycjonowanie stron jest metodą duzo tańszą oraz daleko bardziej skuteczniejszą od innych form reklamy dostępnych w internecie.

Promocja przez pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach może zwiększyć oglądalność Państwa strony o 1000 % a nawet więcej !!

Tekst z twojej strony:
Cytat:
Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach to nic innego jak sprawienie by wyszukiwarki umieszczały daną stronę w czołówce wyników zapytań na pozycjonowane słowa kluczowe. Pozycjonowanie jest najprostszą jak i najskuteczniejszą formą promocji strony w internecie - blisko 80% ruchu w polskim internecie generują wyszukiwarki. Tak więc promocja strony poprzez pozycjonowanie jest rozwiązaniem na problemy z oglądalnością.
Pozycjonowanie stron z gwarancją skuteczności to dewiza ADAMKU.COM

Pozycjonowanie stron jak dotychczas jest najefektywniejszą formą reklamy w Internecie. Jest to forma reklamy, której celem jest bezpośredni wzrost sprzedaży, a nie poprawa wizerunku. Przy kampaniach wizerunkowych celowe jest korzystanie z banerów, kiedy natomiast celem jest wzrost sprzedaży, kampanie banerowe są nieefektywne, a koszt sprowadzenia potencjalnego klienta na stronę internetową jest ok. 20 razy wyższy. Dodatkowo wizyty te są nierówne. Znacznie cenniejsza jest bowiem wizyta osoby, która aktywnie poszukuje Państwa produktu w wyszukiwarkach od wizyty osoby, która kliknęła na baner. Dlatego więc promocja Państwa strony w internetowych wyszukiwarkach jest tak ważna dla zwiększenia sprzedaży oferowanych przez Was produktów czy usług.

Pozycjonowanie stron jest metodą duzo tańszą oraz daleko bardziej skuteczniejszą od innych form reklamy dostępnych w internecie.

Promocja przez pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach może zwiększyć oglądalność Państwa strony o 1000 % a nawet więcej !!

Jak znalazłeś temat na PiO i tutaj to zmieniłeś częściowo kilka zdań. Na miejscu prawdziwego autora tekstu napisałabym do adminów serwera, na którym masz stronę, ale on z pewnością nie widzi w tobie konkurencji i się pewnie nie będzie w to bawił.

Teraz już raczej nie znajdziesz tu osób chętnych do współpracy.

Widzę, że cała treść na twojej stronie jest skopiowana... słowniczek np. jest z wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pozycjonowanie_stron
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 18 Mar 2007, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

pseudo pozycjonerzy? nazywasz ludzi, ktorzy tworza narzedzia, z ktorych ty korzystasz, ktorzy opisuja techniki pozycjonowania, tworza skrypty katalogow, na ktorych stawiasz swe strony "pseudo pozycjonerami"? stary, dobrze sie czujesz? ci ludzie maja firmy zarabiajace dziennie tyle co ty moze w miesiacu przy dobrym wietrze, pozycjonujac frazy trudne za duze pieniadze, a nie te banaliki ktore ty wypozycjonowales adderem tudziez linkujpro. kurde nie dosyc ze nie umiesz sie przyznac do kradziezy, to jeszcze obrazasz ludzi, ktorzy wytyczali sciezke, po ktorej ty ledwo stapasz.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 18 Mar 2007, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Posty na temat skopiowanej treści wydzieliłem do nowego postu, bo treść nie pasuje do postu wspólny projekt dodawarki do katalogów.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 18 Mar 2007, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

idaho666 napisał:
a nie te banaliki ktore ty wypozycjonowales adderem tudziez linkujpro


nie znam tych narzędzi to po pierwsze

po drugie widzę że wszystkich boli fakt że ktoś w szybki sposób opanował techniki pozycjonowania ze świetnym skutkiem a to że wzorowałem się na wikipedii ? mi to nie przeszkadza liczy sięto co robie i z jakim skutkiem zwłaszcza z faktu iż jestem młodym pozycjonerem za efekty niestety widzę że docenienie kogoś,pochwała jest wam obca więc ostatni raz odwiedzam to forum i prośba do Martina o skasowanie tego tematu ponieważ szarga moją reputacje
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny Strona 1 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group