Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 18 Mar 2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Proste pytanie (bo widzę, że odpowiedź na inne sprawia ci trudności). Dlaczego skopiowałeś treść i nie chcesz jej usunąć ani przeprosić oryginalnego autora za to jak się do niego odnosiłeś na PiO?

Mam nadzieję, że żaden admin/moderator nie usunie tego tematu. Niech to będzie przestrogą dla innych, którzy cudzym kosztem chcą zrobić z siebie nie wiadomo kogo.

Ehh, szkoda, że nie widzimy się na żywo. Nie musiałabym się powstrzymywać od ostrzejszych słów.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 18 Mar 2007, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

przeproscie go, nie akakujcie juz, no kurde przeciez to dobry mlody pozycjoner jest. wypozycjonowal strone na wypas wypasionych owiec podchalanskich w bieszczadach, a wy co! co sie bedzie przejmowal starszymi, jak wiadomo oni gowno wiedza! a ze troche ukradl? no przecie to polak jest nie? poza tym to biala seo elita, nawet nie skalany nie wie co to adder czy tez systemy wymiany linkow.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weronika
PostWysłany: 18 Mar 2007, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


adamk napisał:
wszystkich boli fakt że ktoś w szybki sposób opanował techniki pozycjonowania ze świetnym skutkiem

Co do opanowania to można polemizować, bo nie widzę tego świetnego opanowania. Twoje portfolio http://www.adamku.com/pozycjonowanie_portfolio.htm świeci pustkami. Wypozycjonuj strony na ciężkie i oblegane frazy. W twoim portfolio nie ma niczego rewelacyjnego i nie widzę ciężkich (trudnych) fraz.
adamk napisał:
prośba do Martina o skasowanie tego tematu ponieważ szarga moją reputacje

Osoby które kradną cudzą pracę i teksty (bez podania źródła) powinny być tępione i mam nadzieję, że post nie zniknie. Każdy niech się o tym dowie i moze będzie mniej plagiatów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 18 Mar 2007, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Martinie zwracam sie z gorąca prośba o nie kasowanie tego topicu .
Po drugie pokazuje dobitnie kto co skad skopiował.Techniki pozycjonowania nigdy nie opanujszesz bo ciagle sie ona zmienia.

Wypozycjonuj jakas stronę na trudna fraze a nie na takie jak ty robisz , sprobuj katalog stron może turystyka , motoryzacja .

Tym razem nie podparłeś sie swoja niepełnosprawnoscia .

Dobrze wiesz ze mamy racje .A to ze jeses tu ostatni raz , uwierz mi to forum dużo bez ciebie nie straci.

Doceniam to forum bardzo spowodu martina , lexy ,irka i jeszcze innych którzy mi pomogli poradzili często przez pw Smile i naprawde bedzie ono takie jak bylo bez ciebie ale wątek zostanie Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 18 Mar 2007, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Koniu napisał:
Wypozycjonuj jakas stronę na trudna fraze a nie na takie jak ty robisz , sprobuj katalog stron może turystyka , motoryzacja.

Niech wypozycjonuje jakąś stronę na słowo np: blog.

Zauważyłam dzisiaj, że na tą dla mnie bardzo konkurencyjną frazę na pierwszych stronach wyników jest blog Martina. Spośród 1 110 000 000 wyników jego strona jest na pierwszej stronie wyników. Byłam w szoku i pełna podziwu. Martin gratulacje! Ten wynik potwierdza twój profesjonalizm. Adamku, gdybyś mógł się pochwalić w portfolio takimi ciężkimi słowami, to mogłabym uwierzyć w to co piszesz i że znasz się na pozycjonowaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 18 Mar 2007, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

liczba wynikow to nie jest zaden wyznacznik. mam na pewna fraze 5 miejsce na 80milionow wynikow a nigdy nie linkowalem na ten anchor. liczy sie sila konkurencji. ale fakt, slowo blog do znaowu takich latwych nie nalezy
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamk
PostWysłany: 18 Mar 2007, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

weronika moja strona dziala od listopada 2006 więc bez przesady nie licz na bogate potfolio nikt nie jest bogiem, ale niedlugo i ta sprawa ulegnie zmianie i bedzie kilka nowych pozycji
i odbijcie juz ode mnie bo tylko mi kolo d... robicie a pozycjonowanie to moj jedyny dochod ktory mam a na ktory mi pozwala moja choroba wieszcie mi ze wolalbym dybac w kopalni lub siedziec 8h przy ladzie itp niz sleczec na tym piprz... wozku i rypac dziennie 100 katalogow przykre to
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 18 Mar 2007, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

pozycjonowanie to nie rypanie katalogów , nie ma sie czym chwalić nie wstawia sie informacji do porfolia . nie robimy ci kol d , ale to nie my KRADNIEMY tekst z cudzych stron , ciezko bylo napisac cos samemu. Ja teksy na własne portfolio przygotowywuje z pomoca mojej wiernej pomocnicy Smile nie kradnę ich z innych stron.
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 18 Mar 2007, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


adamk, przestań się nad sobą użalać z powodu choroby, o której inni nic do tej pory zapewne nie wiedzieli, i odpowiedz jak normalny człowiek. Ile razy mam pytać?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 18 Mar 2007, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

jeżeli chodzi o tekst to go zmieniłem by miec spokuj, a kolesia nie mam za co przepraszac raczej on mnie

ale spokojnie juz niedlugo pokaze mu ze jestem dobrym pozycjonerem bo tak sie swietnie sklada ze pozycjonuje pewna strone pod fraze ktora ten fragles tez pozycjonuje to sie okaze kto jest the besciak Cool
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 18 Mar 2007, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Nie pytam czemu go zmieniłeś tylko czemu go skopiowałeś. Już ja widzę twoje umiejętności pozycjonerskie jeśli pozycjonowanie to twoim zdaniem samo katalogowanie. Przecież ty nawet nie potrafisz podać definicji pozycjonowania i kradniesz treść z doświadczonych pozycjonerów! To jest po prostu żałosne.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 19 Mar 2007, 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

rozwala mnie twoja pewnosc siebie... czlowieka, ktory nauczyl sie pozycjonowac w dwa tygodnie. wow man u rule!
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamk
PostWysłany: 19 Mar 2007, 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

pozyjemy zobaczymy... za miesiac lub 2 wroce do tematu i pochwale sie wynikiem see you
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 19 Mar 2007, 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ale to nie jest temat o twoich umiejętnościach tylko o plagiacie! Nie schodź z tematu. Nie wiem jak inaczej mam skonstruować pytanie bo nawet dziecko zrozumiałoby o co pytam.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 19 Mar 2007, 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

zrobilem blad, ok ale o co tyle halo, zmienilem tekst i ok, byc moze skopiowalem czesc tekstu bo zalezalo mi na czasie by szybko postawic strone i zaczac zarabiac ale po co mam tu komus mowic o moich problemach, utrzymaj madralo siebie i zone za 800 zl wtedy pogadamy
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny Strona 2 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group