Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 19 Mar 2007, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


To po co podtrzymujesz temat skoro już wszystko wyjaśniono?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
grejf
PostWysłany: 19 Mar 2007, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

jeszcze piszesz ? Confused bo ja juz skonczylem i wystarczyly mi 3 posty.
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Koniu
PostWysłany: 19 Mar 2007, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

grejf co sie tak ciskasz nie podoba ci sie wątek to zamknij oczy .Fakt jest nie podważalny i bezdyskusyjny plagiatu , ciekawe jak by tobvie ktos skopiowal twoja www czy bylbys taki beztroski i wdawał się w pyskówki z Lexy
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 19 Mar 2007, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Cytat:
juz kazdy wie, spokojnie juz... no plagiat, zaraz wejdziecie na 4 str.


o co chodzi? Rolling Eyes
nie neguje, ze nie, ale juz wystarczajaco dostal moim zdaniem, chyba nawet zrozumial ze zrobil blad. zreszta heh ja i pyskowki...[...] nie te meritum.
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
adamk
PostWysłany: 19 Mar 2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

a tak na marginesie - jak by mi ktos cos skopiowal z moich stron to nie robil bym na pewno komus kolo d... jak wy to uskuteczniacie

zapewne 95% userow tego forum cos kiedys skopiowala ale przeciez skad! wszyscy k.. swieci a ty koniu wszedzie znajdziesz sposob by mi doj...
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
grejf
PostWysłany: 19 Mar 2007, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

o nie, dobra, ja odbijam nie moja sprawa we wczesniejszych postach, jest o wszystkim, a nawet bym powiedzial ze ciut za duzo. Wink pa
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Koniu
PostWysłany: 19 Mar 2007, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

adamk napisał:
a tak na marginesie - jak by mi ktos cos skopiowal z moich stron to nie robil bym na pewno komus kolo d... jak wy to uskuteczniacie

Ja kazdemu zrobie i nie ma znaczenia kim jest , amen
Cytat:

zapewne 95% userow tego forum cos kiedys skopiowala ale przeciez skad! wszyscy k.. swieci a ty koniu wszedzie znajdziesz sposob by mi doj...


jestes w błedzie , nie mierz wszytkich swoja miarą
uwierz mi mam lepsze zajecia niz dojebywanie ci , napisalem tylko prawde
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 19 Mar 2007, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

adamk na pewno zrozumiał co się stało i że nie jest to lubiane i tolerowane wśród innych webmasterów.

Zamykam temat. Wypowiedzi stały się już bardziej słownymi potyczkami.

Jeżeli ktoś będzie chciał coś jeszcze wartościowego dopisać do tego postu to proszę o informację na PW i odblokuję post na dokonanie wpisu.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Strona 4 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Skopiowana treść na stronie o pozycjonowaniu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group