Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » dlaczego google nie wyswietla opisu strony

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 dlaczego google nie wyswietla opisu strony « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
folikk
PostWysłany: 23 Mar 2007, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 17

Ostrzeżeń: 1

Ja chyba jakis malo komunikatywny jestem Smile przepraszam wszystkich jeżeli wprowadziłem mały zamęt. Pani w szkole miała racje- od zawsze są ze mną problemy z przelewaniem myśli na papier; w tym przypadku na klawiaturę. Próbuje dodac do katalogów nazwe strony URL z anchor text np. <a href="http://www.lookatwroclaw.com/">Wroclaw guide map rstaurants bars spa shopping</a> i mam cały czas problem, bo to sie okazuje niemożliwe. Sorki za banalne dla Was pytania, ale gdzie się umieszcza anchor teh=xt w takim razie? Na zrobienie stronki miałem jeszcze pieniądze, teraz krucho z kasa stoję, dlatego nie moge zlecic komus pozycjonowania. Odwiedzcie ja, gotowy jest juz dzial galleries www.lookatwroclaw.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 23 Mar 2007, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


folikk napisał:
Odwiedzcie ja, gotowy jest juz dzial galleries www.lookatwroclaw.com

Podoba mi się stronka, ale ciężko będzie ci ją wypozycjonować bo całą masz we flash, tak więc całą moc musisz przekazać z innych serwisów linkujących na nią.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
folikk
PostWysłany: 23 Mar 2007, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 17

Ostrzeżeń: 1

czy link title to anchor text?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 23 Mar 2007, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Cytat:
czy link title to anchor text?

W katalogach stron podawany przez Ciebie TITLE jest automatycznie anchor tekstem. Oczywiście mówimy tutaj o katalogach stron SEO.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
folikk
PostWysłany: 23 Mar 2007, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 17

Ostrzeżeń: 1

diękuje Marcin; to posługując się tą terminiologia (url. title, description, kaywords) jakie powinny byc zasady, jakie slowa nie powinny sie powtarzac i gdzie, dotychczas wpisywałem jedynie ; wroclaw guide. czy za kazdym razem powinienem zmieniac tytul?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
folikk
PostWysłany: 23 Mar 2007, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 17

Ostrzeżeń: 1

Jak sprawdzic czy wyszukiwarka nalozyla na strone jakis filtr?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
folikk
PostWysłany: 23 Mar 2007, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 17

Ostrzeżeń: 1

[...]Atrybut Title zgodny z tytulem strony do której linkujemy. Tytuł to tytul i powinien zawierac to czego często autor artykułu nie moze napisać/podlinkować, jednocześnie tytuł powinien przekazywać informacje użyteczne dla użytkownika.

Zakładając, że oryginalny tytuł linkowanej stony www też spełnia tę funkcję, to w mojej opinii te dwa atrybuty powinny być możliwie podobne (czyli zawierać te same słowa kluczowe i podobną ilość wyrazów). Najgorsze co można zrobić, to powtórzyć w tytule tekst anchor link[...]

czy z tego textu by wynikalo ze ten tytul nie jest anchor textem? a jesli nie to o jaki tytul chodziloa autorowi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 24 Mar 2007, 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

folikk napisał:
title, description, kaywords) jakie powinny byc zasady, jakie slowa nie powinny sie powtarzac i gdzie

Z tych rzeczy to zwracaj uwagę przede wszystkim na: title + description i tam umieszczaj słowa, które są dla ciebie kluczowe (oczywiście zachowaj umiar w tym co robisz, bo łatwo przesadzić i wypaść z Google).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
folikk
PostWysłany: 24 Mar 2007, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 17

Ostrzeżeń: 1

ok czyli tak naprawde nie ma zadnych wytycznych gdzie co sie nie moze powtarzac a gdzie sie powinno powtarzac te same wyrazy?

znacie jakas stronke gdzie by te zalezności pomiędzy tytulem opisem, linkiem, tytulem na stronie, meta kaywordsami byly w jakis prosty i jasny sposob opisane?

Regular PDF RSS Atom
przy dodawaniu do dmoz pyta o typ linku co oznaczaja te opisy


-----
INFORMACJA OD MODERATORÓW:
używaj edycji postów, a nie piszesz 5 postów jeden pod drugim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » dlaczego google nie wyswietla opisu strony
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group