Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » 77 elementów wpływających na ranking

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 77 elementów wpływających na ranking « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 30 Mar 2007, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


grejf, ja padłam ze śmiechu jak na pewnym forum stwierdzono, że pozycjonowanie jest oszustwem. Osoby te jednak nie miały zbyt wielkiego pojęcia o pozycjonowaniu skoro ich argumentacja opierała się na oszustwie przy spamowaniu. Do pewnej grupy nie docierały moje argumenty odnośnie tego, że jeśli chodzi o optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek, tak naprawdę wystarczy stosować się do standardów, o których znowu oni zawsze krzyczeli. Uzupełnienie altów to nie zabieg pozycjonerski - po to zostały alty stworzone aby opisać zawartość obrazka. Jeśli ktoś trzyma się standardów, dba o wartościowy content to jest to tym samym co zadbanie o odpowiednią optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek. Dalsza część, czyli linki, linki, linki to już inna sprawa. Tu zdania są podzielone, np. odnośnie tego czy katalogowanie jest zwykłym spamowaniem.

A co do samej etyki i kodeksu, każdy sam sobie ustala co jest etyczne, a co nie ;>
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
grejf
PostWysłany: 30 Mar 2007, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Lexy to rzeczywiscie ja tez bym padl, pozycjonowanie oszustwem, wiesz jak wspomnialas na koncu, nie kazdy odroznia optymalizacje i pozycjonowanie od oszustwa. Czyli poprostu wychodzi na to ze liznął temat i postradal zmysly.

Cytat:
A co do samej etyki i kodeksu, każdy sam sobie ustala co jest etyczne, a co nie ;>


Jak to sie mowi vodka jest dla ludzi, ale dla madrych czy tam z umiarem Wink na jedno wychodzi
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Pawel Kobis
PostWysłany: 14 Cze 2007, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Swego czasu opracowałem podobne "cudo" tylko że w języku Polskim co może pomóc osobą nie znającym się za dobrze na języku angielskim

http://www.topseo.pl/czynniki-i-pozycja.pdf

Bardzo podobne zestawienie i mam nadzieję że będzie ono przydatne wszystkim. Sam od czasu do czasu zerkam sobie okiem na to Smile
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 14 Cze 2007, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Jak miło poczytać wypowiedzi fachowców w tym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 15 Cze 2007, 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cytat:
http://www.topseo.pl/czynniki-i-pozycja.pdf

Dzięki za link do ciekawych i przydatnych informacji.
Good
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 15 Cze 2007, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

the viewer cannot decrypt this document ...

ma ktos może jakąs inną wersję tego ?
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
neeon
PostWysłany: 15 Cze 2007, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


mały offtopek zgredzik weź zgol tego wąsa Smile jak to ty .. a co do maleństwa jest super prawie jak moje tylko że ja mam dwa
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 16 Cze 2007, 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

no to pociągne offtop: mam 3 dzieci Smile corke 5 lat a reszt emozesz obejrzec: www.zgred.pl/twins/ a wąsy mam sexy - to opinia mojej prawieżony Very Happy

hehehehehe i kto jest debeściak Razz
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 16 Cze 2007, 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Proszę Was, aby prywatne rozmowy odbywały się w wolnej strefie: WOLNA STREFA, gdzie możecie robić wolną amerykankę i jest to tylko widoczne dla zarejestrowanych userów. Polecam również PW, albo GG Wink

p.s. Niezłe doświadczenie masz Paweł.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » 77 elementów wpływających na ranking
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group