Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Presell pages - linki bezpośrednie w treści wpisu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Presell pages - linki bezpośrednie w treści wpisu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 23 Kwi 2007, 02:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

jeśli z precli znikną charakterystyczne dla tego typu stron hasła, to Google się nie skapnie, ale jak tak każdy pozycjonuje stronę na "presell" "pressell" "pressel" itd. to dla mnie rzeczą jasną jest, że Google za jakiś czas zacznie kłaść lagę na te serwisy.

Jak robić presell page, to w formie strony o szkodliwości muchomorów, hodowli patyczaków czy tam technikach smarowania bagietek - takie jest moje zdanie, a nie "drzeć ryja" o czym i dla kogo jest dana strona.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 23 Kwi 2007, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

nie znikna, bo kazdy bedzie chcial pozycjonowac na te frazy. bo jak inaczej znajdziesz presla? zreszta wg mnie to pic na wode. wlasnie wrzucilem strone w pierszwa trojke uzywaj tylko i wylacznie zaspamowanych wstretnych qlweb, i i to tylko dodawarka...
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 23 Kwi 2007, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

idaho666 - ciii, bo sie wyda Wink
szuman - jeśli mam presella to logiczne, że nie będe go ukrywał i pozycjonował na frazę kotlety schabowe. To nie są tajne i zakazane techniki, to blog. Ludzie sobie piszą i linkują do stron, które im sie podobają. Google nie może tego zabronić, ani piętnować stron do których prowadzą linki z takim anchorem.
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szuman
PostWysłany: 24 Kwi 2007, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

cRaSh, odniosłem się do teorii, że Google może zacząć ignorować takie katalogi i PP. Jeśli nie stracą na mocy, to nie stracą, ale jeśli faktycznie Google miałoby odcedzać takie strony, to właśnie konspiracja mogłaby temu zaradzić. Absolutnie nie krytykuję tego, że ktoś pozycjonuje swoje, przecież to logiczne.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 25 Kwi 2007, 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

cRaSh napisał:
Google nie może tego zabronić...


Oczywiście, że nie może. Chodzi o to, że linki z takich stron stracą dla wyszukiwarek znaczenie - tym bardziej że jakiś czas temu google napiętnowało na swoim blogu polskich pozycjonerów za umieszczanie linków na stronie, które nie są powiązane z nią tematycznie. A jak wiadomo na preselkach jeden wpis jest o pozycjonowaniu a drugi o kremach do rąk.

Moim zdaniem aby preselki nabrały znaczenia powinny :
- być tematyczne, np. edukacyjny lub regionalny
- również one powinny być pozycjonowane ale na swoją tematykę a nie hasła typu "presell"
- dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie jakiegoś robota do sprawdzania unikalności wpisu - ręcznie można się zajechać

Wtedy raczej niemożna by się było czepiać
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 25 Kwi 2007, 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Jak dla mnie, to google ma w dupie nasze precle.
A, że to nie są kolejne qlweby, i trzeba się trochę nameczyć aby dodać wpis to zapał większości spadnie do tego stopnia, ze zamieszczac artykuły bedą tylko ludzie, którzy będa znali wartośc takiego wpisu..
Mała popularność = zostaną tylko najwytrwaljsi, podniesie sie jakosc, google będzie miało jeszcze głębiej Wink

Ale temat preclów tematycznych to fajny pomysł, mam nieużywaną domenę, może sprobuję coś wyskrobać.
webworker napisał:
dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie jakiegoś robota do sprawdzania unikalności wpisu

jeszcze lepszym - wprowadzenie symbolicznej opłaty za wpis, zniechęca to większość dodawaczy.
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Presell pages - linki bezpośrednie w treści wpisu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group