Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pierwsze polskie czasopismo o pozycjonowaniu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Pierwsze polskie czasopismo o pozycjonowaniu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 03 Kwi 2007, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

wejdz na pio to sie dowiesz. mam wrazenie po wejsciu tu ze wciaz jestem na pio. zmienia sie tylko kolor i ksywki piszacych posty.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 03 Kwi 2007, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cytat:
wejdz na pio to sie dowiesz.

Z tego co zauważyłem, to ten post weroniki jest już na Pio, ale jak widać pod nią podpisał się sprawca zamieszania z czasopismem pozycjoner.org
pozycjoner.org napisał:
Właśnie miałem o tym napisać...

Tak więc o co ci chodzi?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grejf
PostWysłany: 03 Kwi 2007, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Very Happy Ja n PiO Nie siedze juz dlugi czas, nawet tam po cywilnemu nie zagladam.
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
JankesM
PostWysłany: 03 Kwi 2007, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


grejf napisał:
Ja n PiO Nie siedze juz dlugi czas

Ja zaglądam tam do czasu do czasu, ale do tej pory nawet się tam nie zarejestrowałem...

Kiedyś to była skarbnica wiedzy, ale zauważyłem, że od kiedy przestali pojawiać się tam admini i znawcy tematu pozycjonowania to, obniżył się poziom wypowiedzi niektórych userów. Dodatkowo przeszkadza mi tam niska kultura osobista niektórych osób, którzy najerzdzają strasznie na nowych userów, chcących się czegoś dowiedzieć. To właśnie zniechęca mnie cały czas do zarejestrowania się na tamtym forum i wolę wpadać tutaj.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam


Ostatnio zmieniony przez JankesM dnia 03 Kwi 2007, 14:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 03 Kwi 2007, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Dlatego wolę to forum Wink Na tamtym siedzę od dawna, ale piszę niewiele, a już na pewno nie pytam o nic n
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 04 Kwi 2007, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

hmm ostatnie moje spotkanie z pio to bylo jak wszedlem zadalem nie skomplikowane pytanie, yy chyba dotyczylo czyszczenia linku z SEPR i cache, ze przed indeksacja sieci odtwaza usuniete linki recznie z google na jakis czas, czekalem 2 tyg wkoncu ktos odpisal, oczywiscie po moim owczesnym poscie
Cytat:
Ehh chyba nikt mi tu nie pomoze...


bylo 3 odpowiedzi,
1- czekaj cierpliwie nie goraczkuj sie, a sie dowiesz
2- nowy to by chcial odrazu zeby mu odpowiadac
3- nawiazanie do 1 postu , masz racje ''ktostam'', nie goraczkuj sie, a ktos Ci odpowie.

Tyle byli wstanie wniesc na proste pytanie. Wink
Zykle nabijanie postow, i brak kultury z tym sie zgodze, odpisalem juz z lekka prowokacja, ''widze, ze nikt nie odpowie mi na proste pytanie, na ktore znalem juz odpowiedz na 2 dzien''

odpisano mi ''to sie ciesz'' n

Zalosne, a na ich frazy pozycjonowanie optymalizacja leze pod nimi 3 miejsce n
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kameleon
PostWysłany: 04 Kwi 2007, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Odwiedzam forum PiO, ale jako gość, bo do tej pory nie zainteresowałem się tak aby się na nim rejestrować.

Kiedyś poziom był wyższy. Zawsze z uwagą czytałem wszystkie posty Admina forum PiO Michała (michal.makaruk.pl), oraz Moderatora Normanos (normanos.com). Widać, było że te osoby znają się na tym co piszą i robią. Teraz ich nie widać na forum PiO i niestety poziom wypowiedzi niektórych podupadł na jakości. Jednym słowem nabijanie postów, krótkimi odpowiedziami..., oraz najeżdżają na nowych...

Szkoda, bo kiedyś z czystą przyjemnością przeglądałem to forum a teraz zaglądam tam rzadziej. Ciekawy jestem dlaczego osoby, które coś sobą reprezentowały na PiO już się na nim nie pojawiają??? Ktoś wie? Nie chce się tam rejestrować i pytać, bo zaraz mnie "zagryzą" za takie pytanie Smile
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2007, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak umiejętnie temat czasopisma (prima aplilisowy numer) został zmieniony na opinię o forum PiO. Trzymajmy się jednak tematów, a do nowych wątków zakładajcie nowe posty.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pierwsze polskie czasopismo o pozycjonowaniu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group