Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Link popularity naszej strony

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Link popularity naszej strony « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 10 Sie 2005, 10:48    Temat postu: Link popularity naszej strony Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Uzywając --> Link Popularity możesz sprawdzić ile linków prowadzi do Twojej strony w najpopularniejszych wyszukiwarkach czyli w Netsprint, Google, Onet i Yahoo.

wpisz w wyszukiwarce Netsprint, Google, Onet i Yahoo:

Kod:
link:http://adres_twojej_strony/


dowiesz sie ile jest w tych wyszukiwarach zaindeksowanych stron z odwolaniem do Twojej strony.

Netsprint --> http://www.netsprint.pl/
Google --> http://www.google.pl/
Onet --> http://szukaj.onet.pl/
Yahoo --> http://search.yahoo.com/

Informacja - rekordzista teraz w ilości zindeksowanych stron jest Yahoo tak wiec tam pokaze ci najwieksza ilosc stron.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 05 Kwi 2006, 08:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
alias
PostWysłany: 10 Sie 2005, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 304

Skąd: (chroniczny brak korzeni)

Ciekawa sprawa, rzeczywiscie Yahoo wygralo 9 do 5 znalezionych na Google podczas gdy Onet zero Wink ale to tylko tak dla testu.
_________________
"W razie awarii wziac pod jezyk i przeniknac przez drzwi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Horche
PostWysłany: 10 Sie 2005, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 657

Skąd: Wo?omin

U mnie :
Yahoo --> 3 trafienia
Google --> 2 trafienia (z czego 1 inny niż w Yahoo)
Onet --> 0 trafień --> lipa
_________________
pozdrawiam,
Horche Grass
You don't know power of the dark side

--
"g.ó.w.n.o. si? zarabia ?yje si? jak hrabia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Martin
PostWysłany: 10 Sie 2005, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

a jakie adresy sprawdzacie???
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Horche
PostWysłany: 10 Sie 2005, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 657

Skąd: Wo?omin

Ja wpisałem : horchegrass
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
pozdrawiam,
Horche Grass
You don't know power of the dark side

--
"g.ó.w.n.o. si? zarabia ?yje si? jak hrabia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
alias
PostWysłany: 10 Sie 2005, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 304

Skąd: (chroniczny brak korzeni)

a ja jednego z blogow
_________________
"W razie awarii wziac pod jezyk i przeniknac przez drzwi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martin
PostWysłany: 10 Sie 2005, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

ja troszke pozycjonuje tak wiec u mnie inne liczby:

Linki do http://www.borkowscy.pl/
w Netsprint: 890
w Google: 102
w Onet: 203
w Yahoo: 1,750


Linki do http://kataloog.info/
w Netsprint: 3200
w Onet: 4349
w Yahoo: 12,100
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alias
PostWysłany: 10 Sie 2005, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 304

Skąd: (chroniczny brak korzeni)

No tak Martin, Ty to inna sprawa! Te strony to profesjonalne dziela sa a nie jakies tam stronki szaraczkow jak my Wink
_________________
"W razie awarii wziac pod jezyk i przeniknac przez drzwi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martin
PostWysłany: 10 Sie 2005, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

www.borkowscy.pl jest strona prywatna Smile prawie blogiem!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alias
PostWysłany: 10 Sie 2005, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 304

Skąd: (chroniczny brak korzeni)

Martin napisał:
www.borkowscy.pl jest strona prywatna Smile prawie blogiem!


dobrze, dobrze, ale Ty do sprawy podchodzisz profesjonalnie i promocyjnie. Wysylasz maile do ludzi, zeby sie wypowiadali itd itd...wszystko zalezy od tego czego oczekujesz od strony. Jest dla Ciebie, dla innych czy dla mas...itd itd...Smile
_________________
"W razie awarii wziac pod jezyk i przeniknac przez drzwi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewa
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


Martin, wpisując adres Twojej prywatnej strony w Netsprincie wspaniale widać Twoją pracę włożoną w umieszczanie informacji o tej stronie w niemałej ilości katalogów. Jestem pod wrażeniem Smile Przy okazji dowiedziałam się, jak tych katalogów w sieci wiele. Mógłbyś zdradzić ilu gości dziennie odwiedza stronę prywatną Borkowskich? Czyli jak ten Link popularity przenosi się na oglądalność strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Uuu jaki stary temat został "odgrzebany" Wink

Powiem Ci Ewa, że nie pozycjonuje swoich stron pod Onet i WP. Zdecydowanie wolę inne wyszukiwarki, które narzucają standardy w Internecie m.in. Google, MSN, Yahoo itp.... W Onet i WP (Netsprit) strona pozycjonuje się sama.

Jeżeli chodzi o link popularity to ma on wpływ na pozycję naszej strony w wyszukiwarkach internetowych a nie na odwiedzalność, choć w pewnien sposób się to "zazębia"... Jeżeli chodzi o odwiedzalność to lepiej zastosować reklamę linków sporowanych na stronach popularnych. Np: mam link w Katalogu Ciekawych Stron, z którego mam bardzo dużo wejść na swoją stronę. Może to też ma związek z tym, że ludzie chcą zobaczyć stronę jednego z redkatorów katalogu KCS, no ale wejścia są...
Są różne inne sposoby zwiększenia popularności strony poprzez jej pozycjonowanie na popularne frazy, ale nie będę ujawniał wskazówek.

Odnośnie katalogów to jest ich coraz więcej w Internecie, choć NIE wszystkie są pomocne w pozycjonowaniu. Lista katalogów - katalogów masz w poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=99
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewa
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


...osobiście nie mam problemów z oglądalnością swojej strony (od 7 do 20 tys. wejść dziennie), choć nigdy nie rejestrowałam jej w tak dużej ilości katalogów, zarejestrowałam po kilka stron w Dmoz, WP, Interii po to, by sprawdzić, jak działają redaktorzy tych katalogów i jaki jest czas oczekiwania na rejestrację. Stąd moje zdziwienie taką pracą wykonaną przez Ciebie i moje pytanie o efekty tej pracy.
...jeśli chodzi o pozycjonowanie strony na popularne słowa czy frazy to zdecydowanie jestem jej zwolenniczką. Do momentu wejścia na forum nie zastanawiałam się nawet jaki jest PR mojej strony, lecz dla jakich nowych słów kluczowych moje strony są na TOP-ie listy Google i ile nowych linków do mojej strony dodano w międzyczasie, czyli właśnie jak wzrósł Link Popularity strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Co do tych wielkich komercyjnych katalogów typu WP i ONET itp to nie wypowiadam się na ich temat, bo poleciałoby za dużo "paskudnych" słów Wink

Nazwę to tak torchę delikatnie:
KOMERCJA PEŁNĄ GĘBĄ

A zdradzisz nam jaka to ta Twoja strona bo nie widzę w podpisie?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewa
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


...jako admin, masz mój mail Smile więc to żaden problem w zidentyfikowaniu mnie ...strona na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego z pozycjonowaniem, choć pozory w tym wypadku bardzo mylą ...strona typowo "prywatna" może również posłużyć "zawodowym" celom ...sam wiesz o tym najlepiej Wink

...a co do Onetu czy Wp to nigdy nie korzystałam z ich usług komercyjnych, więc wstrzymam się od głosu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Link popularity naszej strony
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group