Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Link popularity naszej strony

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Link popularity naszej strony « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ja już oczywiście sprawdziłem jaka to strona, ale dlaczego nie ujawniasz go innym - w swoim profilu lub podpisie. Forum KCS czesto odwiedza robot tak więc podlinkujesz sobie stronę Wink

Jeżeli mogę coś zasugerować - to polecam zmianę adresów url na bardziej przyjazne. Więcej o tym w poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=534 oraz manipulacje znacznikami META na podstronach dostosowując to do treści na podstronach. Jest troszkę różnorodnej treści na podstronach i można się lepiej wypozycjonować. Ale to tylko moja drobna sugestia Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
pasylw
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Tak jak Martin pisze nawet taki niewinny link na tym forum - sporo wnosi -wiem to z doswiadczenia Wink dlatego w moich oststnich postach jak piszę o adresach moich wypocin to ukrywam adres bo mam zamiar zmienać adresy i nie chcę narazie pozycjonować Wink a zauwazyłem że szczególnie msn często mi wchodził przez linki z tego forum i katalogu Martina. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewa
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


...jesli chodzi o adresy URL to są bardzo przyjazne Wink i związane mocno ze słowami kluczowymi ...metoda sprawdzona, choć w sieci mało informacji na ten temat ...dzięki tej metodzie w dostępnych w sieci rankingach moja strona jest wśród 1000 najpopularniejszych stron w polskim internecie (i to w środku tej listy) ...mimo niewysokiego PR. A nie podaję jej adresu na tym forum, gdyż dotyczy ono pozycjonowania - a nie jest to tematem mojej strony. Informacją o swojej stronie chętnie dzielę się na forach "edukacyjnych" tematycznie związanych z tą stroną - to też celowe działanie.
...próbuję sprawdzać każdą wiarygodną teorię na temat pozycjonowania, stąd moja wizyta na tym forum i moje "pięć groszy" w "tym temacie" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ewa napisał:
..jesli chodzi o adresy URL to są bardzo przyjazne


Jeżeli piszesz o stronie z domeny jakiej masz mail, na który zarejestrowałaś się na tym forum to tam nie ma przyjaznych url'i bo przekazujesz zmienne w adresie metodą GET (przykład: index.php?id=kontakt) i nie stosujesz maskowania.
Chyba, że piszesz o innej stronie... Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewa
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


...miałam nadzieję, że wpiszesz ten adres w okno szukaj Google Wink ...ale to mało istotne ...ważne, że pomagasz ludziom "walczyć" z ciekawym, nowym i dość "zagadkowym" zagadnieniem bycia w sieci ...choć osobiście byłabym bardziej wyrozumiała dla tych stawiających pierwsze kroki - one dość często wyglądają mało estetycznie, ale "nie od razu Kraków zbudowano" Smile

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ewa napisał:
...miałam nadzieję, że wpiszesz ten adres w okno szukaj Google


Adres z domeny maila jaki masz w swoim koncie na forum, od razu wpisałem w Google i wyszła mi strona bez subdomeny: ewa
Sprawdzałem również linki i stąd pisałem o mało przyjaznej postaci url, która odnosiła się do głównej domeny z Twojego maila a nie subdomeny jaką teraz podałaś w swoim profilu Wink

Faktycznie Twoja strona jest mocna na kilka fraz, które testowałem - dobra robota
Good

Cytat:
...ważne, że pomagasz ludziom "walczyć" z ciekawym, nowym i dość "zagadkowym" zagadnieniem bycia w sieci


Staram się, choć nadal sam się jeszcze tego uczę Wink

Cytat:
choć osobiście byłabym bardziej wyrozumiała dla tych stawiających pierwsze kroki - one dość często wyglądają mało estetycznie, ale "nie od razu Kraków zbudowano"


Jestem bardzo wyrozumiały, wręcz "anielsko" wyrozumiały, ale niektórzy popełniają podstawowe błedy w tworzeniu stron a jak im ktoś o tym pisze to czują się wielce obrażeni, bo uważają że ich strony są idealne i wspaniałe, które oczarowują wszystkich, wchodząych na nie. Niestety, ale takich ludzi (bez samokrytyki) nie toleruję i wobec takich nie jestem wyrozumiały...
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukio
PostWysłany: 02 Maj 2006, 14:55    Temat postu: carcasherdotcom seocontest Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 10


Mam pytanie. Czy ktoś z was uczestniczy może w konkursie pozycjonowania stron www na frazę: carcasherdotcom seocontest?

Ja własnie wczoraj spróbowałem swoich sił i wystartowałem w konkursie.
Jeżeli chcecie zobaczyć efekt mojej pracy to zapraszam na: CarCasherdotcom SeoContest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2006, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie biorę udziału w konkursie - nie mam teraz czasu... Wink

Sugestia: z takim czymś jak ramki w kodzie to sukcesów Ci nie wróżę w pozycjonowaniu:
Kod:
<frameset framespacing="0" border="0" frameborder="0" rows="91px,*">
   <frame name="rk1" src="http://www.abc.pl/banner.html?kat=motoryzacja&al=
carcasherdotcomseocontest.abc.pl" scrolling="no" marginwidth=0 marginheight=0>
   <frame name=1 src="http://lukio.ovh.org/carcasherdotcom-seocontest/" scrolling="auto" marginwidth="0" marginheight="0">
</frameset>

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Link popularity naszej strony
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group