Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Opinie o usługach hostingu i365.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 Opinie o usługach hostingu i365.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Jurij
PostWysłany: 05 Kwi 2007, 21:13    Temat postu: Opinie o usługach hostingu i365.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


wkurwiłem się dziś na super hosting i365.pl, mało tego ze przenieśli stronę na inny serwer w ogóle nie informując o tym, to jeszcze odtworzyli z backupu z przed ponad tygodnia. Straciłem paręnaście wpisów i plików.

Teraz zastanawiam się, gdzie jeszcze zrobić reklamę dla i365.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jurij coś wiem na ten temat, bo też się wkurzyłem. Tak samo przenieśli mój serwis na inny serwer. Oczywiście zero wcześniejszej informacji, że tego i tego dnia będą przenoszone Państwa serwisy na inny serwer. Człowiek rano wstaje i widzi, że jego serwisy nie działają poprawnie. Pisze do nich i dopiero wtedy dowiaduje się, że: Przenieśliśmy Państwa na innych serwer. A wcześniej poinformować to nie łaska? Nie mam darmowego konta, a to nie jest darmowy hosting i w końcu im płace za stabilną pracę moich stron + wymagam aby informowali mnie o takich zmianach z wyprzedzeniem.

Część skryptów przestała działać, bo mają inaczej pokonfigurowane serwery. Jeżeli świadczą usługi hostingowe, to powinni zapewniać identyczne środowisko na swoich wszystkich serwerach.

Oprócz tego kilka dni temu całkowicie zablokowali mi konto (bez wcześniejszego poinformowania mnie o tym), tylko dlatego że korzystałem na swoim serwisie powiat piaseczyński ze skryptu topics anywhere, gdzie są zapytania do kilku tabel jednocześnie. Zaniepokojony tym faktem napisałem do supportu i okazało się, że tymi zapytaniami obciążam ich bazę danych. Spadłem z krzesła i oniemiałem, że taki hosting męczą proste zapytania które są stosowane na wielu serwisach o wiele większej odwiedzalności. Dla przykładu od 2 lat z tego skryptu korzystamy w boxie: co na forum piszczy w Katalogu Ciekawych Stron.
Jak każdy zainteresowany może zobaczyć:
http://toplista.trout.pl/index.php?a=stats&u=Martin
to statystyki KCS są spore i jakoś nikt nie mówi że to męczy ich serwer. Dla porównania statystyki serwisu: Piaseczno to około 400-500 UU dziennie (po miesiącu od uruchomienia strony). Widać różnicę.

Jednym słowem świadczy to jedynie o kiepskich serwerach hostingu i365.pl i jestem w trakcie poszukiwań nowego serwera na serwis regionalny (zależy mi na jego stabilnej pracy), bo do wymagań mojego bloga wystarcza mało stabilny i365.pl Nie jest to jakiś mój kluczowy serwis jak w przypadku serwisu o okolicy w której żyję. Opłaciłem serwer na cały rok, wiec szkoda tracić zainwestowanej kasy.

Powracając do tematu, to od kilku dni dostęp do moich serwisów na i365.pl jest wolniejszy i wolniej ładują się strony. Czyżby przenieśli nas na domowy komputer?
Jurij napisał:
Teraz zastanawiam się, gdzie jeszcze zrobić reklamę dla i365.pl

Na forum PiO uwielbiają ten hosting i już pojawiło się u nich kilka anty reklamowych postów o tej firmie.
Jurij napisał:
odtworzyli z backupu z przed ponad tygodnia. Straciłem paręnaście wpisów i plików.

Naczytałem się o nich na forum PiO i zacząłem robić sobie kilkudniowy backup swoich baz danych na ich hostingu. Już raz musiałem odtwarzać, bo też mi nadpisali.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


widzę, że macie niezłe przejścia z hostingiem i365.pl. Naczytałem się o nich na forum PiO i stwierdzam, że nie należy ten hosting do najstabilniejszych na rynku. Kiedyś ich hosting był naprawdę na wysokim poziomie, ale od kiedy przenieśli się do Niemiec, to wszyscy zaczęli narzekać. Czyżby Niemcy mieli tak kiepskie serwery, które nie wyrabiają na polskich stronach?

Jeżeli dwóch spokojnych gości: Martin i Jurij wkurzyli się na hosting to widocznie musi być w tym prawda i nie warto inwestować kasy w ten hosting.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

JankesM napisał:
Czyżby Niemcy mieli tak kiepskie serwery, które nie wyrabiają na polskich stronach?

Może Niemcy podstawili tam domowe komputery zamiast serwerów, bo moce przerobowe mają cieniutkie. Jak może proste zapytanie zamęczyć im bazę danych przy małej odwiedzalności (400 -500 UU dziennie to mało). To co by się działo jakby ktoś postawił u nich jakiś sklepik internetowy? Zablokowaliby od razu konto?
JankesM napisał:
Jeżeli dwóch spokojnych gości: Martin i Jurij wkurzyli się na hosting to widocznie musi być w tym prawda

Nie należę do osób, które ściemniają i lubię grać w otwarte karty. Na początku byłem z nich zadowolony, ale stał u nich tylko mój blog. Od kiedy postawiłem też tam swój serwis Piaseczna i okolic, na którego stabilności mi zależy bardziej niż na stronie prywatnej, to zaczęli wymiękać...

Kiedyś wypowiadałem się o nich życzliwie, czytajcie post:
http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=2125
ale teraz zaczynają przeginać i spada drastycznie ich stabilność....

Osoby z supportu i365 już mnie chyba znają, bo dość często wysyłam do nich pytania o stabilność pracy serwera. Tak więc doskonale wiedzą, że to co opisuję powyżej jest zgodne z rzeczywistością. Dodatkowo na podkładkę trzymam całą korespondencję z support i356 i mogę odtworzyć historię maili z dnia na dzień.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jurij
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


no i dostałem super odpowiedz na swoje zapytanie, co sie stało, ze nie mam aktualnej wersji danych. i gdzie są dane z przed 10 dni.

Cytat:
Przenosiny sa automatyczne wiec nie ma mowy o tym, aby zostaly wgrane pliki ktore nie sa Pana/ktore sa "starsze" niz sie Panu wydaje

_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Jednym słowem zarówno hosting i365 jak i support tego hostingu po zmianie właściciela zszedł na DZIADY! Nic się nie poprawiło, a dodatkowo doszły do tego mało kompetentne odpowiedzi z supportu jakie można przeczytać w cytacie Jurija. Jestem w szoku i będę teraz wszystkim odradzał tą "marną imitację hostingu".
Rozpacz
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Żeby było ciekawiej to dzisiaj jest kolejny problem, żeby dostać się do cPanel:
Cytat:
Cannot Read License File

I jak tu zrobić backup swojej bazy danych? Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jurij
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


Postaram sie jeszcze dziś przenieść swój serwis na inny hosting
_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dobrze, że uruchomili cPanel, to mogłem zrobić backup swoich baz danych Smile
Jurij napisał:
Postaram sie jeszcze dziś przenieść swój serwis na inny hosting

Ja dopiero po świętach Wielkanocnych poszukam hostingu i przeniosę tam swój prywatny serwis informacyjny Piaseczno. Blog do końca okresu, do kiedy mam opłacone konto pozostanie na i365.pl
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

zawsze ich chwalilem, co prawda wyrzucili mnie bez uprzedzenia za zapytania ale dopoki to sie nie stalo bylo ok. widocznie jak ktos pisal 500 unikow to max dla ich serwow. kolejna serwerowania idzie na odstawke...
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Wiecie co Wam napiszę. Twisted Evil
Ja nie powinienem czytać takich postów bo ciśnienie mi skacze, coś w okolicach żołądka mi się robi.
Przypuszczalnie jakbym ja miał takie niespodzianki z dostawcą to poszedłbym siedzieć, POWAŻNIE. Exclamation
W samochód i jestem na miejscu.
Przynajmniej bym sobie ulżył.
Kilka lat wcześniej miałem z MOJEJ WINY problemy z serwerem.
Przez jeden dzień konsultanci mnie po głosie poznawali. Dobrze, że zachowali stoicki spokój i sprawę wyjaśnili, gdzie JA popełniam błąd.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Waldek
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Jeszcze raz ja.
Może natrętnie, ale dlaczego nie http://home.pl
Czego tu szukać Question
Szybki, stabilny, podaj mi Martin choć jeden powód że nie.
Ważniejsze od każdego argumentu jest przecież zdrowie Twoje i pozostałych administratorów KCS, a i nasze toż nam też zależy z oczywistych względów.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Katrin
PostWysłany: 06 Kwi 2007, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Waldek napisał:
Szybki, stabilny, podaj mi Martin choć jeden powód że nie.

Martin napisał w poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=3495 dlaczego zrezygnował z home.pl, gdzie była postawiona strona Auchan. Skoro zrezygnował zarządzając stroną firmową Auchan, to tym bardziej nie będzie tam stawiał z pozostałymi redaktorami katalogu KCS.
Pisz?
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 07 Kwi 2007, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

co do i365.pl powiem nie ladnie szybko od nich spier... i sie ciesze. Przestałem oszczędzać na hostingu i mam spokoj a jak nie telefon i załatwiamy. O nich bylo juz tyle powiedziane , napisane . A jak powiem tak

OSTATNI GASI SWIATłO

Waldku cena Smile to jedyny powód jak liczysz ze bedzie duze zuzycie zasobów to sie nie oplaca pod mala stronke to tak Smile ja moze tam posadze nowa stronke ale to taki hobbistyk bedzie Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 07 Kwi 2007, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

już nawet nie narzekam na i365.pl. Było, minęło, już tam nie jestem, ale wciąż są tam osoby, którym ze szczerego serca ten hosting poleciłem...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny Strona 1 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Opinie o usługach hostingu i365.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group