Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Opinie o usługach hostingu i365.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 Opinie o usługach hostingu i365.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 26 Kwi 2007, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dostaliśmy logi z az.pl z informacją jakie zapytania ich obciążają (rośnie nam odwiedzalność a tym samym ilość zapytań do bazy). Po zapoznaniu się z logami, zrobiliśmy porządki z zapytaniami i zoptymalizowaliśmy samą bazę danych. Tak więc to wszystko sprawiło, że szybciej wykonują się zapytania w katalogu KCS i mniej obciążają serwer (bazę).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 26 Kwi 2007, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin, zmodyfikowaliście sposób wyświetlania ostatnich postów z forum. Teraz linki prowadzą do pierwszej strony tematu, w związku z tym pytanie: nie dałoby rady zrobić linku do ostatniego postu (wywalić jedynie info o autorze i godzinie) ?
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 26 Kwi 2007, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

szuman napisał:
Martin, zmodyfikowaliście sposób wyświetlania ostatnich postów z forum. Teraz linki prowadzą do pierwszej strony tematu, w związku z tym pytanie: nie dałoby rady zrobić linku do ostatniego postu (wywalić jedynie info o autorze i godzinie) ?

Logiczne.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 06 Cze 2007, 15:00    Temat postu: i365 znowu zmienił inwestora Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


i365 znowu zmienił inwestora http://www.i365.pl/i365/komunikat.php

Cytat:
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż mamy nowego inwestora. Jest nim firma BOWI.
Dzięki jej rozbudowanej bazie technicznej możliwe będzie rozszerzenie i zwiększenie stabilności usług oferowanych przez i365.pl.

Na mocy podpisanej umowy, z dniem 5 czerwca 2007 roku, będzińska firma P.P.H.U BOWI Witold Wikliński, przejęła prawa i obowiązki wynikające z zawartych umów hostingowych i365.pl pod markami i365.pl oraz tivi.net.pl.

Dzięki inwestycji firmy BOWI w i365.pl, możliwe będzie dalsze rozwijanie technologiczne naszej marki hostingowej. Jeszcze w tym miesiącu rozpoczynamy proces przenoszenia wszystkich naszych serwerów do Polski.

Rozszerzona zostanie również funkcjonalność i wachlarz usług - jako swój panel zarządzający, użytkownik będzie mógł wybrać, zależnie od preferencji Direct Admin, bądź cPanel.

Niebawem zaoferujemy Państwu możliwość rejestracji domen internetowych i zaproponujemy pozycjonowanie, tworzenie stron oraz webdesign. To będzie jednak początkiem naszej nowej, atrakcyjnej oferty.

W pakietach biznesowych już wkrótce zaoferujemy domenę oraz dedykowany adres IP gratis, zniżki dla naszych stałych Klientów i inne korzyści wynikające z nowej platformy. Zaproponujemy też specjalne udogodnienia dla Klientów z branży SEO oraz tworzących pierwszą wizytówkę firmy.

Firma BOWI zdając sobie sprawę z tego ile pracy kosztować będzie przeniesienie wszystkich serwerów i365 do Polski, podjęła decyzje o zwiększeniu zatrudnienia. Zarówno na stanowiskach administracyjnych, jak i Biura Obsługi Klienta, dzięki czemu od dziś jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo i365.pl wybierając nasze usługi. Dołożymy wszelkich starań, aby w ciągu najbliższych tygodni wzbogacić naszą ofertę oraz polepszyć jakość usług, tak aby coraz lepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Wszelkie informacje dotyczące nowego właściciela marki i365.pl znajdą Państwo na naszych stronach internetowych: www.i365.pl

Jesteśmy otwarci na sugestie z Państwa strony i do dyspozycji, od dziś 24h/dobę pod adresem e-mail działu wsparcia usług hostingowych hosting@i365.pl.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor zarządzający


Coś mi się wydaje, że ten hosting to parodia śmiechu.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Cze 2007, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

JankesM napisał:
i365 znowu zmienił inwestora

Ciągłe zmiany inwestora jednoznacznie informują, że coś jest nie tak z tą firmą i hostingiem. Nie polecam nikomu i365. Od kiedy strony mam na innym serwerze, od razu wszystko działa stabilnie!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 21 Sie 2007, 19:26    Temat postu: i365 Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie korzystam już z ich serwerów, ale pozostało u nich jeszcze moje stare konto i dostałem maila z informacja:

--------------------------------------------------------------------
Z przyjemnoscia pragniemy poinformowac, iz w nocy z dnia 21 na 22 sierpnia rozpoczynamy proces przenoszenia wszystkich Panstwa kont na specjalnie przygotowana infrastrukture w Polsce. Nowe serwery beda znacznie wydajniejsze niz te stosowane dotychczas (Kazdy klasy 2x Dual Core Xeon; 4 Gb pamieci RAM). Cala infrastruktura naszej firmy (kilkanascie serwerow), bedzie fizycznie znajdowac sie w nowoczesnym Centrum Danych we Wroclawiu. Wszystkie szafy w ktorych znajduja sie serwery, sa do tego specjalnie przygotowane, poprzez zastosowanie systemu podwojnej klimatyzacji, lacz internetowych kilku niezaleznych operatorow (z bezposrednim stykiem do TPSA), 2 niezalezne zrodla zasilania, a w razie potrzeby zaawansowany system zasilania awaryjnego. Bezpieczenstwo Panstwa danych zapewnia fizyczna ochrona 24 godziny na dobe, monitoring, restrykcyjne prawa dostepu do serwerowni tylko upowaznionych osob. Procz tego kazdego dnia wykonujemy zapasowe zewnetrzne kopie bezpieczenstwa na nasze serwery w niemieckim Centrum Danych. Dzieki przeniesieniu wszystkich serwerow na nowa infrastrukture naszej firmy - w Polsce, uzyskacie Panstwo krotsze czasy dostepu do swoich kont, a takze niezawodne dzialanie wszystkich serwerow i365.pl. Oprocz tego od 1 wrzesnia zaproponujemy Panstwu, jedna z najatrakcyjniejszych ofert hostingu w Polsce, oraz bonusy dla klientow ktorzy posiadaja juz konta w naszej firmie. Nad poprawnym dzialaniem wszystkich uslug na naszych serwerach, bedzie czuwac nowy system monitoringu i wczesnego powiadamiania o zaistnialych problemach. We wrzesniu zostanie rowniez uruchomiona firmowa infolinia, pod ktora nasi konsultanci beda odpowiadac na Panstwa pytania.

Konta beda przenoszone miedzy 21 - 31 sierpnia.
Z gory przepraszamy za mogace wystapic w godzinach nocnych, przerwy w dostepie do uslug, a takze wydluzony czas odpowiedzi, na Panstwa pytania.

Liczymy, ze nowa jakosc, zarowno uslug jak i obslugi klienta w naszej firmie - pozytywnie Panstwa zaskoczy, dzieki czemu pozostana Panstwo z nami na dluzej.

Pozdrawiam
xxxx xxxxx
Dyrektor Zarzadzajacy - i365.pl

p.s. wstawiłem zamiast imienia i nazwiska X, żeby nikt nie miał pretensji, że podaje czyjeś nazwiska na forum.
--------------------------------------------------------------------

Zobaczymy jak będzie z ich stabilnością, jak przeniosą wszystko do Polski. Może wtedy skorzystam z ich usług pod zaplecze.

Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczaja
PostWysłany: 21 Sie 2007, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Według mnie dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi Smile
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu
PostWysłany: 21 Sie 2007, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to sie nazywa ratowanie trupa
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 21 Sie 2007, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

mczaja napisał:
Według mnie dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi

Jeżeli będą stabilni w Polsce, to pod zaplecze będą idealni. Stron na których mi zależy na pewno już u nich nie postawię, ale zaplecze do pozycjonowania to co innego...
Koniu napisał:
to sie nazywa ratowanie trupa

Ciekawe określanie Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 21 Sie 2007, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


mail z i365 napisał:
Oprocz tego od 1 wrzesnia zaproponujemy Panstwu, jedna z najatrakcyjniejszych ofert hostingu w Polsce, oraz bonusy dla klientow ktorzy posiadaja juz konta w naszej firmie.

Serwery w Polsce zawsze szybciej działają niż za granicą. Po 1 września trzeba będzie zamówić konto na testy i ich przetestować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gostek_
PostWysłany: 22 Sie 2007, 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Nadal mam u nich konto, moj serwis widoczny w sygnaturce jest na tym serwerze, i od starych burzliwych czasow, widze sporą poprawe.
Zdazają sie pady kilkunastosekundowe, ale coraz rzadziej. Support tez sie poprawił i mam nadzieje, ze hosting wyjdzie na prostą.
pzdr
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 22 Sie 2007, 02:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

maszyny faktycznie niezłe stawiają, ale dużo zalezy od tego, ile kont będą chcieli na nie wepchać. Jeśli znowu przesadzą z oversellingiem, to będzie powtórka z rozrywki. Co do tej serwerowni we Wrocławiu, to niedługo będę miał okazję przekonać się, jak tamtejsza infrastruktura w praktyce się sprawdza, bo Domenonania (której klientem jestem) planuje tam przenosiny.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 22 Sie 2007, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

gostek_ napisał:
Nadal mam u nich konto

Jak przeniosą się do Polski, to daj znać na forum czy odczułeś poprawę w stabilności działania. Z góry dziękuję.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 22 Sie 2007, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

weronika napisał:
Serwery w Polsce zawsze szybciej działają niż za granicą.

Jeszcze niedawno mógłbym Ci pokazać serwer w Polsce, który był nadmiernie obciążony i śmigał wolniej niż niejeden niskiej jakości serwer w USA.

Osobiście z usług i365.pl nie korzystałem, wnioskując po waszych postach - nie opłaca się nawet próbować Smile
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
gostek_
PostWysłany: 27 Sie 2007, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Martin napisał:
gostek_ napisał:
Nadal mam u nich konto

Jak przeniosą się do Polski, to daj znać na forum czy odczułeś poprawę w stabilności działania. Z góry dziękuję.

Od dzis moje konto jest juz w Pl Smile Przenosiny były bolesne ale wszystkie błędy zostały naprawione. Dostałem w rekompensacie miesiąc hostingu gratis, ale szczerze mówiąc, sam nie wiem co o tym myśleć. Mam nadzieje ze będzie ok ale dla pewności, zrobiłem kopie stron na serwerach amerykańskich. Na plus mogę ocenić support, zadziałali szybko i sprawnie.
Większej różnicy w szybkosci wczytywania strony nie jestem w stanie odczuć, ze względu na słabe łącze, ale jeśli ktos z Was ma łącze szybkie, to może potestować (pierwszy link ze stopki) Smile
Pozdrawiam
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny Strona 3 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Opinie o usługach hostingu i365.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group