Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wyróżnienia Katalogu KCS » Wyróżnienie: Diament Internetu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Wyróżnienie: Diament Internetu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 09 Kwi 2007, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

neeon napisał:
morph napisał:
skad to wyrozenienie?


nie wiem .
.......


ale wiem co mi np dalo - kilka tysiecy wejsc, z czego kilka procent kliklo reklame.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
morph
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 17


idaho666 napisał:
ale wiem co mi np dalo - kilka tysiecy wejsc, z czego kilka procent kliklo reklame.


tylko pogratulować Smile
_________________
Pozdrawiam i zapraszam:
Ebooki i audiobooki - Poszerzaj swoje horyzonty!
Najtansza ksiegarnia w Polsce - Wkrótce takze plyty z muzyka, filmy i oprogramowanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

hihihih morph ale ci sie dostało

pozdrawia Thanatos Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
althaar
PostWysłany: 21 Maj 2007, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 17

Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Oooo, fajny wątek - lubię takie.

Pozdrawiam użytkownika morph. Nie znam Cię chłopie, ale przychodzę z odsieczą, bo widzę tu mnóstwo zadufanych w sobie ptaszków.

Kto obserwuje ten wątek to widzi, że używasz uprzejmego tonu, a spotykasz się z jakimś takim wrednym traktowaniem z góry. Cofnij to wyróżnienie dla kataloog.info, bo cóż Ci z tego przyszło... Twardogłowi mądrale będą widzieli wszędzie podstęp i nawet informacja o możliwości wstawienia buttona będzie dokonałą okazją, by Cię zrugać za chęć zwiększenia popularności swojego serwisu... Żenujące!

neeon: wyróżnienie na pcworld.pl uważasz za prestiżowe? ja, jako stary 'łowca wyróżnień' mogę napisać tylko ROTFL - jeden mój serwis został Witryną Dnia niecałe 3 miesiące po wstąpieniu na serwer, pomimo iż składał się wówczas z 3 małych podstron. A przeglądałem sobie właśnie Twoją stronę i... więcej 'prestiżu' jej nie wróżę, więc zluzuj trochę z tym tonem mentora.
_________________
www.poczet.com | www.foto.poczet.com | www.solar.poczet.com | inne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 22 Maj 2007, 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


althaar napisał:
neeon: wyróżnienie na pcworld.pl uważasz za prestiżowe? ja, jako stary 'łowca wyróżnień' mogę napisać tylko ROTFL - jeden mój serwis został Witryną Dnia niecałe 3 miesiące po wstąpieniu na serwer, pomimo iż składał się wówczas z 3 małych podstron. A przeglądałem sobie właśnie Twoją stronę i... więcej 'prestiżu' jej nie wróżę, więc zluzuj trochę z tym tonem mentora.


anthaar . jeśli uważasz ze jakaś śmieszne wyróżnienie można uznać za „ prestiże„ to wybacz .. mowa jest o tym że taka nagroda cos tam daje .. w sensie ruch na stronie , a wyróżnianie strona na blogach i to nie za dobrze zrobionych to żenada i tyle ehh .. jak chcesz to mogę założyć jakiegoś bloga i wyróżnić tam twoje strony , jedna nawet może być stroną miesiąca , pod warunkiem ze umieścisz emblemat na swojej że zostałeś wyróżniony

althaar napisał:
Twardogłowi mądrale będą widzieli wszędzie podstęp i nawet informacja o możliwości wstawienia buttona będzie dokonałą okazją, by Cię zrugać za chęć zwiększenia popularności swojego serwisu... Żenujące!


Nie mów ze tego nie widzisz ? strona ta w moim mniemaniu została stworzona w jednym celu , a mianowicie w celu pozyskania linków z innych stron pod przykrywką śmiesznych wyróżnień , wiadomo nikt nie jest wyrocznią a to nie jest MATRIX dalsze działania morph pokażą czy mam racje czy byłem w błędzie i źle odczytałem jego intencje
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
althaar
PostWysłany: 22 Maj 2007, 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 17

Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Cytat:
Nie mów ze tego nie widzisz ? strona ta w moim mniemaniu została stworzona w jednym celu , a mianowicie w celu pozyskania linków z innych stron pod przykrywką śmiesznych wyróżnień

Widzę. Taki jest cel i sens istnienia tej strony właśnie: opisywanie stron fajnych i zwiększanie swojej popularności poprzez buttony reklamowe.

Takiż sam cel widzę w tutejszym konkursie 'Perła Internetu'. Najpierw trzeba zamieścić zlinkowany button nominacji, potem ew. wyróżnienie i poprzez to promować KCS.

Naprawdę nie widzę powodu, by 'nowego' od razu mieszać z błotem.
_________________
www.poczet.com | www.foto.poczet.com | www.solar.poczet.com | inne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 22 Maj 2007, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Ja myślę że prawda jak zwykle leży pośrodku. I w tym przypadku każdy ma trochę racji.

Z jednej strony, owszem, katalog KCS zwiększa swoją popularność dzięki linkom z zindeksowanych stron i bannerkom konkursowym. W interesie katalogu leży to by się promować, konkurs "Perła Internetu" też przynosi korzyść samemu katalogowi. Co do tego nie ma wątpliwości. To jest racja althaara.

Z drugiej strony, idea robienia jakiś wyróżnień dla stron przez katalog który ledwo co zaistniał i o którym nikt nic nie wie jest troszkę niedorzeczna. Ma to sens tylko jeśli katalog jest popularny i znany. W innym wypadku takie wyróżnienie nie ma żadnej wartości jest tylko środkiem by samemu się promować. Jednym słowem korzyść jaką osiąga "laureat" jest niewspółmierna do korzyści katalogu jaką osiąga dostając linka. Dopiero gdy katalog jest znany i ma ugruntowaną taka Perła ma jakiś prestiż.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
morph
PostWysłany: 25 Maj 2007, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 17


althaar - dzieki za mile slowa Smile

na morph.pl pisze o moim zdaniem ciekawych stronach, robie to dla uzytkownikow, ktorzy chca to czytac, a jest ich coraz wiecej..wciaz wracaja stali, a takze przychodza nowi czytelnicy

nie jest to zwykly katalog bo sam wybieram strony, o ktorych chce pisac ..uzytkownicy jedynie moga proponowac strony, a takich propozycji dostaje coraz wiecej, nawet kilka dziennie i to nie tylko od malych serwisow, a wrecz przeciwnie, zglaszaja sie glownie te wieksze jak np eioba.com, psyimy.pl czy konflikty.pl

poza tym przeciez nie kaze nikomu umieszczac grafiki wyroznienia, tylko proponuje..wiekszosc stron, o ktorych napisalem z checia umiescily taki button (m.in te 3, ktore wymienilem wyzej)..

dostaje tez bardzo wiele maili chwalacych moja 'dzialalnosc', co dodatkowo mnie motywuje

pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam i zapraszam:
Ebooki i audiobooki - Poszerzaj swoje horyzonty!
Najtansza ksiegarnia w Polsce - Wkrótce takze plyty z muzyka, filmy i oprogramowanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wyróżnienia Katalogu KCS » Wyróżnienie: Diament Internetu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group