Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Yahoo, MSN, HotBot... » Yahoo tworzy nową wyszukiwarkę Alpha

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Yahoo tworzy nową wyszukiwarkę Alpha « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
weronika
PostWysłany: 11 Kwi 2007, 21:45    Temat postu: Yahoo tworzy nową wyszukiwarkę Alpha Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Yahoo jest w trakcie tworzenia nowej wyszukiwarki - o nazwie Alpha. Czy pomoże ona głównemu konkurentowi Google odzyskać pierwsze miejsce pod względem liczby użytkowników i popularności?

Yahoo, zarzeka się, że ich narzędzie będzie lepsze niż konkurencji.
Wpisując jakąś frazę, oprócz tradycyjnych wyników wyszukiwania (znanych chociażby z Google), przeszukiwane są także m.in. serwisy YouTube, Flickr, Wikipedia. Ma to na celu zaoszczędzenie czasu użytkownika.

Alpha, ma mieć także możliwość personalizacji, osoba korzystająca z wyszukiwarki, będzie mogła dokonać wyboru czy przeszukiwane mają być także materiały z innych serwisów.

źródło: http://www.webinside.pl/news/3531
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

szukanie w Youtube widziałem już w Google Wink no, ale zobaczymy, co tam Yahoo wymłodzi Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Yahoo, MSN, HotBot... » Yahoo tworzy nową wyszukiwarkę Alpha
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group