Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Brak dodania strony do katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Brak dodania strony do katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Philips84
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 16:58    Temat postu: Brak dodania strony do katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 7


Witam!

Parę dni temu dodałem do katalogu strone o linku www.aniandemu.ws2ws.info lecz nie została ona dodana, może przez to ze została ona dodana kiedys dawnooo temu ze starego adresu, jeśli mógł bym prosić o usunięcie starego wpisu i ocenienie jej na nowo z nowym adresem był bym bardzo wdzieczny, jeżeli administracja kataloogu sie na to zgodzi w odpowiedzi do tego tematu to bym przesłał jeszcze raz zgłoszenie strony.

Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zapraszam do regulaminu katalogu http://kataloog.info/regulamin.php i będziesz wiedział, że nie wszystkie strony dodajemy. W KCS jest bardzo ostra selekcja zgłaszanych stron i najczęściej 95-99% zgłoszeń zostaje usuniętych.
Philips84 napisał:
została ona dodana kiedyś dawno temu ze starego adresu, jeśli mógł bym prosić o usunięcie starego wpisu i ocenienie jej na nowo z nowym adresem był bym bardzo wdzięczny

Podaj link do wizytówki tej strony (stary adres), o której wspominasz.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Philips84
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 7


oto on: http://kataloog.info/strona-11155.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Uaktualniłem miniaturkę + zmieniłem adres strony.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Philips84
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 7


ok dzięki ale szkoda ze nie można zmienić oceny Very Happy w sensie ocenic czy nadaje się na wyróżnioną Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
przemo85
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

O, stronka o anime. To lubię Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Philips84
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 7


nie nie potrzebuje grafika sam jestem Razz i nadodatek potrafie dostosowac swoje prace do kilku cms'ów Very Happy, szkoda ze po tej duzej zmianie w sensie na stronce, nie została ona oceniona ponownie przez katalog (moze by byla wyróżniona Razz inne gorsze stronki o anime są wyróżnione (zazdrosny) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Philips84 napisał:
moze by byla wyróżniona, inne gorsze stronki o anime są wyróżnione

Philips84 katalogiem ciekawych stron moderuje 3 głównych redaktorów (Max, Jurij, ja) + czasami wspierani jesteśmy moderatorami na forum KCS. Każdy z nas ma inny gust, tak więc komuś spodoba się jedna strona o danej tematyce, a za jakiś czas innej osobie moderującej katalogiem KCS spodoba się inna... przyznając całkiem zróżnicowaną i odmienną ocenę. Ocena w KCS jest indywidualną oceną oceniającego tą stronę redaktora.

Napisałem o tym, bo niektórzy piszą do mnie maile i PW tak jakbym tylko ja moderował katalogiem KCS. Tak nie jest i stąd czasami są tak zróżnicowane oceny akceptowanych stron.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Brak dodania strony do katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group