Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
neeon
PostWysłany: 01 Maj 2007, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Martin napisał:
Raczej płacić nikomu nie będziemy, bo nie czerpiemy zysków z tego forum


e to szkoda myślałem że zbije majątek Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 01 Maj 2007, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

neeon napisał:
e to szkoda myślałem że zbije majątek

Jak planujesz zarabiać, to zamień swoje darmowe ogłoszenia na płatne ogłoszenia Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2007, 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak napisałem wczoraj:
Martin napisał:
Wkrótce zrobione zostaną porządki w zarejestrowanych userach i Ci którzy zarejestrowali się tutaj tylko, żeby podlinkować w swoim profilu swoją stronę i NIE udzielają się na nim - ZOSTANĄ USUNIĘCI. Mamy 1286 zarejestrowanych użytkowników, a tak naprawdę udziela się kilkanaście osób. Jednym słowem już wkrótce porządki.

Tak też zostało zrobione.

Po porządkach w bazie danych userów z 1286 zarejestrowanych - liczba zmniejszyła się do 712. 574 userów z zerową ilością napisanych postów zostało usuniętych. Porządki będą przeprowadzane co jakiś czas, ku przestrodze tych, którzy rejestrują się na naszym forum, tylko po to aby pozostawić w profilu link do swojej strony.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 02 Maj 2007, 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Super pomysł admini i moderatorzy forum KCS!!! Nagradzanie za aktywność na forum to połączenie przyjemnego (wypowiadanie się) z pożytecznym (reklama w KCS i innych serwisach).
Good
Martin napisał:
574 userów z zerową ilością napisanych postów zostało usuniętych.

Zrobiliście spore porządki. Prawie 50% userów poleciało z bazy danych. Nie sądziłam, że aż tyle osób rejestruje się na forach dyskusyjnych tylko po to, żeby podlinkować swoje strony w profilu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 02 Maj 2007, 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Bardzo fajny pomysł zrodził się na forum KCS! Mam pytanie o aktywne osoby, które nie mają na przykład swoich stron? Czy jeżeli przekroczę magiczną liczbę napisanych postów, to będę mógł poprosić o reklamę wybranej przeze mnie strony?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2007, 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

JankesM napisał:
Czy jeżeli przekroczę magiczną liczbę napisanych postów, to będę mógł poprosić o reklamę wybranej przeze mnie strony?

Nie interesuje nas jaką stronę będziesz chciał zareklamować, aby była jedynie zgodna z punktem 5 mini regulaminu (info w pierwszym poście). Jesteś aktywnym userem i jeżeli przekroczysz magiczną cyfrę napisanych postów, to prześlij nam niezbędne informacje wspomniane w pierwszym poście.
weronika napisał:
Zrobiliście spore porządki. Prawie 50% userów poleciało z bazy danych.

Porządki będą robione, bo na stronach jak i w bazie danych trzeba dbać o porządek.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 02 Maj 2007, 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


OK to już wszystko jasne. Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 07 Maj 2007, 03:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

po zakręconym tygodniu spokojna niedziela i taka wiadomość Very Happy Rozumiem, że mogę skorzystać Wink

Poza tym myślę, że warto być aktywnym na forum nie tylko ze względu na upominki rozdawane co 500 punktów, ale dla własnego "interesu": przecież na niemal każdy wnoszący coś ciekawego do życia forum post inni odpowiadają i na tym korzystamy wszyscy Wink Dobry content, dużo podstron, na których mamy swoje linki w podpisach i nie dość, że roboty to widzą, to jeszcze ludzie. Zauważyłem na wiele fraz forum bardzo wysoko stoi w Google (lightbox np.), wejścia z Google to potencjalne kliknięcia w nasze linki w podpisach (sam każdego dnia mam co najmniej kilka wejść z różnych tematów forum KCS). Dlatego wszyscy korzystamy na aktywnym uczestnictwie i merytorycznych wypowiedziach Smile Wiem, że Ameryki nie odkryłem, ale przypominam Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 07 Maj 2007, 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
Zauważyłem na wiele fraz forum bardzo wysoko stoi w Google

Nasze forum jest podlinkowane na kilkunastu innych serwisach, tak więc wszystkie nowe posty są widoczne od razu na innych stronach, przez co często odwiedza nas Google i inne roboty. Forum istnieje, toczą się rozmowy, ale również dbamy o to, żeby osoby wypowiadające się na nim odczuły korzyści w postaci częstych wizyt robotów i odwiedzin ich stron z podpisów. Na forum KCS piszemy głównie na tematy związane z informatyką, webmasteringiem i pozycjonowaniem, tak więc wszystkie osoby wypowiadające się u nas, są świadome tego, że częstotliwość odwiedzin przez roboty indeksujące jest z korzyścią dla nich.
szuman napisał:
Rozumiem, że mogę skorzystać

Tak czekamy cierpliwie na Twoje informacje niezbędne do uruchomienia reklamy i wstawimy Ci ją za free w ramach mini nagrody.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 07 Maj 2007, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

no to mi zrobiliście dobrze przysłowiowo Smile nie to żebym klepal po forum ciagle ostatnio mniej postuje ale chyba z userów jestem 2 co do ilosci postów.
Ale powiem ze fajny pomysł i nie dlatego ze coś kiedys za free dostane Smile poprostu forum dla userów wiec warto ich nagradzać Smile

a mialem tak ładnie 888 postów Very Happy
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 07 Maj 2007, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Koniu napisał:
chyba z userów jestem 2 co do ilosci postów

Też mi się wydaje, że z userów jesteś Koniu na drugim miejscu, a tuż za tobą jestem ja Wink
Z adminów wygrywa bezkonkurencyjnie wygadany Martin (4651 postów), ale admini nie są objęci tymi nagrodami za aktywność na forum KCS.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 07 Maj 2007, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Nie to zebym specjalnie nabijał sobie posty od poczatku ale bardzo polubilem to forum , bo na pio jakos za duzo ludzi , tu tak kameralniej i za to cenie sobie to forum Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 07 Maj 2007, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cytat:
na pio jakos za duzo ludzi , tu tak kameralniej i za to cenie sobie to forum

Potwierdzam, że na PiO jest za dużo ludzi! Forum KCS tak jak trafnie stwierdziłeś jest kameralne, ale za to pojawia się przez to bardziej przemyślane odpowiedzi na zadawane pytania. Na PiO najczęściej jest odpowiedź: czytaj forum, albo szukaj na forum. Tutaj jest spokojniej i ciekawiej.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 07 Maj 2007, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

i mniej pokemonów Smile tam to jatka z aniołem a to tamto juz tylko czytam Smile ale na forum szooka wpadlo mi sie
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 07 Maj 2007, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Spokojniej i ciekawiej -być może już nie długo. Jak się gaduły wezmą za pisanie to będę musiał siedzieć na forum po 3 h dziennie żeby nadążyć za tematami. Na szczęście nikt nie ma tyle czasu na pisanie postów Smile

Chyba że będzie nalot znudzonych licealistów Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny Strona 3 z 7


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group