Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 07 Maj 2007, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cytat:
Chyba że będzie nalot znudzonych licealistów

Licealiści to teraz zdają matury Wink
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
przemo85
PostWysłany: 07 Maj 2007, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

ufffff...ulżyło mi, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas będziemy bezpieczni Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 07 Maj 2007, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

No własnie w tym momencie tu przeszedłem z PiO i chyba zrobie sobie dłuższą przerwe od tamtego forum.

Ziobro-szook vs Aniol-dir-elite po prostu mnie męczą Wink
A tu tak miło i spokojnie i nie ma sfrustrowanych popleczników jednej czy drugiej skłóconej strony.

I żeby nie było, jestem jakoś tam związany z Linkornem, ale czy to znaczy że muszę być w obozie? Nie!

I dlatego wybieram forum KCS, tu ciągle można rzeczowo podyskuotwać, a modzi, czy inni debile nie piszą co 2 posty że to już było, żebym czytał forum, a najlepiej jakby się w ogóle nie rejstrował Wink KCS można przynzać forum całkowicie user-friendly Smile

I odczepcie sie od licealistek, moja kobieta właśnie zdaje mature Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu
PostWysłany: 07 Maj 2007, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

szooka lubie ma gosc racje , aniol dla mnie to ....... bez komentarza , a tu spokoj sielanka pare utarcek bylo i nic dalej dyskusje płyna dlatego tu postuje a tam czytuje Smile

mlodsza kobieta to jest to Smile powodzenia dla niej Smile

ps. matura kiedy to bylo
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 07 Maj 2007, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

crash luzik -moja kobieta maturę zdawała rok temu Smile
z tymi licealistami to taki mały żarcik tylko, sam pamiętam jak chodziłem do liceum parę lat temu -ahhhh to były czasy, aż się stęskniłem ale za przerwami tylko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 07 Maj 2007, 17:17    Temat postu: Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Będę wdzięczny jak w temacie będziecie poruszali temat postu: czyli nagradzanie aktywnych userów na forum KCS.

W tej chwili zeszliście z tematu postu. Jeżeli chcecie pogadać o maturach, to stwórzcie nowy post w części WOLNA STREFA! Dzięki.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 08 Maj 2007, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pierwsza osoba (szuman) została nagrodzona za swój aktywny udział na forum KCS. Jego strona reklamuje się już na 4 naszych serwisach (KCS, PKS, TKS i forum KCS).

Kto będzie następny?
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 08 Maj 2007, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Świetny pomysł z tym nagradzaniem za aktywność na forum KCS.
Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grejf
PostWysłany: 12 Sie 2007, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Martin a Tobie za 5271 postów userzy powinni postawic dobra gorzałe - (Soplicę). Pomysle nad tym. Cool
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Buk?ak
PostWysłany: 12 Sie 2007, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Przyznam, że wcześniej nie widziałem tego tematu.

Widać - warto udzielać się na forum KCS z wielu powodów, a ten jest jednym z nich Smile Mi do pierwszego progu jeszcze sporo brakuje, ale może kiedyś?
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 13 Sie 2007, 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bartek napisał:
warto udzielać się na forum KCS z wielu powodów, a ten jest jednym z nich

No jasne, że opłaca się udzielać na forum KCS. Chociażby dlatego, że nowe posty na forum są dobrze podlinkowane na innych serwisach. Dodatkowo przy sporej ilości postów jest: reklama za darmo.
grejf napisał:
Martin a Tobie za 5271 postów userzy powinni postawic dobra gorzałe - (Soplicę). Pomysle nad tym.

Grejf, my to mamy sporo przed sobą do wypicia. Chociażby z racji wspólnej moderacji forum regionalnym. Konstancin Jeziorna jest blisko Piaseczna i trzeba spotkać się po środku. chociaż może i będzie okazja spotkać się w większym gronie: Zlot Użytkowników Forum KCS.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 14 Sie 2007, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Najaktywniejszy user na tym forum Szuman, który jako pierwszy otrzymał link w katalogu KCS za swoją aktywność ma niezły status (rangę) przy swoim avatarze:

Myślałem, że przy mojej randzie:

już nic dalej nie ma, ale jak widzę dalej lecą już gwiazdki dla przyjaciół.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 14 Sie 2007, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Tak Jankes. Jest jeszcze kilka kolejnych rang przygotowanych jakiś czas temu przez Max'a. Szuman jest najbardziej aktywnym userem i załapał się już na nowe rangi.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 14 Sie 2007, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

szuman spamuje Razz
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Katrin
PostWysłany: 14 Sie 2007, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

zgred napisał:
szuman spamuje

Żeby tak każdy spamował jak Szuman, który według mnie piszę wartościowe posty (wypowiedzi). Cool
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny Strona 4 z 7


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group