Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Dlaczego warto używać Firefoksa?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Dlaczego warto używać Firefoksa? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
lonia
PostWysłany: 20 Wrz 2005, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 570

Skąd: Warszawa

Dopiero teraz!!!??? Diabelski u?miech
_________________
Pozdrawiam
Lonia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Horche
PostWysłany: 20 Wrz 2005, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 657

Skąd: Wo?omin

Lepiej późno niż wcale jak mówią stare góralki Smile
_________________
pozdrawiam,
Horche Grass
You don't know power of the dark side

--
"g.ó.w.n.o. si? zarabia ?yje si? jak hrabia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Martin
PostWysłany: 21 Wrz 2005, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dziś pojawiła się najnowsza wersja 1.0.7 przeglądarki Firefox. Użytkownicy starszych wersji powinni jak najszybciej dokonać aktualizacji - zaleca Mozilla Foundation.

Najnowsza przeglądarka Firefox nie wnosi żadnych nowych funkcjonalności. Jest to po prostu nowa, błyskawicznie opracowana odsłona, której celem jest poprawienie bezpieczeństwa i stabilności pracy programu, poinformowała MF.

W Firefoksie 1.0.7 wyeliminowano kilka poważnych błędów, w tym ujawnioną dzisiaj dziurę związaną z adresami URL, która dotyczyła użytkowników przeglądarki dla Linuksa. Ponadto naprawiono błąd przepełnienia bufora związany z adresami IDN. W odróżnieniu od wcześniejszej "łaty" dla wersji 1.0.6, która po prostu wyłącza funkcjonalność IDN, najnowszy Firefox włącza tę opcję w ustawieniach.

Jak donosi MozillaZine, poprawiono także kilka innych błędów. Wkrótce powinna również pojawić się poprawiona wersja Mozilla Application Suite - Mozilla 1.7.12.

http://www.mozilla.org/products/firefox/releases/1.0.7.html

źródło: Dziennik Internautów
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ronin
PostWysłany: 22 Wrz 2005, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151

Skąd: Wo?omin

Martin ustawienia Proxy to lisek zaciagnal sobie z IE wiec nie musialem nic zmieniac, pomimo tego podczas laczenia sie z jakakolwiek stronka poza intranetem wywala mi blad:

HTTP Error 407

407 Proxy Authentication Required

You must authenticate with a proxy server before this request can be serviced. Please log on to your proxy server, and then try again.

Please contact the Web server's administrator if this problem persists.


Wiem ze pierwszy raz jak sie laczylem z netem proszony bylem o podanie uzytkownika i hasla do serwera proxy, nie wiem jak wywolac to okno w lisku n
_________________
o===|=================-
((Ronin - samuraj with no master))
o===|=================-
[url]http://www.brukarstwo-leszek-bobel.yoyo.pl/index.html[/url}
http://www.dakard.szop24.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 22 Wrz 2005, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Prześlij mi na maila zrzutki lub parametry co masz ustawione w ustawieniach Firefox. Nie będziemy na forum publicznym podawać IP z firmy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ronin
PostWysłany: 16 Paź 2005, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151

Skąd: Wo?omin

Chociaz w pracy "narazie" Very Happy nie moge korzystac z FF to i tak w domu smigam tylko na tym. Dl aosob chcacych jeszcze rozszerzyc mozliwosci ognistego liska polecam :
http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=21801
_________________
o===|=================-
((Ronin - samuraj with no master))
o===|=================-
[url]http://www.brukarstwo-leszek-bobel.yoyo.pl/index.html[/url}
http://www.dakard.szop24.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Horche
PostWysłany: 16 Paź 2005, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 657

Skąd: Wo?omin

U mnie w pracyteż nie działa najlepiej. Sad
_________________
pozdrawiam,
Horche Grass
You don't know power of the dark side

--
"g.ó.w.n.o. si? zarabia ?yje si? jak hrabia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cezars
PostWysłany: 20 Mar 2006, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

No i wkońcu to nastało Cool Uzywam Firefox'a Cool Zobaczymy czy się do niego przyzwyczaję Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 21 Mar 2006, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Początki będą trudne ale jeżeli będziesz próbował to gwarantuję Ci że się przesiądziesz, ale o innych przegladarkach nie zapominaj i przynajmniej używaj ich testując strony które tworzysz.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 29 Mar 2006, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Zastanawia mnie to jak wyeksportować swoje ulubione strony w firefox'ie?
Zamierzam dziś zainstalować sobie windows 2003 i nie wiem jak wyeksportować swoje ulubione strony w tej przeglądarce. Ktoś pomoże?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
cezars
PostWysłany: 29 Mar 2006, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Ok. Już mam. Sam do tego doszedłem.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 29 Mar 2006, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Wybierasz w Firefox:
ZAKŁADKI > ZARZĄDZAJ ZAKŁADKAMI
potem wybierasz z menu w zarządzaniu zakładek:
PLIK > EKSPORTUJ

zrobi ci export do pliku html, a potem możesz przetestować na innym profilu czy będziesz mógł z tego pliku sobie przyimportować. Ja to robiłem u siebie, ale ty przetestuj to u siebie Wink

EDIT: Ja tu piszę a ty w międzyczasie doszedłeś Smile
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Dlaczego warto używać Firefoksa?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group