Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Posze o pomoc - jestem w du...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Posze o pomoc - jestem w du... « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
pad
PostWysłany: 29 Mar 2006, 12:13    Temat postu: Posze o pomoc - jestem w du... Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 1


Witam
Mam powazny problem z plikiem pagefile.sys
generalnie pliku na dysku systemowym nie ma, co owocuje beznadziejnym dzialaniem windy XP
komendy z zakladki pamiec wirtualna niby dzialja moge ustawic dowolnie duzy plik wymiany ale po wymaganym restrcie znow pojawia sie komunikat - za malo pamieci wirtualnej a pliku wymiany nie ma. Gdy na dysku systemowym stworze sztucznie plik pagefile.sys przetwarzając np plik textowy to przy manipulacjach w zakladce pamiec wirtualna pojawie si komunikat czy nadpisac istniejacy plik pagefile.sys co oczywiscie czynie jednak po wymaganym restrcie plik znika i znow pojawia sie komunikat za malo pamieci wirtualnyj przydzielono 0MB n

i jeszcze pojawie sie komunikat o stworzeniu tymczasowego pliku wymiany nie wiem czy to ma znaczenie ale tak jest
nie wiem gdzie ten plik jest umieszczony ...

Pomocy jestem w kropce
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Posze o pomoc - jestem w du...
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group