Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Strona z opisami systemów CMS o cms-ach

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Strona z opisami systemów CMS o cms-ach « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Czy strona z opisami CMS - ów by?aby przydatna?
Tak
91%
 91%  [ 11 ]
Nie
8%
 8%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 12
Autor Wiadomość
przemo85
PostWysłany: 07 Maj 2007, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Uhhh, u mnie z php kiepściutko....myślałem że to trochę prościej wygląda ale może sobie poradzę bez modyfikacji skryptów. Dzięki khax Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 07 Maj 2007, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

przemo85, nie zauważyłem wcześniej twoich postów. Jeśli chciałbyś zrobić jakiś szablon pod CMS Joomla, to służę pomocą Wink Prawdę mówiąc ciężko jest bez ruszania plików systemowych Joomla w 100% czysty szablon odwzorować, ale 85-95% jest do zrobienia. Wszystko zależy od gotowca (html+css), w który chcesz Joomla ubrać.. Najlepiej to ocenić mając projekt szablonu przed oczami
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 07 Maj 2007, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Chciałem zrobić stronkę dla swojej dziewczyny która jest rysowniczką.
Strona będzie prosta i elegancka, żeby nie odwracała uwagi od prac, dlatego może nie będzie trudno ją podstawić pod Joomle.
CMSa chciałbym użyć po to by ona sama miała możliwość dodawania prac, newsów itp.
W takim razie jak zrobię już projekt (a wlecze się i wlecze bo najtrudniejsze są rzeczy najprostsze Smile ) to dam znać na forum, ocenimy jak to z podkładaniem tego cmsa będzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 08 Maj 2007, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

damy radę, jak będziesz miał projekt, to pisz Wink
przemo85 napisał:
najtrudniejsze są rzeczy najprostsze Smile )

hehe z tym to się w 100% zgadzam Very Happy i wierz mi, że czasem wolę bardziej skomplikowany szablon dostosowywać do Joomla i się trochę pomęczyć, niż jakiś prosty, gdzie mam po kilka wariantów na jakiś element i nie mogę się zdecydować Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 08 Maj 2007, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

hmmm...troche niby zjechaliście z tematu ale w sumie opis edycji lub tworzenia templatki do każdego cms-a to też ważna sprawa. Wezmę to napewno pod uwagę przy budowie strony o cmskach Smile
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 08 Maj 2007, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

a mi zawsze brakowalo dema zebym mogł sobie wejsc i zobaczyc jak wyglada nie wiem jak z PA bo pokemony ale to bylby dobry +
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 08 Maj 2007, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Z demem to ciężko ale przynajmniej screny z panelu admina to juz sporo uwidacznia...
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 08 Maj 2007, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

moze by dalo sie to jakos rozwiazac prosto Smile nawet screeny beda dobrym +
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Strona z opisami systemów CMS o cms-ach
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group