Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » [szukam] CMS do zarządzania Galerią Zdjęć

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [szukam] CMS do zarządzania Galerią Zdjęć « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
BoDeK
PostWysłany: 24 Kwi 2007, 14:34    Temat postu: [szukam] CMS do zarządzania Galerią Zdjęć Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

Witajcie.
Poszukuje CMS do zarządzania galerią a dokładnie chodzi mi o.... powiem tak planuję zrobić serwis z tapetami i właśnie szukam odpowiedniego cms'a do tego celu. Wymagań za dużych nie mam chodzi tylko oto żeby można było go rozbudować np. system newsów, reklama... CMS nie musi być po polsku ważne żeby miał możliwość instalacji jakiś dodatków. Testowałem już kilka CMS'ów takich jak 4image, Coppermine Photo Gallery i kilka innych ale nie przypadły mi do gustu, chociaż zastanawiam się nad 4image.

Moje pytanie brzmi czy znacie coś podobnego lub po lekkich modyfikacjach jakiegoś CMS'a dało by się zrobić serwis z tapetami.
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 24 Kwi 2007, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

no to ja po swojemu Razz Próbowałeś Joomla + Zoom Media Gallery? ewentualnie więcej komponentów galerii znajdziesz na http://extensions.joomla.org
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 25 Kwi 2007, 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Wg mnie 4image jest całkiem przyzwoity:
http://www.4homepages.de/4images/download.php
Sprubuj może jeszcze yappy:
http://www.zirkon.at/zirkon/scripts/yappa-ng/yappa-ng_demo_eng.html

Bardziej polecam 4image ale oba można przetestować
Jednak dla Ciebie Joomla + Zoom Media Gallery to będzie chyba najlepsze rozwiązanie
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dkint
PostWysłany: 25 Kwi 2007, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

Witam

Można jeszcze joomla plus datsogallery - demo do pooglądania u mnie na stronie http://www.roztocze.info/span-style-color-rgb-153-0-0-tapety-na-pulpit-span-/index.php

pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BoDeK
PostWysłany: 25 Kwi 2007, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

A więc powiem tak, testowałem joomle ale nie przypadła mi do gustu strasznie tam wszystko zamotane Very Happy, jeśli chodzi o 4image to jest jak na razie na 1 miejscu bawiłem się chwilę z 4image i nie jest taki trudny do opanowania. Dzięki za dobre chęci Wink. Jak ktoś zna jeszcze jakiegoś godnego CMS'a który by nadawał się na serwis z tapetami piszcie, a na pewno przetestuje.
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 26 Kwi 2007, 05:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

BoDeK zamotane? Shocked Chłopie, to jest cholernie intuicyjny CMS, tylko trzeba go zrozumieć Smile Tak jak z systemami operacyjnymi: różne platformy to i obsługa różna Smile Troszkę zabawy trzeba aby wrobić nowe przyzwyczajenie, a później to sama przyjemność Smile Sam z resztą dopiero za trzecim podejściem zrozumiałem filozofię działania Joomla, ale to pewnie przez to, że nikogo nie pytałem ani nie czytałem poradników Razz Jak nie znajdziesz niczego intuicyjnego dla siebie, to zaraz cię tu podszkolimy Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BoDeK
PostWysłany: 26 Kwi 2007, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

szuman dokładnie zamotana jest joomla, ciężko się tam odnaleźć ale to pewnie przez to że tak jak napisałeś nie czytam poradników i nie pytam nikogo. Joomla fakt ma dużo funkcji i można ją nieźle przebudować, esh jeszcze może się pobawię... może mnie przekona do siebie Very Happy
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 26 Kwi 2007, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

BoDeK, spróbuj, pytaj śmiało, a ja chętnie pomogę Wink

PS. Ja nie czytałem poradników ani nic w tym stylu, a całą filozofię zrozumiałem wtedy, kiedy znajomy wytłumaczył mi jak wyłączyć jeden moduł. Wtedy pojąłem jak to działa, a warto zaznaczyć, że zarówno komponenty, newsy jak i cała reszta działa na tej samej zasadzie, więc w gruncie rzeczy do nauki jest naprawdę niewiele, a możliwości ogromne Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BoDeK
PostWysłany: 26 Kwi 2007, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

OK, Szuman jak coś to walę do Ciebie Razz, ale jak na razie pogoda sprzyjająca nie pracy Very Happy.
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
webworker
PostWysłany: 02 Maj 2007, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Sam teraz przerzucam cały serwis z mambo na joomla - niby podobne systemy dla niektórych prawie takie same jednak joomla jest o wiele stabilniejsza - głównie jeśli chodzi właśnie o dodatki takie jak np. zoom czy sef...
Oboje macie racje - na początku cięzko troszke się połapać ale z czasem cała administracja to czysta przyjemność
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dkint
PostWysłany: 02 Maj 2007, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

Witam

Mimo, że joomla przez niektórych uważana jest jako jeden wielki
Cytat:
shit
to powiem tylko tyle, że postawiłem na tym cms'ie już dwadzieścia kilka stron i jak na razie zero problemów, ogólnie jest to jeden z bardziej stabilnych, przyjaznych i udanych cms'ów ... kwestia "rzekomej" trudności no cóż - czy każdą nowość - typu windows xp, vista, linux etc. rozgryzaliście w 10 minut ? wątpię ... do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić ... za szumanem dodam od siebie - również chętnie pomogę jak ktoś będzie miał pytania ...

pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 02 Maj 2007, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Gallery2 + Wordpress, Drupal, Joomla czy jakie tam jeszcze bridge porobili Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » [szukam] CMS do zarządzania Galerią Zdjęć
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group