Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Zmiana adresu strony, która jest w katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Zmiana adresu strony, która jest w katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Waldi
PostWysłany: 03 Maj 2007, 19:42    Temat postu: Zmiana adresu strony, która jest w katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 3

Skąd: Szczecin

Witam

Mam pytanie - z powodów niezależnych ode mnie zmienia się adres mojej strony. Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę dokonać automatycznie zmiany (np. zgłaszając to), czy też muszę zrobić nowe zgłoszenie strony (być może ma to znaczenie, ale nie pamiętam żadnych haseł do panelu).

Pozdrawiam
WALDI


-----
Zdjęcia szczecińskiej dzielnicy Pogodno
www.pogodno.szczecin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 03 Maj 2007, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Aby zmienić adres w katalogu KCS wystarczy nam to zgłosić. Adres Twojej strony został już zmieniony: http://kataloog.info/wizytowka-pogodno-w-fotografii,15306.html

Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Zmiana adresu strony, która jest w katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group