Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » Szablon e-rozglosni do oceny

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Szablon e-rozglosni do oceny « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 08 Maj 2007, 01:29    Temat postu: Szablon e-rozglosni do oceny Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Szablon można zobaczyć tutaj:

http://ck.e-rozglosnie.info/projekty/Radioo/RadioO_glowna.png
http://ck.e-rozglosnie.info/projekty/Radioo/RadioO_podstrona.png
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
max
PostWysłany: 08 Maj 2007, 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Wszystko wygląda w miarę poprawnie, lecz: Play now! - czy nie można by tego sformułowania napisać po polsku ??? Bardzo drażni taka angielska wstawka w polskiej wersji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cezars
PostWysłany: 08 Maj 2007, 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

max napisał:
Wszystko wygląda w miarę poprawnie

Zaskoczyłeś mnie. Spodziewałem się opinii, że to się do niczego nie nadaje ale jest pozytywnie Smile Dobrze, że jest ktoś taki jak Ty Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
przemo85
PostWysłany: 08 Maj 2007, 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Cezars, musisz mieć dużo samozaparcia skoro spodziewając się za każdym razem krytyki robisz projekty mimo to Wink

Mnie szablon podoba się tak sobie ale za to dość kreatywnie to logo zrobiłeś Radio 0!

Nie jest łatwo robić szablony, głównie z tego powodu że to sama grafika, nie można dobajerować jakimś zdjęciem w topie dlatego nie będę się czepiał bez sensu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mczaja
PostWysłany: 08 Maj 2007, 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Trochę nie podobają mnie się te gwiazdki w tle. Reszta fajnie zrobiona. Nawet mnie się podoba!
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 08 Maj 2007, 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zdecydowanie najlepszy projekt grafiki jaki do tej pory przedstawiałeś. Widać, że robisz postępy. Nie jestem grafikiem, ale dla mnie jest OK.

Jak będzie pocięta wersja grafiki do klikania to daj znać.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 08 Maj 2007, 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Martin napisał:
Jak będzie pocięta wersja grafiki do klikania to daj znać.

Z tym to mam ciągłe problemy, ponieważ czytałem już wiele tutoriali na temat cięcia grafiki pod strony www i nie umiem tego rozgryźć. Aktualnie szukam jakiegoś dobrego grafika, który by mi to pociął, napisał css i dostosował pod ogólnie przyjęte standardy.

Dzięki za wszelkie oceny Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
przemo85
PostWysłany: 08 Maj 2007, 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

To raczej ci sie przyda programista a nie grafik.

Ja jako grafik swojego czasu dużo ciąłem grafiki i składałem do htmla, podpinałem proste cssy. Najlepiej jednak radzą sobie z tym programiści.

Szukaj kogoś ze znajomością php -tacy ludzie z reguły wiedzą jak ciąć strony i składać a htmla i cssy mają w jednym palcu.

Taka ciekawostka: raz słyszałem o php-iście co UWAGA! -nie umiał htmla ! -niewiarygodne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 08 Maj 2007, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

cezars napisał:
Aktualnie szukam jakiegoś dobrego grafika, który by mi to pociął, napisał css i dostosował pod ogólnie przyjęte standardy.

Max jest w tym bardzo dobry. Zawsze mogę na niego liczyć i polecam go wszystkim.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
max
PostWysłany: 08 Maj 2007, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Martin napisał:
Max jest w tym bardzo dobry. Zawsze mogę na niego liczyć i polecam go wszystkim.

Dzięki Martin. Ale niestety ostatnio nie mam czasu na takie prace n . Czas skończyć swoje projekty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
khax
PostWysłany: 08 Maj 2007, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


Projekt wg mnie jest dobry, moze troche za ciemny - ja osobiscie wole jasniejsze Smile

przemo85 napisał:
Nie jest łatwo robić szablony, głównie z tego powodu że to sama grafika, nie można dobajerować jakimś zdjęciem w topie dlatego nie będę się czepiał bez sensu.


Nie czepiam sie hihihihi Smile Ale nie rozumiem dlaczego nie mozna "dobajerowac" zdjeciem?
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
max
PostWysłany: 08 Maj 2007, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


No i co zobaczyłem na digart.pl Smile cezars wystawia projekt na sprzedaż http://www.digart.pl/praca/831659/RadioO!.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemo85
PostWysłany: 08 Maj 2007, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

khax napisał:
Projekt wg mnie jest dobry, moze troche za ciemny - ja osobiscie wole jasniejsze Smile

przemo85 napisał:
Nie jest łatwo robić szablony, głównie z tego powodu że to sama grafika, nie można dobajerować jakimś zdjęciem w topie dlatego nie będę się czepiał bez sensu.


Nie czepiam sie hihihihi Smile Ale nie rozumiem dlaczego nie mozna "dobajerowac" zdjeciem?


Nie no -pewnie że można Smile
Chodziło mi o to że szablon w przeciwieństwie do strony stricte pod wizerunek firmy, powinien mieć elementy graficzne dopracowane na maksa tak by niezależnie od zdjęcia prezentowały jakość samą w sobie.
W stronach pod firmy czasem używa się ładnego zdjęcia w topie i to ono nadaje akcent -reszta to tylko dopełnienie. Coś takiego mi łaziło po głowie... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 08 Maj 2007, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Według mnie projekt jest ładny, jedyne co mi się nie podoba to te gwiazdki są trochę za duże i ten napis na górze " Radio 0 ! "
Może jakieś małe logo tam wstawisz ?
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » Szablon e-rozglosni do oceny
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group