Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Kolejny hosting nazwa.pl został pokonany

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 Kolejny hosting nazwa.pl został pokonany « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Jurij
PostWysłany: 08 Maj 2007, 20:40    Temat postu: Kolejny hosting nazwa.pl został pokonany Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


Spotkała mnie dziś przykra wiadomość, hosting, na który liczyłem, "padł".
I katalog "Zakładka" znowu poszukuje miejsca w sieci.

Cytat:
Witam.

Niestety ale serwer w domenie myth.nazwa.pl po raz kolejny spowodował
przeciążenie całego hosta co doprowadziło do przerwy w działaniu usług
pozostałych Klientów NetArt. W związku z tym został on zablokowany bez
możliwości odblokowania.
W takiej sytuacji jesteśmy zmuszeni do wypowiedzenia umowy na
świadczenie usługi serwera ze zwrotem kwoty za niewykorzystany okres
abonamentowy.

Pozdrawiam
...........................

--
NetArt - Biuro Obsługi Klienta nazwa.pl
tel. (12) 29 78 810, fax (12) 29 78 808
http://nazwa.pl - 0801 800 700


Postaram się przeanalizować swoje skrypty, ale nie wiem, jak katalog "Zakładka" który ma mniej odwiedzin od katalogu KSC i też dobrze zoptymalizowane skrypty mógł zabić serwer tak poważnego hostera, jakim jest nazwa.pl
_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 08 Maj 2007, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jurij napisał:
znowu poszukuje miejsca w sieci

Polecam www.kylos.pl
Good
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 09 Maj 2007, 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Nazwa.pl nie wytrzymała obciążenia generowanego przez katalog stron z mniejszą odwiedzalnością od KCS? Co stało się w nazwa.pl że wymiękają przy wielu stronach (czytałem na innym forum, ze kilku osobom też podziękowali)... Psują się... oj psują.

Jaką odwiedzalność ma twoja Zakładka http://zakladka.org.ua/ że ich tak obciążyła?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 09 Maj 2007, 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


dla mnie to robią sobie jaja ( mam nadziej ze moja stron się nie rozrośnie bo mi wymówią ) .. dają niby duże możliwości za dość małą kwotę .. ale z tego co widzę to po prostu liczą na to że ktoś na tych parametrach postawi mały serwis np. o swojej firmie z 10 podstronami ehh
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 09 Maj 2007, 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

neeon napisał:
za dość małą kwotę

366zl rocznie to mało? Jakbym nie pokrywał tego z adsensa, to bym sie zastanawiał Wink
Ogólnie mam tam 2 konta, więc lepiej bym wyszedł chyba na zleceniu optymalizacji skryptu przez ich techników, niż na przenoszeniu tego wszystkiego...
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szuman
PostWysłany: 09 Maj 2007, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

tak to jest, jak jeden drugiemu powie, że firma X ma bardzo mocne serwery i pociągną ciężkie skrypty. Wtedy wszyscy ze swoimi kobyłami pchają się do tej firmy X i finał jest jaki jest: firma X jest zmuszona dziękować niektórym za współpracę.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 09 Maj 2007, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


tez mam serwer w netarcie, trzymam tam glownie "smieciowe" stronki i jak na razie wszystko dziala bez zarzutu - a mam go tam tylko dlatego, ze nazbieralo (i caly czas sie zbieraja) punkty w programie partnerskim - wiec nic mnie to nie "kosztuje"

dla swoich kleintow i powazniejszych stron mam serwer u znajomego, ale powli zaczyna on "wymiekac" - serwer, nie znajomy Smile i dlatego szukam teraz jakies dobrego serwera typu reseller, testowalem w netarcie (serwery.pl) i w kei.pl (platforma Luna) i na dzien dzisiejszy Luna wydaje mi sie bardzo dobra oferta i prawdopodobnie niedlugo ja zakupie - chyba, ze moze ktos mi poleci jesczze jakis inny serwer typu reseller?
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
przemo85
PostWysłany: 09 Maj 2007, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Ja mam stronkę na netii i jestem bardzo zadowolony. Myk polega na tym że jest to stronka mała, nieobciążąjąca serwera więc trudno powiedzieć jak by sie sprawował hosting przy większym serwisie.

W tych sprawach najlepiej zaufać Martinowi -prowadzi kilka dużych serwisów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 09 Maj 2007, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Zawsze wydawało mi się, że nazwa.pl ma bardzo mocne serwery i katalog stron np: Zakładka Jurija http://zakladka.org.ua/ ich nie połozy na łopatki, że zablokują konto.

W rankingu http://www.top100.pl/ NetArt jest na 2 miejscu zaraz po home.pl Jestem w szoku, że wymiękła nazwa.pl!
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurij
PostWysłany: 09 Maj 2007, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


Cytat:
Jaką odwiedzalność ma twoja Zakładka http://zakladka.org.ua/ że ich tak obciążyła?


odwiedzalność : 3.500 - 4.000 unikalnych odwiedzin dziennie,
około 11.000 wyświetleń.
_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurij
PostWysłany: 09 Maj 2007, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


cRaSh napisał:
Ogólnie mam tam 2 konta, więc lepiej bym wyszedł chyba na zleceniu optymalizacji skryptu przez ich techników, niż na przenoszeniu tego wszystkiego...

no nie wiem, pierwszy raz wyłączyli mi konto pod czas okresu testowego, twierdząc że obciąża serwer, ale nie byli w stanie powiedzieć co dokładnie tak obciążyło, tak jak w przypadku az.pl, który podesłał Martinowi zapytania SQL'owe.
_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 09 Maj 2007, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zakładka już działa. Jurij na jaki hosting się zdecydowałeś?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jurij
PostWysłany: 09 Maj 2007, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


Martin napisał:
Zakładka już działa. Jurij na jaki hosting się zdecydowałeś?

udało się Smile jeszcze muszę sprawdzić czy wszystko działa.
A hosting kupiłem od http://hostgator.com/
_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
neeon
PostWysłany: 09 Maj 2007, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


cRaSh napisał:
neeon napisał:
za dość małą kwotę

366zl rocznie to mało? Jakbym nie pokrywał tego z adsensa, to bym sie zastanawiał Wink
Ogólnie mam tam 2 konta, więc lepiej bym wyszedł chyba na zleceniu optymalizacji skryptu przez ich techników, niż na przenoszeniu tego wszystkiego...


ile.. ja korzystam ciągle z promocji .. przekładam serwer Smile crash a taki sprytny się wydajesz Wink ehh
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 09 Maj 2007, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

jurij a mozesz sie pochwalic jaki pakiet wziales? jesli nie chcesz na forum, to prosze na priva. dzieki
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny Strona 1 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Kolejny hosting nazwa.pl został pokonany
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group