Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jak zepsuć statystyki w cPanelu?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jak zepsuć statystyki w cPanelu? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 30 Lip 2007, 06:26    Temat postu: Jak zepsuć statystyki w cPanelu? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Tytuł jest zartem Wink Chciałem Wam tylko powiedzieć, żebyście nie wylewali zbyt wielu łez, jeśli padną Wam staty w cPanelu Wink Dlaczego?

W kwietniu zaktualizowali mi cPanel do najnowszej wersji. Po aktualizacji wcięlo wszystkie subdomeny dodane przeze mnie w panelu. Strony w subdomenach działały doskonale, ale panel ich nie widział, więc nie zliczał wejść i co najważniejsze: wykorzystanego transferu Very Happy Jedynym minusem był brak logów...

Po jakimś czasie chciałem dodać nową subdomenę dla testowych stron i wtedy właśnie zauważyłem brak dotychczasowych. Skontaktowałem się z supportem. Poradzili mi, bym w najzwyklejszy sposób dodał je na nowo i wszystko będzie ok, ale że po otrzymaniu tej odpowiedzi nie chciało mi się włazić do panelu, to odłożyłem to na potem... i tak zleciało do 12 lipca Very Happy Wtedy właśnie utworzyłem te subdomeny i co się okazało: muszę zwiekszyć limit transferu. Myślałem, że to żart, ale Webalizer potwierdził to, co wskazywał licznik w cPanelu. Wszystko się zgadzało: w niecałe 2 tygodnie zeżarło mi 75% miesięcznego limitu. Zajebiście. Upgrade pakietu jak nic. Gdybym nie ruszał tych subdomen, to dalej naliczałoby mi góra 1/3 limitu za główną domenę, a tak to sam blog zjada ponad połowę.

Z "rozmowy" z Webalizerem dowiedziałem się też, że zasrane Adderki zjadały mi ~1,5GB transferu. Zablokowałem najaktywniejsze i teraz jakby zgłoszeń do katalogu ubyło Laughing I dobrze! Niech posyzjoneży ruszą dupy i dodają ręcznie, bo i ja ręcznie moderuję Rolling Eyes

Przypomniało mi się, jak swego czasu na i365.pl całkowicie padły statystyki: oj, fajny był to hosting: taki z nielimitowanym transferem... Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jak zepsuć statystyki w cPanelu?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group