Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Aktualizacja Serwisu Arachnea w katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Aktualizacja Serwisu Arachnea w katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
_Andrzej_
PostWysłany: 12 Maj 2007, 19:42    Temat postu: Aktualizacja Serwisu Arachnea w katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 9

Skąd: Wroc?aw

Witam wszystkich,

Jestem administratorem Serwisu Arachnea poświęconego pajęczakom, który został wyróżniony na KCS (Wizytówka).
Ponieważ od nowego roku trochę się u nas pozmieniało, to prosiłbym o wprowadzenie poprawek.
Główna zmiana to zmiana domeny z arachnea.pl na arachnea.org. Adres www.arachnea.pl jest na razie przekierowany na nasze forum, ale wkrótce zmienimy serwer i przestanie on funkcjonować (wybaczcie, że nie będę wnikał w powody zmiany domeny).
Prosiłbym zatem o zmianę naszej nazwy na Arachnea.org i ustawienie nowego adresu na www.arachnea.org

Zmieniła się też nasza szata graficzna. Zrobiłem nowy screen, którym można zastąpić już nieaktualny - jest do pobrania tu: SZABLON

Korzystając z okazji składam gorące podziękowania za wyróżnienie naszego Serwisu - z miłości do pająków można zrobić naprawdę wiele i chcemy zrobić jeszcze więcej Wink
_________________
Arachnea.org - o paj?kach wiemy wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 13 Maj 2007, 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Witam Andrzeju. Pierwszy raz ktoś sam przygotował screen swojej strony do wstawienia. Z czystą przyjemnością przy aktualizacji wykorzystałem Twoją miniaturkę. Twoja strona jest z nami prawie od początku istnienia katalogu KCS (2005-06-27).

Aktualizacja adresu oraz miniaturki została zrobiona:
http://kataloog.info/wizytowka-arachnea,1082.html

Jeżeli będziesz chciał coś jeszcze dopisać do opisu strony, to napisz nam i uzupełnimy opis o Twoje sugestie.

Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
_Andrzej_
PostWysłany: 13 Maj 2007, 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 9

Skąd: Wroc?aw

Wolałem sam zrobić screena zanim szablon oszpecą reklamy Wink

Chętnie skorzystam z możliwości edycji opisu, ale może późnym wieczorkiem, bo dzień spędzam dzisiaj poza domkiem.

Mam tylko szybką prośbę - opis serwisu zaczyna się słowami: "Arachnea.pl to najlepszy portal poświęcony..." - tu ".pl" też powinno się zmienić na ".org" Smile

Dziękuję za szybką i miłą obsługę.
Pozdrawiam wszystkich
_________________
Arachnea.org - o paj?kach wiemy wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Katrin
PostWysłany: 13 Maj 2007, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

_Andrzej_ napisał:
Mam tylko szybką prośbę - opis serwisu zaczyna się słowami: "Arachnea.pl to najlepszy portal poświęcony..." - tu ".pl" też powinno się zmienić na ".org"

Poprawione. Pozdrawiam
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
_Andrzej_
PostWysłany: 14 Maj 2007, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 9

Skąd: Wroc?aw

Martin napisał:
Jeżeli będziesz chciał coś jeszcze dopisać do opisu strony, to napisz nam i uzupełnimy opis o Twoje sugestie.

Jeżeli mogę Was jeszcze troszkę "wykorzystać", to zrobiłem nowy opis, którym można zastąpić poprzedni. Sorki, że tak Was angażuję.

Opis:
Cytat:
Serwis dla miłośników pajęczaków. Mówią o nim, że jest najlepszy, ale nie wierz na słowo - sprawdź to sam(a). Posiadamy dużą ilość interesujących opisów i artykułów, rozbudowaną galerię, dynamiczne forum, własne audycje radiowe, przyjazną atmosferę oraz pomoc dla początkujących hodowców. Serdecznie zapraszamy.


Tak informacyjnie dodam jeszcze, że umieściłem u siebie Wasz banner.
Pozdrawiam
_________________
Arachnea.org - o paj?kach wiemy wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 14 Maj 2007, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

_Andrzej_ napisał:
zrobiłem nowy opis, którym można zastąpić poprzedni.

Opis został zaktualizowany.
_Andrzej_ napisał:
Tak informacyjnie dodam jeszcze, że umieściłem u siebie Wasz banner.

To fajnie, ze umieściłeś ale podlinkowałeś nim swoją wizytówkę, a nie stronę główną katalogu KCS.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
_Andrzej_
PostWysłany: 14 Maj 2007, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 9

Skąd: Wroc?aw

Dzięki, link zmieniony Smile
_________________
Arachnea.org - o paj?kach wiemy wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 14 Maj 2007, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

_Andrzej_ napisał:
link zmieniony

Status przyjaciela został nadany. Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Aktualizacja Serwisu Arachnea w katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group