Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie edycja maj 2007

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Głosowanie na strony w konkursie edycja maj 2007 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
G?osowanie na strony w konkursie edycja maj 2007
oks.boo.pl
0%
 0%  [ 0 ]
doctor.programuj.com
0%
 0%  [ 0 ]
www.manek.fc.pl
4%
 4%  [ 1 ]
www.katalog.jarmarki.pomorskie.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.balanga.info
21%
 21%  [ 5 ]
katalog.humor.tubaza.pl
0%
 0%  [ 0 ]
ptaki.tv.pl
4%
 4%  [ 1 ]
www.forumbrzeg.pl
4%
 4%  [ 1 ]
www.gunners.com.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.art.abc24.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.zegluga.apisvideo.pl
4%
 4%  [ 1 ]
www.knowacz.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.littlemartin.bandyta.pl
56%
 56%  [ 13 ]
www.arteego.pl
4%
 4%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 23
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 22 Maj 2007, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

little martin i balanga ...

co do little martina to nei znoszę flasha ... długo sie ładuje, cos tam szelesci ...

balanga - wyraziste, ładne, zadbane Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 22 Maj 2007, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Moje typy:

Perła:
www.littlemartin.bandyta.pl

Wyróżnienie:
www.balanga.info + www.arteego.pl
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martyna
PostWysłany: 24 Maj 2007, 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Perła:
www.littlemartin.bandyta.pl

Wyróżnienie:
www.balanga.info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mczaja
PostWysłany: 24 Maj 2007, 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

www.littlemartin.bandyta.pl
Podoba mnie się i dlatego mój głos oddałem na tę stronę !
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MacPain
PostWysłany: 24 Maj 2007, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


yasiu napisał:
Każdy wie ile włożył pracę w swoje dzieło. Może moje forum nie jest wodotryskiem ładnej grafiki ale myślałem że po za nią będą oceniane również inne elementy.

Zgadzam się z tobą w zupełności ponieważ człowiek odwiedzający forum nie potrzebuje ładnej grafiki tylko informacji związanej z tematem jego poszukiwań, dlatego im więcej tej informacji jest tak często bedzie je odwiedzał, a strona littlemartin-a owczem jest świetna graficzna ale nie zawiera dla mnie żadnej potrzebnej informacji, wchodze oglądam ok jest fajnie i tyle.
_________________
http://portfolio.katalogfirm.org.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie edycja maj 2007
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group