Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Marketing z Google - Jak wejść na pierwszą pozycję (książka)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 Marketing z Google - Jak wejść na pierwszą pozycję (książka) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 09 Lip 2007, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pawel Kobis napisał:
jestem przeciwnikiem katalogów

Nie jesteś przypadkiem związany z katalogiem: www.dir-elite.com?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Pawel Kobis
PostWysłany: 10 Lip 2007, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Ależ jestem - sam go pisałem Razz i dostał Bana w Google
Miałem wypuścić v2.0.0 ale odpuściłem sobie jak zrozumiałem że to bezsęsowna robota i projekt umarł. Wyznaję zasadę że aby o czymś mówić trzeba znać temat. I jako twórca katalogu i jako twórca LinkiSEO.pl mogę powiedzieć że 99% katalogów to śMIEć i nic nie warte ....
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 10 Lip 2007, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Pawel Kobis napisał:
sam go pisałem Razz i dostał Bana w Google

A za co dostałeś bana w google?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 11 Lip 2007, 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Oficjalnie za nic Wink - oczywiście pięknie mi to opisano za co ale w skrócie mówiąc i reasumując za to że mój katalog był wykorzystywany do zaśmiecania wyników - była funkcja do wymiany danymi pomiędzy katalogami Very Happy. Kochany mod musiał zainstalować mój katalog i ... to było w tym czasie co wszystkie katalogi poleciały w tym Qlweb.info ale on wrócił a że ja jestem wybuchowy to im napisałem co o tym myślę i nie wróciłem Razz
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 14 Lip 2007, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Paweł, odpowiesz mi na pytania o:
Cytat:
Na stronie prawdopodobnie zastosowano metode cloacingu ! (Suma kontrolna nie zgadza sie!)
dot. str. www.angielski.nauczaj.com i na 12 pyt.? Nie lubię odpowiadania pytaniem na pytanie, więc proszę tym razem o odpowiedź wprost.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 14 Lip 2007, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Roznica miedzy strona bota a uzytkownika: 0.176%
Roznica miedzy strona uzytkownika a bota: -0.177%

Na stronie masz statystyki tak więc najprawdopodobniej zawarty kod js powoduje tą różnicę. Boot Google nie czyta js a przeglądarka człowieka tak i mamy właśnie stąd znikomą różnicę w kodzie strony. Nie przejmuj się tym zupełnie Very Happy

A jak podoba się samo narzędzie ?
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 15 Lip 2007, 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Dzięki. Narzędzie fajne i ma większość opcji dostępnych w innych podobnych Smile Korzystam z niego raz na jakiś czas.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 31 Lip 2007, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Chciałem się pochwalić że moja książka trafiła na trzecią pozycję bestsellerów w PWN co bardzo mnie cieszy i jest to bardzo duży zaszczyt dla mnie Very Happy Tym samym chciałem podziękować wszystkim za zakup książki i pomoc schronisku dla zwierząt w Krakowie.
Mam nadzieję że książka się wam podobała i kolejna pozycja również przypadnie wam do gustu.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim bo to zasługa właśnie tych którzy zakupili książkę

Pozdrawiam

Paweł Kobis
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 01 Sie 2007, 05:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Gratulacje Pawele! Niezły wyczyn! Potwierdza to opinię, że coraz więcej osób interesuje się pozycjonowaniem i czyta takie książki. Życzę kolejnych sukcesów i oczekuję kolejnej książki
Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 01 Sie 2007, 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

i jest coraz taniej, bo ktos przeczyta dwie ksiazki, wrzuci strone w addera, pare punktow z systemu i sie tworza wielcy pozycjonerzy. no ale podobno konkurencja to dobra rzecz Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 01 Sie 2007, 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


idaho666 może nie będzie aż tak źle , myślę że 80-90 % osób które zakupiły tą książkę " coś tam pozycjonuje " na większa lub mniejsza skalę , a zakup traktuje bardziej jako uzupełnienie wiedzy , lub też jej uporządkowanie
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 01 Sie 2007, 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

idaho666 - ja myślę że pozycjonowanie i SEO to nie tylko adder bo tak ta książka miała by wielkość 3 stron Wink Coś czuję że nie czytałeś tej książki. Nakład praktycznie cały jest już prawie wysprzedany Smile co też jest dla mnie miłą niespodzianką
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 01 Sie 2007, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

oj czytalem i szczerze mowiac sie zawiodlem. zreszta podobnie z innymi pozycjami o seo to samo. nie twierdze ze ksiazka jest zla ale jest ewidentnie dla poczatkujacych.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 01 Sie 2007, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

idaho666 napisał:
nie twierdze ze ksiazka jest zla ale jest ewidentnie dla poczatkujacych.

Nie ma co liczyć na to, że ktoś napisze KSIĘGĘ POZYCJONERA EKSPERTA. Książki mają za zadanie, tylko przybliżyć tematykę optymalizacji i pozycjonowania stron. Zarówno książka Pawła, jak i Michała z PiO - nadają się do tego idealnie. Nikt nie opisze tajnych metod pozycjonowania, bo to tak jakby szkolił konkurencję. Osoby czytające te książki zdobywają tylko podstawowe informacje, a pozostałe rzeczy trzeba przetestować na własnym zapleczu...
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 01 Sie 2007, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

tylko po co wielkimi literami jest napisane iz ksiazka jest przeznaczona zarowno dla poczatkujacych jak i doswiadczonych pozycjonerow?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny Strona 8 z 9


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Marketing z Google - Jak wejść na pierwszą pozycję (książka)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group