Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Marketing z Google - Jak wejść na pierwszą pozycję (książka)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 Marketing z Google - Jak wejść na pierwszą pozycję (książka) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 07 Cze 2007, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Tak ksiażka jest Pawła Kobisa, admina LInkorn.pl.
Jako, że powinienem ją dostać zanim wejdzie do oficjalnej sprzedaży, nie zapomne napisać tutaj swojej opinii o niej. O książce, nie o autorze, który jak zapewne wiemy, stanie się głównym tematem bezpodstawnego szyderstwa na PiO.

Ale cóż Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zgred
PostWysłany: 08 Cze 2007, 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

dam mu zarobi a niech tam... ale po tym jak darli sie z linkme to nie wroze mu kariery Razz

no jestem po lekturze sprzedaży linkorna na PiO - żenada, dziecinada - az odechciało mi się tej ksiązki ale jednak się zdecyduje - napisze tylko czarnym flamem że to black seo jest Wink
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 08 Cze 2007, 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Linkorn czy nie - ja nie zwracam na to uwagi i nie sugeruję się przed pojawieniem się książki opiniami innych. Zaciekawiła mnie książka (tematyka) i uważam że warto zapoznać się ze spojrzeniem na ten temat przez innych. Po przeczytaniu książki można porównać to ze swoim zdaniem i doświadczeniem w temacie i wyciągnąć wnioski. Kto czyta i testuje nie błądzi.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 14 Cze 2007, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Książka juz w sprzedaży - 38,90 w promocji Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pawel Kobis
PostWysłany: 14 Cze 2007, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Witam

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Wiem doskonale że wielu z Was mnie nie lubi z takich czy innych powodów jednak proszę nie oceniać tej książki pod względem mojej osoby ale wiedzy jaka została tam przedstawiona. Na pewno "tajnych" technik tam nikt nie znajdzie - chyba że pokazane metody jak spamować Wink

Książka jest dedykowana dla każdej osoby zarówno dla amatora jak i profesjonalisty. Na pewno mogłem pare tematów inaczej napisać i to się stanie w następnej książce wydawanej na PL rynek "Sekrety pozycjonera" jednak to dopiero w przyszłym roku nastąpi.
Wracając do tematu tej książki pewnie nie wiecie bo nikt nie ma jeszcze książki w ręku cały dochód ze sprzedaży książki został przekazany na cel charytatywny i ja jako autor zarabiam 0 zł

Można zobaczyć spis treści: http://ksiegarnia.pwn.pl/pdf/6429.pdf

Ważna informacja:
Książka była pisana w języku Angielskim a nie Polskim aby uniknąć wtop z ortografią i gramatyką.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 14 Cze 2007, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Witamy
O książce będzie można coś powiedzieć jak przeczytam , zamówienie poszło Smile publikacje o seo są dobre bo mało ciekawych pozycji po polsku.

Co do spraw innych , watek jest o książce i tego sie trzymajmy co bylo na Pio chyba każdy wie więc sam sobie wyciągnie stosowne wnioski.

Co do dochodu jeżeli tak jest bardzo ładne zachowanie !!!!
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 14 Cze 2007, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Witam serdecznie Pawła na naszym forum KCS.

Tak jak napisałem już powyżej nie oceniam książek po opinii innych użytkowników internetu. Zawsze chętnie zapoznaje się z opiniami, ale nie sugeruję się nimi przed pojawieniem się i przeczytaniem książki. Książka oczywiście została już przeze mnie zamówiona i jak tylko ją otrzymam i przeczytam, to postaram się podzielić swoją opinią.
Pisz?
Pawel Kobis napisał:
cały dochód ze sprzedaży książki został przekazany na cel charytatywny

Good
Pawel Kobis napisał:
w następnej książce wydawanej na PL rynek "Sekrety pozycjonera"

Dobrze wiedzieć, że już są plany na kolejną książkę. Jeżeli będą jakieś informacje o terminach i wydawnictwie to proszę o informację. Dzięki i pozdrawiam.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 14 Cze 2007, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Witam autora książki Marketing z Google, którą właśnie zamówiłam. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Suzos
PostWysłany: 14 Cze 2007, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 17

Skąd: Be?chatów

W takim bądź razie ja jeszcze czekam na jakieś poważniejsze opinie z Waszej strony, najlepiej specjalistów - fakt że książka może być ciekawa - sam spis treści o tym mówi, lecz jakoś nie jestem zwolennikiem czytania książek :]
Dlatego w takiej kwestii podpieram się opiniami specjalistów Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 14 Cze 2007, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Suzos napisał:
jakoś nie jestem zwolennikiem czytania książek

Zacznij czytać, bo dużo można się z takich książek dowiedzieć. Potem można porównać to z rzeczywistością jaka jest w internecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 15 Cze 2007, 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Ja wiem jedno w życiu należy się kierować własnym zdaniem i rozumem a nie liczeniem co inni powiedzą. Każdy z nas niesie ze sobą własny bagaż doświadczeń i na wszystko patrzy przez pryzmat swojego życia. Szczególnie w branży SEO gdzie zdania są podzielone i można znaleść fanatyków spamowania i przeciwników.
To że ktoś nie lubi czytać książek niestety nie świadczy o nim za dobrze i tym samym nie zdaje sobie sprawy z tego co traci. Jak by na to nie było książka ma tą zaletę że zawsze można do niej wrócić i przeczytać jeszcze raz. Książkę Tomasza Frontczaka znam na pamięć niemalże ale i tak wracam do niej średnio raz na miesiąc aby przypomnieć sobie pewne tematy. Z początku uważałem ją za "chłam" ale później zmieniłem zdanie na jej temat.
Tak samo jest z każdą książką techniczną i nie można tu mówić o dobrej ocenie książki przez osoby będące w temacie.
Ja swoją książkę sprawdziłem w bardzo prosty sposób dałem jedną kopie przyjaciółce która na pozycjonowaniu za grosz się nie znała ale już na programowaniu owszem Smile I poprosiłem ją aby opierając się tylko na tym co otrzymała zrobiła poprawnie pozycjonowanie i optymalizacje strony oraz dobrała słowa kluczowe do wskazanej prze zemnie strony. Efekt jej prac był widoczny po około 2 miesiącach kiedy już miała swoje zaplecze + wypozycjonowała 4 z 7 słów (moim zdaniem o średniej konkurencyjności) co dla mnie jest satysfakcjonującym wynikiem biorąc pod uwagę że zaczynała od zera nie mając nic poza książką.
Wielu rzeczy nie zrozumiała i nie wykorzystała ale to było do przewidzenia na tym etapie znajomości tematyki SEO.
Jedno jest pewne trzeba czytać i się rozwijać a przede wszystkim umieć myśleć i podejmować decyzje w oparciu o własne doświadczenia i przemyślenia [b]
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zgred
PostWysłany: 15 Cze 2007, 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

Witamy Witamy - do stó się kłaniamy :0

właśnie zamowiłem ... Obok "Pozycjonowania i optymalizacji stron WWW" będzie to mój drugi zakup Smile do SEO.

I żeby nie skłamac - oprócz książek na studiach (Cialdini, Obłój i inne) - będa to moje dwie pierwsze lektury w tym roku Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 15 Cze 2007, 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Nieźle. Sam autor książki do nas zawitał. Bardzo miło.
Pawel Kobis napisał:
w życiu należy się kierować własnym zdaniem i rozumem a nie liczeniem co inni powiedzą. Każdy z nas niesie ze sobą własny bagaż doświadczeń i na wszystko patrzy przez pryzmat swojego życia.

Super to ująłeś. Jeżeli w taki sposób napisałeś książkę, którą kupiłem to jestem pełen podziwu i na pewno będzie się ją dobrze czytało.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 15 Cze 2007, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

W książce cały czas znajdziesz zwroty:

"Zdaniem autora", "Decyzja należy do Ciebie", "Sam wybierz co jest dobra dla Ciebie" i inne w tym rodzaju. Nie twierdzę że jestem bogiem w świecie SEO z prostego powodu gdyż nie posiadam 51% udziałów w Google Wink
Książkę pisałem w zasadzie w dwóch kierunkach:
1 - dla totalnego amatora jako podręcznik
2 - swoje własne przemyślenia oparte na doświadczeniach dla bardziej zaawansowanych
3 - przedstawienie teorii dla wszystkich + porównanie z żeczywistością
Mało znajdziemy tam treści o niczym gdyż obrałem sobie za cel że ma to być książka oparta na praktyce jaką sam zdobyłem, a nie pisaniu esejów jak piękny i kolorowy jest świat.

Niestety książka porusza tematy których nikt do tej pory nie poruszył w świecie SEO oficjalnie w żadnej książce (np spam, polskie firmy SEO) i na pewno te działy wielu osobą w świecie SEO się nie spodobają ale czy to znaczy że mam nie pisać o tym i udawać że temat nie istnieje? Jednego można być pewnym że piałem wszystko zgodnie z własnym sumieniem i tym czego sam się na ten temat dowiedziałem - nawet jeśli wiedziałem że napisanie tego czy owego spowoduje potężny atak pewnych grup ludzi na moją osobę zrobiłem to i jestem z tego zadowolony.

Więcej informacji na temat samej książki i nie tylko można znaleźć na stronie: http://www.topseo.pl/google/ksiazka-o-pozycjonowaniu.html która to strona jest dedykowana właśnie na tej książce (strona na ukośnczeniu)
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 15 Cze 2007, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Pawel Kobis napisał:
na pewno te działy wielu osobą w świecie SEO się nie spodobają ale czy to znaczy że mam nie pisać o tym i udawać że temat nie istnieje?

Jeżeli coś jest, to warto to opisać, aby uświadomić o istnieniu tych rzeczy innym. Zapowiada się ciekawa lektura.
Pawel Kobis napisał:
napisanie tego czy owego spowoduje potężny atak pewnych grup ludzi na moją osobę zrobiłem to i jestem z tego zadowolony.

Jeżeli opisałeś coś niewygodnego dla pozycjonerów to może coś będą gadać, ale wcześniej czy później wszystkie rzeczy ujrzą światło dzienne. Napisałeś książkę, którą wiele osób przeczyta (mało pozycji na polskim rynku) i najważniejsze to robić to co się lubi i sprawa komuś przyjemność. Pozdrawiam
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny Strona 2 z 9


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Marketing z Google - Jak wejść na pierwszą pozycję (książka)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group