Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Marketing z Google - Jak wejść na pierwszą pozycję (książka)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 Marketing z Google - Jak wejść na pierwszą pozycję (książka) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 17 Cze 2007, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Ogólnie na płycie można znaleźć :

1 - serwery www aby odpalić sobie na własnej maszynie
2 - listingi zawarte w książce + mały generator spamu
3 - programy dedykowane dla SEO
4 - skrypty do budowy zaplecza np joomla, blogi, katalogi stron + specjalna wersja bloga już przygotowana pod SEO z wszystkimi wymaganymi wtyczkami.
5 - podstawowe wtyczki które powinien mieć każdy zainstalowane w przeglądarce

Wszystko (no prawie wszystko) można samemu znaleźć w necie jednak postanowiłem zebrać to w całość i udostępnić w jednym miejscu na płycie.

Dodatkowo zamierzam troszkę rozbudować TopSEO.pl i tam na pewno będę zamieszczał gotowe skrypty które nie zostały zawarte w książce.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 17 Cze 2007, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pawel Kobis napisał:
specjalna wersja bloga już przygotowana pod SEO z wszystkimi wymaganymi wtyczkami

To brzmi zachęcająco. Żona mnie męczy o blog'a przygotowanego tylko i wyłącznie do jej użytku, więc może skorzystam z tego skryptu na płycie. Oczywiście dorzucę swoje modyfikacje... Ta wersja opiera się na jakimś ogólnodostępnym skrypcie, czy to autorskie rozwiązanie?
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 17 Cze 2007, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Ogólne dostępnym wordpressie + modyfikacje + fajna skórka (jak dla mnie) + wtyczki bardzo bardzo przydatne + odrazu spolszczenie wszystkiego. Wgrywasz, instalujesz, GOTOWE Very Happy
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 17 Cze 2007, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pawel Kobis napisał:
Wgrywasz, instalujesz, GOTOWE

To mi się podoba. Widzę, że oprócz książki zrobiłeś miły i przydatny dodatek na CD.
Good
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 17 Cze 2007, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Rzadko zdarza się, że przy książkach są gadżety np: CD. Fajny pomysł z tą płytą! Kilka rzeczy na pewno mi się przyda. Dzięki Paweł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewa
PostWysłany: 17 Cze 2007, 22:25    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


Też poczekam na opinie, choć pewnie się skuszę Wink Przyda się kolejna pozycja do poczytania i zweryfikowania być może czegoś nowego. Widać, że temat staje się coraz popularniejszy bo i pozycji książkowych przybywa jak grzybów po deszczu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 17 Cze 2007, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Wyszedłem z założenia że książka ma nie być pięknym poematem i laniem wody (choć coś nieco polałem wody dla extra amatorów - tacy też są wśród nas) ale praktycznym przewodnikiem po świecie SEO w myśl zasady "step by step" tak więc nie mogło zabraknąć płyty CD z oprogramowaniem i narzędziami. Dla mnie te dwie części są po prostu nie rozerwalną całością i w moim mniemaniu jest to akcent mówiący że książka jest o praktyce a nie o teorii jakich nie mało w internecie.

Ogólnie nie chcę książki zachwalać jaka ona dobra nie jest (a tak to wychodzi) bo na pewno są jakieś braki lub z czymś przesadziłem jednak na podstawie waszych opinii będę mógł kolejną książkę napisać troszkę inaczej która jest planowana na koniec lub początek nowego roku wzbogacona oczywiście o nową wiedzę i nowe zagadnienia takie jak technologia Very Happy wykorzystywana w SEO

I mam cichą nadzieję że wasza opinie/krytyka przyniesie obopólne korzyści wszystkim zainteresowanym.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 18 Cze 2007, 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Przydatny dodatek z tej płyty CD. Na pewno kilka osób zachęci do zakupu książki. Ludzie lubią dodatki. Wink
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 18 Cze 2007, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Właśnie otrzymałem informację że książki zamówione w PWN w czwartek z dostawą kurierską dotarły dziś do adresatów. Czyli potwierdzają się słowa PWN Very Happy

Już kilka księgarni internetowych (nie chcę tutaj żadnej reklamować) też posiada już książkę na stanie więc można śmiało zamawiać w innych miejscach niż tylko PWN jeśli kogoś przeraża wizja 2 tyg (mnie to przeraża!)
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 21 Cze 2007, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Właśnie dotarła do mnie przesyłka. Teraz planuję zacząć czytać tą książkę. Po przeczytaniu napiszę kilka słów!
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 21 Cze 2007, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Martin minołołeś się z powołaniem powinieneś zostać krytykiem książek. Ale tak poważnie mówiąc czytanie jednej książki po drugiej nie wyjdzie Ci bokiem?
Tak czy owak ciekaw jestem twojej opinii na temat tego co Ja napisałem. pewnie dużo tematów się pokryje
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 21 Cze 2007, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pawel Kobis napisał:
zytanie jednej książki po drugiej nie wyjdzie Ci bokiem?

Jeszcze nikomu od czytania książek głowa nie rozbolała. Właśnie teraz jak wyszły obie książki jest dobry moment, żeby je przeczytać jedna po drugiej. Wtedy będzie wiadomo co się pokrywa i która jest bardziej przydatna...
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 21 Cze 2007, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Czyli do soboty będziemy mieli pewnie twoja opinie Very Happy

Pomyśl może o zrobieniu jakiegoś zestawienia książek i wiedzy w niej zawartej. Pomyśl co powinno być a czego nie i obie książki tak porównać ciekawe co by z tego wyszło
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
uschi
PostWysłany: 21 Cze 2007, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 10


I jestem na końcu..powiem tak. Przeczytałam od wczoraj 2 książeczki o pozycjonowaniu bo sądzę, że jednak nie można ominąć takiej okazji. Opinie o poprzedniej książce wyraziłam w innym poście. A co mogę powiedzieć o książce P. Pawła ? Same plusy: duża dawka informacji, książkę czyta się świetnie. Zawiera masę informacji nt pozycjonowania, przykładów i uwag co można, a czego należy unikać. Również przykładowe emaile dodały smaczku tej przekąsce. Padnie Pawle - Dobra robota i polecam książkę wszystkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 21 Cze 2007, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

To nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć tylko Dziękuję Very Happy I w przyszłości zaprosić do kolejnych moich wydań

PS: Za te maile to mi "jaja" urwą bo pomimo tego że nie ma nazw firm każdy w temacie wie o kogo chodzi Very Happy Jednak czy tu przede wszystkim nie chodzi o interes klienta i dlatego że to "SEO ELITA" to nie wolno im błędów pokazywać jeśli są karygodne ? Mam nadzieję że ta książka (lub kolejne) zmienią coś w świecie SEO i ludzie zrozumieją i dowiedzą się co to pozycjonowanie i nie będą dawać się "rolować" cwaniaką.

Obiecuję że następna będzie dużo bardziej pikantną książką bo materiałów już mam na potężną księgę Wink
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny Strona 4 z 9


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Marketing z Google - Jak wejść na pierwszą pozycję (książka)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group