Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Google Adsense

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Google Adsense « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 11 Wrz 2007, 22:51    Temat postu: Google Adsense Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Czytając informacje o programie Google Adsense ostatecznie nie wiem, czy poza Adsense mogę zamieszczać na stronie inne reklamy czy nie. Z jednego tekstu wynika, że mogę umieszczać tylko reklamy Google, a z innego - że nie mogę umieszczać innych reklam, jeśli mogą wprowadzić użytkownika w błąd i może on je pomylić z reklamami Google.

Konkretnie chodzi mi o to, czy nie będzie problemu jeśli dzierżawię miejsce reklamowe i uczestniczę w programach partnerskich.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

nie mozesz miec innych reklam wygladajacych jak guglowe czyli onetu i tym podobnych, ale mozesz miec bannery, swoje reklamy itd.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voy-tech
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Zastanawia mnie pewna rzecz. W zasadach programu GAdS jest napisane:

Cytat:
Kod AdSense musi być wklejany do stron internetowych bez jakichkolwiek modyfikacji. Uczestnikom programu AdSense nie wolno zmieniać żadnej części kodu ani sposobu działania, kierowania lub emisji reklam.

oraz:
Cytat:
Nie zmieniaj kodu AdSense.
System AdSense oferuje wiele różnych zatwierdzonych formatów, kolorów i funkcji na koncie AdSense. Po wygenerowaniu kodu prosimy jednak o niezmienianie żadnej części kodu lub układu graficznego, sposobu działania, ustawień kierowania ani dostawy reklam z jakiegokolwiek względu, o ile nie zostanie to jednoznacznie zatwierdzone przez firmę Google.


Czy mam rozumieć przez to, że nie mogę również zmieniać kolorów (link, background, url)? Co za różnica gdzie to zrobię - czu u siebie w edytorze html, czy w ich instalatorze?
Mam jeszcze jedną prośbę. Czy moglibyście mi napisać czy takie umieszczenie reklamy w topie jest zgodne z wytycznymi gogle? Oceńcie proszę: Photoshop tutoriale
Wolałbym najpierw spytać się Was, bardziej doświadczonych twórców www, zanim spytam o to wielkiego G. Nie wiem czy to plotki, ale bywało że webmasterzy zgłaszający do nich podobne zapytanie dostawali odpowiedź, że jest OK, a przy 99$ - ban. (biorą ich na celownik?)


Ostatnio zmieniony przez voy-tech dnia 16 Wrz 2007, 15:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


voy-tech, bez względu na to gdzie zmienisz kolorystykę (w kodzie strony czy w panelu google), kod będzie się zgadzał, więc tak naprawdę nie będzie zmieniony. Jeśli chodzi o miejsce, co złego jest w topie? Niektóre darmowe hostingi właśnie w ten sposób umieszczają reklamy i jest ok.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


voy-tech - cos mi tu nie pasuje .. według mnie google ma rozdwojenie jaźni i nie jest to tylko mój pogląd .. z jednej strony "walczą z MFA " z drugiej zaś mają z tego kasę , także moje zdanie jest takie że czasem zbanują konto tak profilaktycznie co by wydawców uspokoić albo sami rozpuszcają plotki o tych straszliwych banach .. myślę ze jak sam nie naklikasz nie zachęcasz do klikania i ktoś ci nie naklika to bana nie będzie ,
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

ja raz dostałem bana - ze dwa lata temu. Fakt, klikałem trochę i naklikałem 8 dolców Razz
Teraz już nie mogę zakładać konta na swoje nazwisko - bo od razu mi konto blokują. Konto na googielku muszę rejestrować na brata.
No niestety - przez głupotę nie będę miał szans na jakikolwiek certyfikat od gogielka ani szans na posiadanie konta na swoje nazwisko i adres. No chyba że się przeprowadzę Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Nie no, o klikaniu w swoje reklamy nie ma mowy. Nigdy tego nie robiłem, nie robię i nie będę robił. Takie zachowanie oprócz tego że jest bezsensowne, to jeszcze prowadzi do smart pricingu (chyba że kupowałeś produkty z tych reklam Wink lub banana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voy-tech
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Jeszcze jedno pytanie.
Czy taki zabieg jest dozwolony?
Kod:

...
google_color_link = ["FB7D00","39a7e1"];
google_color_text = "AAAAAA";
google_color_url = ["ffff80","FFFFFF"];
...


Na forum PiO kliku użytkowników stwierdziło że "owszem", ale chciałbym się jeszcze upewnić i przeczytać Wasze opinie.
Tak logicznie rozumując, to chyba powinno być dozwolone, skoro skrypt działa i nie zgłasza błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


kristooki napisał:
nazwisko i adres.


a próbowałeś rejestrować sie na swoje nazwisko i adres łamany nie istniejący ? np przez A
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Google Adsense
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group