Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » 50 kg w 15 min graficzne odchudzanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 50 kg w 15 min graficzne odchudzanie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
BoDeK
PostWysłany: 24 Maj 2007, 09:15    Temat postu: 50 kg w 15 min graficzne odchudzanie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

Przykład szybkiego odchudzania w programie Adobe Photoshop. Kolejny dowód że modelki na plakatach wcale nie muszą ładnie wyglądać. Szok co potrafi ten program w dobrych rękach.


_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
przemo85
PostWysłany: 24 Maj 2007, 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

To jest ten element współczesnej kultury którego nie popieram. Bardzo lubię piękno ale uważam że powinno być naturalne.
Inna sprawa że po tych wszystkich masteringach teledyskowych i reklamowych rosną kolejne pokolenia niedowartościowanych plastikowych dziewczynek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 24 Maj 2007, 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


tak jak przemo .. jestem zwolennikiem " naturalnego piękna " z tego co wiem to tak właśnie upiększa się większość sław hollywood ehh.. za niedługo tylko retusz będzie wchodził w grę , a reszta będzie się odchudzać Wink co to ma być . tak widzę że jeszcze parę lat temu nie było takich jaj .. nasze pokolenie nie powinno się nazywać JP2 jak to niektórzy by chcieli tylko pokemon
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 24 Maj 2007, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Coś w stylu poprzedniego postu: Photoshop - retusz zdjęcia. Potem faceci ślinią się na widok kobiet na okładkach, gdzie wszystkie defekty ukrywane są za pomocą programów graficznych.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 24 Maj 2007, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Martin napisał:
Coś w stylu poprzedniego postu: Photoshop - retusz zdjęcia. Potem faceci ślinią się na widok kobiet na okładkach, gdzie wszystkie defekty ukrywane są za pomocą programów graficznych.



no powiedz sam żenada .. za niedługo foto modelki pójdą do lamusa bo z byle " paszteta " co pozuje za dwa tanie wina cudo zrobią ,
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczaja
PostWysłany: 24 Maj 2007, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Ja jak Wy wszyscy również jestem zwolennikiem naturalnego piękna...
Myślę jednak, że moda na "sztuczność" przejdzie za jakiś czas bo już można zauważyć, że coraz więcej facetów woli "naturę" od "sztuczności"
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
przemo85
PostWysłany: 24 Maj 2007, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Kiedyś jeszcze zanim ta moda nadeszła była taka piosenka "Barbie Girl" grupy Aqua.
"I'm barbie girl....I'm plastic -its fantastic!"

wtedy to było na jaja...teraz się okazało że rzeczywistość przerosła humor twórców tej piosenki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 24 Maj 2007, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


no tera PINK śpiewa ze nie chce być " stupid girll " ale widocznie nie pomaga .. za duży pressing ze strony ( MTV i całej tej reszty ) także plastik jest teraz w modzie .., mnie to przeraża jak dzwonek do komórki typu crazy frog bił rekordy popularności Smile , kiedyś trzeba było umieć śpiewać , mieć coś mądrego do powiedzenia , a tera wystarczy ding ding ding ding w różnych tonacja + grafika .. fakt faktem to był cover ale pomimo wszystko , wiecie co mam na myśli .. bo nie chce mi się rozpisywać w temacie
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 24 Maj 2007, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Tak, dożyliśmy czasów gdzie:
-nie trzeba ciężko pracować by być bogatym (np. paris hilton)
-nie trzeba umieć śpiewać by być sławną piosenkarką (np. większość czołowych amerykańskich gwiazd)
-nawet nie trzeba dobrze wyglądać by wzbudzać podziw fanek bo makijaż i komputery zrobią swoje (np. większość czołowych amerykańskich gwiazd) Wink

hmmm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » 50 kg w 15 min graficzne odchudzanie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group