Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 14 Cze 2007, 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Eh, kto wiedział że będzie promocja. Mam nadzieję, że ta książka jest warta nawet więcej. Wink
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 14 Cze 2007, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
potrzebuje cos jeszcze o css i autocadzie. mozecie cos polecic?

Ja mam http://helion.pl/ksiazki/ac2626.htm już od dość dawna, ale nie miałam kiedy jej przeczytać, więc nie mogę się wypowiadać na jej temat Smile

A przy okazji książek o pozycjonowaniu, jeszcze jedna jest dzisiaj w promocji na helionie.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 14 Cze 2007, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

idaho666 napisał:
jakie jeszcze ciekawe pozycje o seo byscie polecali?

Na razie bez opinii bo książka dopiero wyszła, ale zapoznaj się z książką opisaną w poście: Marketing z Google.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 14 Cze 2007, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Sam też zakupiłem tą książkę bo wygląda dość atrakcyjnie. Poza tym jestem bardzo ciekawy jak wypadło połączenie zawodowego pisarza jakim jest Bartosz Danowski oraz pozycjonera Michała z PiO. Przykładowy rozdział jaki jest opublikowany na stronach Helionu żadnych nowości nie wnosi i jest bardzo podobny do książki "Marketing Internetowy w Wyszukiwarkach" Tomasza Frontczaka. Sam spis treści wygląda obiecująco i moim zdaniem książka jest warta zakupu.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 14 Cze 2007, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Pawel Kobis napisał:
Poza tym jestem bardzo ciekawy jak wypadło połączenie zawodowego pisarza jakim jest Bartosz Danowski oraz pozycjonera Michała z PiO.

Sporo osób, która kupuje tą książkę jest tego ciekawa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 15 Cze 2007, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Ja we wtorek otrzymałem mejla z Helionu, że książka została wysłana priorytetem i jakoś do dzisiaj nie przyszła.
Po raz ostatni, nie skorzystałem z kuriera...
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 15 Cze 2007, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

cRaSh napisał:
Ja we wtorek otrzymałem mejla z Helionu, że książka została wysłana priorytetem i jakoś do dzisiaj nie przyszła.

Skorzystałem ze zwykłej przesyłki i właśnie odebrałem książkę z poczty. Weekend mam pod znakiem czytania tej książki. Mam nadzieję, że syn mi na to pozwoli Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 15 Cze 2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

ja ostanio wypadłem z obiegu Sad ale juz dzis zamowienie poszło , oj trza bedzie beknąc za ksiązeczki : ) ale bedzie co czytac : Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 15 Cze 2007, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Koniu napisał:
ja ostanio wypadłem z obiegu

Nie bawisz się już w pozycjonowanie swoich stron z ogłoszeniami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 15 Cze 2007, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

bawie sie nie tylko w te strony , zaczynam nie wyrabiac czasowo i ostanio obcielem czytanie for ect , więc nie wiem co sie dzieje w swiecie i jakie ksiazeczki wyskakuja Smile a ta juz mam zamowioną Smile juz sie doczekać nie moge Very Happy Very Happy mam nadzieje ze bedzie warta tej kasy Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 15 Cze 2007, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Liczę na to, że już jutro przyjdzie. OMG ale mam sporo do nadrobienia Smile Ostatnio miałam sporo roboty i w końcu mogę przeczytać książki, które od miesięcy na mnie czekają.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 16 Cze 2007, 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

mam mam mam ... przeleciałem połowę w 40 minut i jedyne czego nie wiedziałem to ... crosslinking hehehehe

poza tym przynajmniej wiedza usystematyzowana. Ale tak czy inaczej reklama PiO jak sie masz Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 16 Cze 2007, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


cRaSh napisał:
Ja we wtorek otrzymałem mejla z Helionu, że książka została wysłana priorytetem i jakoś do dzisiaj nie przyszła.

Właśnie odebrałam książkę i zaczynam czytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewa
PostWysłany: 17 Cze 2007, 22:49    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


To ja tu też poczeakam na rencezje w pigułce Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 18 Cze 2007, 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Do mnie jeszcze nie dotarła książka. Dziwne.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 3 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group