Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
michal
PostWysłany: 20 Cze 2007, 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 1


Witam Smile

Bardzo nam miło (Bartkowi również), że pojawił się u Was taki wątek.

Pisząc książkę mieliśmy zamiar dotrzeć głównie do ludzi, którzy nie są "za pan brat" z pozycjonowaniem, co nie oznacza, że pozycjonerzy nie znajdą tam niczego ciekawego, mamy nadzieję, że tak właśnie będzie.

Jest to raczej lekka lektura i zależało nam głównie na usystematyzowaniu wiedzy zawartej na PiO i przedstawieniu zagadnienia ludziom z poza branży.

Cytat:
Ale tak czy inaczej reklama PiO jak sie masz

Wiesz, mieliśmy duży dylemat przy przedstawianiu screen'ów i podawaniu przykładów, żeby nie było że promujemy kogoś a kogoś innego nie, więc zdecydowaliśmy się często posługiwać własnymi serwisami (nie tylko), żeby nie było nieporozumień, a jeśli wyszła z tego promocja to tym lepiej. Smile

Pozdrawiam

Michał

P.S. Paweł: gratuluję wydania książki, nie wiem czy u mnie przeczytasz, więc tutaj również to piszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Pawel Kobis
PostWysłany: 20 Cze 2007, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Thx Michale i tobie te? gratuluje jak by na to nie patrze? zawsze kolejna pozycja na Polskim rynku. Zastanawia?em si? czy to ?le ?e obie pozycje wysz?y w tym samym czasie i dochodz? do wniosku ?e w sumie jest to bardzo dobre gdy? pierwszy raz na polskim rynku jest jaki? wybór pomi?dzy ksi??kami z tej dziedziny. Co wa?niejsze mo?na szybko i ?atwo zweryfikowa? informacje je?li posiada si? obie ksi??ki i wyci?gn?? z tego ?redni?.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 20 Cze 2007, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Michał witam serdecznie na forum KCS.
michal napisał:
Jest to raczej lekka lektura i zależało nam głównie na usystematyzowaniu wiedzy zawartej na PiO i przedstawieniu zagadnienia ludziom z poza branży.

Przeczytałem pół książki i uważam, że jest napisana bardzo jasnym językiem który jest zrozumiały dla wszystkich. Książkę czyta się bardzo przyjemnie i informacje w książce na pewno pomogą wielu osobom zadbać o swoje własne strony! Po przeczytaniu książki do końca, postaram się napisać coś więcej. Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uschi
PostWysłany: 20 Cze 2007, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 10


Przeczytałam całość i faktycznie tak jak pisał Martin "książka jest napisana jasnym językiem" ale na tym się kończy. Można polecić książkę, ale tylko dla ludzi którzy faktycznie mają zero pojęcia o pozycjonowaniu, a po zapowiedziach spodziewałam się czegoś więcej. Do tego wszystkiego masa literówek, złe linki do stron, brakujące wyrazy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 21 Cze 2007, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

a ja czekam i czekam i już chce czytać

ps. Witamy michale Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal
PostWysłany: 21 Cze 2007, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 1


Martin - fajne masz forum Smile Witaj!

Pawel Kobis napisał:
Thx Michale i tobie te? gratuluje jak by na to nie patrze?

Dziękuję Smile Ja patrze prosto Wink

uschi napisał:
Można polecić książkę, ale tylko dla ludzi którzy faktycznie mają zero pojęcia o pozycjonowaniu, a po zapowiedziach spodziewałam się czegoś więcej.

Wiesz, książka jest kierowana głównie do ludzi niezwiązanych z branżą. Jak ktoś w tym siedzi to ma wiedzę już usystematyzowaną i ciężko kogoś takiego zaskoczyć. Smile

Celem książki było właśnie przestawienie branży nowym ludziom. Ktoś nowy po przeczytaniu książki jak się zarejestruje na PiO to może uniknie niemiłego odsyłania do archiwum forum Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal
PostWysłany: 21 Cze 2007, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 1


hmm. dwa razy poszlo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 21 Cze 2007, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

ja gorliwie czekam na realizacje zamówienia

ciesze sie ze Michał sie zarejestrował mam nadzieje ze nie tylko promocyjnie Smile

o książce powiem coś jak zacznę czytać
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 21 Cze 2007, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

michal napisał:
Celem książki było właśnie przestawienie branży nowym ludziom.

Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Książka została przeczytana od deski do deski i powiem, że jest tak ciekawie ujęty temat, że zapewne jeszcze nie raz ją przeczytam. Ci którzy znają temat i sami bawią się w pozycjonowanie stron nie znajdą w książce nowych rzeczy. Jednak jaki pozycjoner chciałby opisać swoje wszystkie tajemnice, dzięki którym osiągnąć wysokie i stabilne pozycje w wyszukiwarce... Książki są po to, aby PRZYBLIŻYĆ temat optymalizacji i pozycjonowania. Ta książka nadaje się do tego idealnie.
Pisz?
Informacje zawarte w książce są mi znane i mogę polecić tą książkę wszystkim, którzy chcieliby poznać podstawy pozycjonowania. Po przeczytaniu informacji w tej książce, na pewno każdy będzie wiedział w jaki sposób wypromować swoją własną stronę. POLECAM!
Good
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martyna
PostWysłany: 22 Cze 2007, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

michal napisał:
Celem książki było właśnie przestawienie branży nowym ludziom.

Czy coś dla mnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 25 Cze 2007, 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Przeczytałem książkę Pozycjonowanie i optymalizacja stron. Jak to się robi i jestem bardzo zadowolony z zakupu tej książki. Może nie wniosła do mojej podstawowej wiedzy nowych informacji, ale uporządkowała to co wiedziałem. Książkę polecam wszystkim, którzy chcą wiedzieć od czego zacząć przygodę z pozycjonowaniem.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gulliver
PostWysłany: 25 Lip 2007, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 11


moge ja sprzedac za 30 zł + koszt wysylki, bo juz ja przeczytalem.

gulliver
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
weronika
PostWysłany: 26 Lip 2007, 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


gulliver napisał:
moge ja sprzedac za 30 zł + koszt wysylki, bo juz ja przeczytalem.

No i co skorzystałeś z niej? Nauczyłeś się czegoś? Sprzedajesz za 30 zł a dziś w Helion.pl ta sama książka: 27.93 zł Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 26 Lip 2007, 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

książeczkę również przeczytałem już 2 razy , za drugim razem znalazłem kilka błędów językowych. Książka spełnia zadanie jakie sobie autor postawił Smile i jest naprawdę fajnie napisana Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 26 Lip 2007, 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

gulliver napisał:
moge ja sprzedac za 30 zł + koszt wysylki, bo juz ja przeczytalem.

Dlaczego sprzedajesz książkę? Nie spodobała Ci się, czy z natury wszystkie książki które przeczytasz - następnie sprzedajesz?

Powiem Ci, że po uważnym przeczytaniu książki zarówno: Pozycjonowanie i optymalizacja stron. Jak to się robi, jak i drugiej: Marketing z Google, mógłbyś sam spróbować wypozycjonować swoją stronę na frazy, które planujesz (chodzi mi o np: praca wrocław). Przeanalizuj swoją dezycję o sprzedaży książki i przeczytaj ją jeszcze raz od A do Z. Zobaczysz, że możesz dzięki temu zaoszczędzić miesięczne koszty utrzymania pozycjonera, który będzie pozycjonował ci stronę na nie taką ciężką frazę(y).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 4 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group