Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 26 Lip 2007, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ja osobiście dziwię się sprzedawaniu dobrych książek. Gdyby okazała się niewypałem - owszem, po co trzymać ją w domu. Ale jeśli jest dobra, a tak akurat jest, warto do niej co jakiś czas zaglądać. Ja nawet to badziewie o sekretach pozycjonowania mam dalej w domu i się tego nie pozbywam Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
gulliver
PostWysłany: 26 Lip 2007, 14:09    Temat postu: dlaczego sprzedaje ksiazke... Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 11


ksiazke przeczytalem w 2 godziny. To co najwazniejsze zaznaczylem sobie w punktach robiac maly skrypt, wiec bede mogl sobie wrocic do tych pozycji z ksiazki, ktore mnie intersuja, stad tez decyzja o sprzedazy.
Po przemysleniu ksiazke moze sobie zostawie i bede czytal za 4 miesiace mojemu synkowi na dobranoc Smile niech chlopak od urodzenia przyswaja sobie wiedze w zakresie pozycjonowania.
a tak naprawde to zabawe w pozcyjonowanie zostawie osobom, ktore sie tym zajmuja na codzien. Ja zajmuje wymyslaniem sposobów na dobry biznes i potem ich wdrazaniem w zycie, i jak na razie (pfu, pfu) troche pieniedzy na tym zarobilem, wiec zgodnie z zasada niech kazdy robi to co umie i lubi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
weronika
PostWysłany: 19 Maj 2008, 23:46    Temat postu: Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Nie wiem, czy zauważyliście, ale na stronie heliona przy opisie książki: Pozycjonowanie i optymalizacja stron. Jak to się robi, pojawił się 11 minutowy wywiad z autorami książki: http://helion.pl/ksiazki/pozopt.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grejf
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Książkę przeczytać to nie wszystko, ale zdecydowanie dobra droga!!
Niz zaczac ta procedure od czytania wyrywkowo blogow, info w sieci. Codz nie mowie NIE, ale jak czytac to od A-Z kazdy ma cos na blogu wartosciowego dla np. Twojej wiedzy.

Po drugie doswiadczenie i intuicja Wink
gulliver życze wysokich pozycji.
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 Strona 5 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group