Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Description & Keywords » Wtyczki do WordPress

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Wtyczki do WordPress « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 25 Maj 2007, 23:54    Temat postu: Wtyczki do WordPress Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Chciałabym mieć inne metatagi na każdej podstronie. Na jednym z blogów mam już od dawna All in One SEO Pack i wszystko jest super. Ustala różne tytuły, opisy i słowa kluczowe. Jednak na innych forach nie podmienia opisu tylko same słowa kluczowe, dlatego wypróbowałam jeszcze inną wtyczkę - Another Wordpress Meta Plugin. Teraz problem w tym, że muszę najpierw usunąć z pliku index.php metatagi, aby nie wyświetlały się one 2 razy. Te z wtyczki nie wyświetlają się zamiast tych wcześniej istniejących, tylko oprócz nich. Jeśli za bardzo zakręciłam to przykładem jest blog o Mastertonie. Na razie na szybko uzupełniłam meta na stronie http://www.masterton.com.pl/masterton-w-polsce/ i jak widać, wszystko jest ok. Ale na stronie głównej meta w ogóle się nie wyświetlają, bo je usunęłam z index.php i nie wiem, z czego powinno je pobierać.

Na innym blogu, zostawiłam meta z index.php i teraz na podstronach pokazują się zarówno te wpisane przeze mnie wcześniej, jak i dodane przez plugin. Co zrobić, aby na stronie głównej i podstronach wszystko wyświetlało się tak jak powinno?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 13 Cze 2011, 17:59, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
DeJk_SEBA
PostWysłany: 26 Maj 2007, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 93

Skąd: Goszczanów

Myślę że to pytanie powinieneś zadać twórcom wtyczek lub na Polskim Supporcie WordPressa
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 26 Maj 2007, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


DeJk_SEBA napisał:
powinieneś

Lexy napisał:
Chciałabym

Wink

Wolę poczekać, aż ktoś tutaj odpowie. Od tego w końcu jest tu tyle różnych działów, aby nie rejestrować się na 10 forach Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 27 Maj 2007, 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Zmiana description na stronie głównej możliwa jest przez panel. Trzeba wejść w opcje i na samym końcu będzie Another Wordpress Meta Options Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 12 Sie 2008, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Cytat:
Ale na stronie głównej meta w ogóle się nie wyświetlają, bo je usunęłam z index.php i nie wiem, z czego powinno je pobierać.



G samo sobie dobierze dopisz tylko w naglowku meta tittle z palucha, co wyciagnac co jest glownym meritum tematu SEO content, prosta zasada, gorzej jak prowadzisz wielo tematyczny blog ect... Very Happy jesli pozycjonujesz oczywiscie jakas fraze
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
grejf
PostWysłany: 26 Sie 2008, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

http://www.netconcepts.com/seo-title-tag-plugin/ WP seo title tag plugin

lub polecam.

http://www.ittechnology.us/wordpress-optymalizacja-pod-seo/
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Description & Keywords » Wtyczki do WordPress
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group