Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Nazwa domeny zamiast adresu IP

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Nazwa domeny zamiast adresu IP « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
simon111
PostWysłany: 25 Lut 2008, 09:18    Temat postu: Nazwa domeny zamiast adresu IP Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 15


Witam, mam taki problem:

Zrobiłem sobie stronkę na Krasnalu, mam zewnętrzne IP oraz serwer. Czy może mi ktoś powiedzieć co muszę zrobić, żeby chcąc wejść na stronkę trzeba było wpisać jej adres w stylu: www.simon111.pl a nie cyfrowy adres IP. Czy należy jeszcze gdzieś w plikach konfiguracyjnych podać nazwę, czy może jeszcze coś innego... Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Gość
PostWysłany: 27 Lut 2008, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone







simon111, żeby nie wpisywać cyferek numeru IP jako adresu musisz mieć domene ( adres ) strony. Np. bezpłatny typy www.nazwa.prv.pl. lub płatne ( pl, com.pl, com, eu ) to wtedy wykupujesz nazwe domeny ( adresu ) na rok, płacisz 9.90 czy na promocji nawet mniej i tam "podpinasz" domene pod adres IP w panelu konfiguracyjnym domeny - to wszystko.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Nazwa domeny zamiast adresu IP
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group