Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » Ustawienie okna potomnego zeby bylo caly czas na srodku...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Ustawienie okna potomnego zeby bylo caly czas na srodku... « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
2blaze
PostWysłany: 11 Cze 2007, 19:49    Temat postu: Ustawienie okna potomnego zeby bylo caly czas na srodku... Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 1


Witam czy ktos moze mi pomoc w zrobieniu skryptu ktory ustawi mi okno potomne tak zeby bylo caly czas na srodku okna macierzystego? Bez wzgledu na jego wielkosc.

Oto co mam do tej pory

Kod:
<HTML>
<HEAD>

<script type="text/javascript">
function openWin(url,wid,hgt)
{
sh = (screen.height - hgt) / 2;
sw = (screen.width - wid) / 2;
var newwin = window.open(url,'win','width='+wid+',height='+hgt+',top='+sh+',left='+sw+'');
if(newwin) newwin.focus();
return false;
}
</script>
</HEAD>

<BODY>
<a href="http://www.yoururl.com" onclick="return openWin(this.href,400,300)">Open New Window in Centre</a>

</BODY>
</HTML>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » Ustawienie okna potomnego zeby bylo caly czas na srodku...
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group